Ty nevies ani pocitat? Tych linkov a sraciek tu davate kopu. :D
Zurivo klepem? To je teda moja chyba, ze dokazem napisat prispevok rychlejsie, ako ho Ty dokazes precitat?
Ty nevies ani pocitat? Tych linkov a sraciek tu davate kopu. :D
Zurivo klepem? To je teda moja chyba, ze dokazem napisat prispevok rychlejsie, ako ho Ty dokazes precitat?
Samozrejme, staci kradnut ako to robia Smeraci. :D Pripadne sa prizivovat ako to robia ich vôliči. :D
Prizivovanie sa a parazitovanie je praca, to s Tebou suhlasim. :D
Preco by mi malo ujst? :D Tebe sa to asi stava casto. :D Preto tolko smradu. :D
Samozrejme, ze velmi citlivo. :D Smracky smrad a puch je velmi silny. :D A o moj nostek sa bat nemusis. :D Skor sa bojkaj o Smeracikov. Ficino hlasil dalsi autoatentat. :D
Samozrejme, ze som pracoval. :D Ale mne nikto ziadne priplatky neplati. :D Ono by si to asi vedel, keby si niekedy v zivote aj pracoval., :D
Ze si myslel? :D Tak to je dnes najslepsi vtip, ktory od Teba citam. :D Myslaci Kremlobot a Smerak. Iny oxymoron.
A co mam studovat? :D Halucinacie o tom, ze Majdan urobil nejaky zly zapad?
V roku 2014 jednoducho Ukrajinci reozhodli, ze vykopu Putinobve sracky spat do RuZZka. :D
A ja studujem fakty, nie jalucinacie a vymysly Kremlobotov.
Samozrejme ze to nie je problem. :D Smracky smrad citim na stovky kilometrov daleko. :D Citim ho zo Sumracnej az tu na vychod. :D Smeracky smrad sa totiz neda len tak vyvetrat.
A ja mam vela uzasnych schopnosti. :D Najuzasnejsia je to, ze dokonale vytacam zadubenych Smeracikov. :D
A to uz mate Smeraci problem s pocitanim? Ze sa sami neviete ani zratat?
To Vam Ficino este neprezradil, ze sa peniaze na Vase socialky a invalidne nekotia, ale berie ich z vyplat pracujucich ludi?
Cize Vy Putinovci sa vnucovat mozete? Svoju propagandu a clanocky z Telegramu, ci Facebooku nie su vnucovanie? :D Halucinacie o tom, ako zly zapad moze za to, ze sa smradlavemu Putinkmovi nedari?
Aj je. :D Lebo ju zivim, tak ako aj Vas nepracujucich Smerakov a Kremlobotov. :D
Otazka znie, co ma moja rodina s tym, ako tu vytacam Kremlbotov a halucinatorov milujucich Putinosracky? :D
Sami paci, ako dokazete halucinovat. :D Zelensky uz ma haciendy. :D Len preto, lebo sa rano Kremloboto zobudil a prisnilo sa mu to. :D
Viete preco Putino bombarduje Ukrajinu? :D Lebo chce aby vyzerala rovnako ako RuZZko po 20 rokoch jeho hrozovlady. :D
Ja nic nemenim. :D Nie som Kremlobot. :D Ja si za svojim stojim. Nie som Smerak ani Putinovec, aby som menil svoje vyjadrenia castejsie ako ponozky. :D
:D Facebook a Telegram su jednoznacne weby ktorymi sa dokazuje co sa vlastne deje. :D Cize ja ked na facebooku urobim prispevok o plochej zemi, tak dezolati a Kremloboti nim budu dokazovat, ze zly zapad si vymyslel zem gulatu. :D
No co moj? :D Uz si spustil poplach na Sumrancej? minule si sa zase pokakal. :D
Mas pocit, ze treba IQ150 aby clovek pochopil, ze na Facebooku su same halucinacie? Nieco ako Blahove vyjadrenia. :D
Sa mi paci Tvoja fanatickost s ktorou robis propagandu. :D Aj ked je dost uboha. :D Facebookove halucinacie su fakt zabavne. Asi ako Andersenove rozpravky. :D
:D Facebook je jednoznacne studnica pravdivosti. :D
:D Sa mi paci ako niekto cuca cisla z prsta. :D
Samozrejme. Len to musi byt 14 rocne dievcatko z Kremla. :D Nikto iny prehlad nema, len Kremloboti a Putinosracky. :D
Asi preto ta vojna trva len dva tyzdne. :D Akurat, ze vdaka Einsteinovi mate asi relativny cas. :D
Odporúčame