Keby nemal, asi by to Kremlobotov tak nerozculovalo. :D
Putinko ma na svedomi dokonca obcanov EU. Ked v Cesku jeho podareni agenti vyhodili municak do vzduchu. Len na ukrajine nevedeli urobit ani jednu fotku biolabaku. :D
O nevinnych upalovanych ruskych detoch, ktore sa pocitaju presne na 14 tisic, no a ktore nikto nikdy nevidel, uz ani nehovoriac. :D

