Samozrejme ze je hrda. :D Je hrda aj na to, ze sa neda rafinovat len Putinkova ropa. :D
Samozrejme ze je hrda. :D Je hrda aj na to, ze sa neda rafinovat len Putinkova ropa. :D
???? Ked mohla urobit LGBTI z toho, ze tam ukaze svoje cece, tak preco by nevedela urobit LGBTI zo Smerackeho uchyla?
A taktiez som sa dozvedel prave od Teba, ze rafinovat sa da len Putinova ropa. :D Ina uz asi nie. :D Si iny odbornik. Od COVIDU, na geopolitiku, az po rafinaciu uhlikovych paliv. :D
Samozrejme. :D Ked uz Smeraci tolko smrdite, niekto moze aj chvalit. :D
Ahaaaa, takze ono rafinerie vedia spracovavat len Rusku ropu? :D A na tuto mudrost si prisiel ako? Z facebooku?
Nove? No aj som sa tu podozvedal kopu novych veci. :D Napriklad Ty STBak si nebol komunista. :D A dokazes hovorit pisanym textom. :D
A ani netusis, co je to patent.
Uz si sa bonzol sam. :D Vraj rad vrzas a to potom ani nezatvaras kurnik. :D Len si davaj pozor, aby Simkovicova neurobila z Tvojej zoofilie nejaky LGBTI. :D
Dane sa platia v Presove? O statnej pokladnici si nikdy nepocul? :D Jaaaaj, Vy Smeraci ju len vykradate, nie do nej platite. Preto o tom nic nevies.
Nesranduj. :D STBak co nebol komunista. :D Ty budes potom nejaky mimozemstan. :D
ROM a RAM ste zabudli kde? S hraskom ste sa tvarili ako odbornici. :D
Ako mozu byt Tvoje? Ved si ich neplatil. Ty dokonca vies, co je to expiracia? Ty budes iny odbornik. :D
No urcite mi pomoze, ked sa za mna zacne modlit birmovany komunista. :D Dobre si ma pobavil.
Nie je zaujimave, ze o totalite pisete prave Vy? Komunisti a neonacisti?
Nie ruske latriny. :D Ukrajinske sanity. :D To je pre Vas nieco nevidane.
No akurat, ze Ti to odstavilo posledne kusky rozumu. :D
Vies o tom, ze ockvovani museli byt pracujuci ludia? Takze Teba sa to netykalo. Preco potom places?!
V 1968 tu prili nielen Ukrajinci. :D No a prisli tu vdaka takym ako si Ty. Komunistom a STBAkom. :D
Zaockovanie mi nevadi. :D Vies, ono to ockovanie uz zachranilo miliardy ludi. :D Vymyslel to Luis Pasteur. :D
Co sa tyka koncentracnych taborov, tak Vy neonacisti a komunisti v tom mate bohatu prax.
A to, ze tu pises o nejakych nulach prave Ty, je pre tie nuly asi velka poklona. :D
Ty mas v tom evidentne bohate skusenosti. :D Len pozor na Simkovicovu. Aby z Tvojej zoofilie neurobila LGBTI. :D
Oooo, chudatko. :D samozvany odbornik na COVID a Geopolitiku zrazu dostal ban. :D
Tiez za to moze zly kolektivny zapad, alebo Soros?
Pleties si to s taziskom. :D
Odporúčame