Ake spekulacie? Tie ktore ste si vyhalucinovali? :D Ako desatisice upalenych ruskych deti z inej dimenzie? :D
Ake spekulacie? Tie ktore ste si vyhalucinovali? :D Ako desatisice upalenych ruskych deti z inej dimenzie? :D
Ja som nikdy nepisal, ze tam budem o 14:00 ale o 9:00. :D Takze Ty nepoznas na hodinkach a ja som tomu na vine? si Typicky smerak. Aj za Ficovu zlodejinu moze Soros. :D A za Putinove sracky zase kolektivny zapad. :D
Preco ich nazyvas v tretej osobe? Ved ste spolu volici Fica. :D
Moj zlaty, na pochopenie toho co vsetko viem, nemas dostatok mentalnych predpokladov. :D
Ked sa tam nedostal Ficosmrad, preco by mal Bidenosmrad? :D
Po americky? A to je ako? Vies, ja som sa ucil anglictinu. :D Si predstav.
Preto ma neodrbu nejakym Blahovym prekladom, ako Vas Kremlobotov. :D
Samozrejme. :D Ked uz neviete prekladat z cudizch jazykov, tak Vam ostava len verit. :D To je ten problem. Nemate znalosti, ale len vieru. :D A dojmy.
Clovece, Kremlobot a Smeraek zistil, co je to RAM. :D O tom, ze existuje aj ROM Ti asi v Kremli nic nepovbedaliu. :D Pre Vas Smerakov je to prislusnik romskej mensiny. :D
Samozrejme. :D To je ten, co staval biolabaky?
Ja som to videl. :D A nic take nepovedala. :D
Nejak sa Vam to doplietlo. :D Tyzden pred Putinovou stackou vo febriaru 2022 Kremloboti kvakali, ze je to len vymysel zapadnych tajnych sluzieb. :D A zrazu je to inak?
Samozrejme. :D A postavila biolabaky. :D Ktore nikto nikdy nevidel. Tak ako tie miliardy na Majdan. :D Ukrajionci su tak tupi, ze sa sami za seba postavit nevedia. :D
Preco by nieco mali okupovat? :D Celu tu sracku zacal PUtinko, alebo aj to nie je pravda? V Tvojej dimenzii to bolo inak?
Samozrejme, ze dane musim platit. :D Ved nechcem, aby ma Smeraci a Kremloboti prenasledovali este aj na verejnosti a okradali priamo. :D Ani nechcem, aby boli plne ulice vyhladovanych Smerakov s alergiou na pracovne navyky. :D
Vy hovorite textom? :D Clovece ty si iny macher, ked dokazes hovorit na textovej diskusii. :D
Ja som sa na taku prihlasil prvy krat v roku 1995 a este sa mi to nepodarilo. :D
Samozrejme ze je hrda. :D Ved Vas kremlobotov a Smrakov zivim, aby ste neumreli od hladu. :D Som taku altruista. :D
Skus google, aby si zistil, co to znamena.
Ale ked uz mu vyhlasil vojnu? :D To je ako s Putinkom. :D Tiez uz sa teraz nevrati spat, ked zacal tu sracku. :D
Cize pointa je to, ze ked niekto nakyda na Putina, tak musia trolli vytiahnut nejaky ameriku? :D Sorosa si nechal kde? :_D
Teliatko? To je od Teba velka poklona. :D
A preco by som mal chapat prejavy ludskej hluposti vo Vasich prispevkoch? Ja to odmietam z principu. :D
Cize deti Vasim halucinaciam rozumeju? :D
Odporúčame