Inak je zabavne, ked byvali kolaboranti, potom hrdi komunisti a nakoniec kapitalisti a privatizeri zo Smeru a PENTY ako Smerackeho mecenasa su takto krasne opisani. :D
Smeraci uz z vlastneho zivotopisu obvinuju inych? :D Nemoze za to Soros, alebo zly zapad, ze su Smeraci oportunisti, prizivnici a mafiani? :D


