Putinko ako typicky KGB smradik, ktory sa hral na agenta 007 a stale zil z dani inych, ktory teraz ide zachranovat Putinovsky svet od petrodolara je doslova smiesny.
Putinko ako typicky KGB smradik, ktory sa hral na agenta 007 a stale zil z dani inych, ktory teraz ide zachranovat Putinovsky svet od petrodolara je doslova smiesny.
Trumpik slubil zverejnit aj vsetkych okolo Epsteina. :D A potom sa ukazali fotografie, kde je s nim ako kamarat a to v rozmedzi niekolkych rokov. :D
TOto je krasne divadielko. :D Rovnake ako s atentatom.
Neviete kde je teply Petko? Sluboval zmier pre vsetkych. Ze on bude prezidentom aj Smerakov, aj pracujuceho zvysku populacie. A ze nam chce len dobre. Odkedy sa stal prezidentom, tak ho vobec nevidno. Asi momentalne drzi tasku. :D
TO hej, preto privrzencov Smeru nenazývam voličmi, ale vôličmi. :D
Samozrejme. :D Mali by sme viac penazi pre svoje deti, nie pre socialky Smerakov a Kremlobotov. Zilo by sa tu krajsie, no a mali by sme sa skvelo.
Ale svet nie je idealny. Musia na svete existovat aj parazitujuci jedinci, ako Smerovôliči a Kremloboti. Akurat, ze uz stvrty rok profituju a to mi vadi. Na ukor pracujuceho zvysku populacie.
Modi je neskutocna sracka. :D Cloviecik, ktory sa dostal tam kde je len vdaka kastovaniu, co je vlastne sucast kultury Indie. A co je aj dovod preco sa India nikdy nedostane medzi vyspele staty sveta.
Ale ved samozrejme. :D Preto ste mi Vy smeraci a Kremloboti tolko nadavali. :D Vy sa szabavate nadavkami? :D
MIly Kremlobotik, stale ste tu spustili poplach, len co som sa tu objavil. :D Kopa SmradoSmerakov dokonca radi ostatnym, aby na mna nereagovali. Lebo sa rozplackate. :D
Neurazaj volov. Tie v zivote aj pracovali narozdiel od Smerackeho vôliča. A teda boli pre tento stat nejakym prinosom. Co sa o Smerakoch a Kremlobotoch tvrdit neda. :D
Demencia a primitivizmus nie su vada. :D Su to len charakterove vlastnosti Kremlobotov a Smerakov. :D
Mimochodom, aby som nezabudol. :D Putinovi trolli a nasi domaci yuboziaci Kremloboti radi pouzivaju zapadiarske vsetko. :D
Pamatam si proPutinovske pochody Moskvou. Kde zucasstneni Putinotrolli spievali We will rock you. :D Len akosi pozabudli, ze Queen boli zapadniarska skupina a ich spevak bol navyse teply. :D Ale to uz Putinovym trolloim uniklo. :D Tak ako Lasakovej charakter. :D
??? Nezmestila sa tam. Predbehol ju Ficino. :D Toho Soros platil uz niekolko krat. :D Cez Open Foundation Society. :D
Vidim, ze SmradoSmerakov vytacam. :D
Radsej kobercovu sluzbu, ako tepleho Petka podrztasku. Z nej nemame tolko hanby.
MIly hlboky stat. :D PRe Teba to nie je pocta, len sa opicis po mne. :D
Kazda nadavka od Vas Kremlošaškov a primitívnych Smerakov je pre mna poklona. :D Ty si to len preformuloval.
Ako typicky Kremlobot, vies len opakovat. Ako Putinovi trolli, co pochodovali Moskvou a spievali si hity od Queenu a tepleho anglosasa Merkuryho. :D
Skor za tepleho Petka ako prezidenta. :D
Vidim, ze som Ti chybal. Od nervickov sa Ti rozklepali ruky, ze ani nevies napisat suvislu vetu. :D
Na Sumracnej si uz vyhlasil poplach, ze som Tu?
To nie je vada, ale choroba. :D Hoci bujnu fantaziu a hlupost este nedefinovali ako chorobu, tak aj tym sa tam do znacnej miery vyznacuje. Laska k liliPutinkovmu smradu za 500 euro od Kremelskeho agenta dokaze vyprodukovat aj taketo clanocky pod nickom hlboky stat. :D
To je jak s Lasakovou. Pizdica Smeracka nahrava videa v zapadniarskom aute, na zapadniarsky mobil, cez zapadniarsku aplikaciu. :D A siri tam Putinove ekrementy.
Tupost a oportunizmus Kremlobotov a Smerakov nema hranice. :D
Od Modiho? To je ten c postelnej plachte, co sa tvari ako zachranca Indie a pritom tam ludia kapu na uliaciah ako nedotknutelni? :D
Evidentne lepsie ako zaprdeni Kremloboti. :D NEjako sa Vam trollom stratil teply Petko. Uz ho mesiac nevidno. Nebodaj drzi tasku?! :D
No niekto narozdiel od Vas Kremlobotov aj mysli. :D To je fakt. :D
Vyhravat Putinkovi vojnu, ale nevsimnut si,z e to trva uz treti rok? :D Najprv ste kvicali, ze je napadnutie Ukrajinuy Putinkom vymysel, potom ked sa to stalo, tak za to mohol Soros, alebo zly kolektivny zapad s fiktivnymi biolabakmi. Po dvoch rokoch za to moze slnecna erupcia.
Dnes uz halucinujete, ze na Ukrajine je vlastne mier, no a vsetky spravy o tom, ako siu Putinkovic v prdeli su falosne, lebo Vam trollom nepasuju. :D
Velmi ma zaujima, co si vymyslite zajtra. :D Keby Putinko odpalil atomovky, tak pridete s tym, ze len sa potkol a nahodou stlacil gombik. Ale nohy tomu smradlavemu liliputkovi podlozil zly zapad, ze?! :D
Ale ved Smeraci ako Fico zabezpecuju mier na Ukrajine. .D Tak ze prestali municiu darovavat, ale zacali cez Smeracke firmy predavat. :D
Smeracky byznis je nadovsetko. :D
Odporúčame