Nechcel Šutko Pišťok Colštok nahodou ponukat svoj ubohy post za to, ked mu neprejde 5000 euro prizivnickeho pre policajtov? :D
Nechcel Šutko Pišťok Colštok nahodou ponukat svoj ubohy post za to, ked mu neprejde 5000 euro prizivnickeho pre policajtov? :D
Kde na tieto rozpravocky chodite? :D Posielaju ich rovno z Putinonacisti Kremla? :D
Inak TIKTOK vojacik sa nezaprie. :D
Neboli. :D Museli sme chodit do prace, aby ste Smeraci nevykapali od hladu. :D
Kadyrov sa pochoval sam. :D Takeho tupca totiz nevidis len tak.
Tanky? :D Aj tie si Putinovci kupuju z Ameriky, lebo sami nevedia vyrobit ani slapacie auticko?
Je zabavne, ako sa Putinova osobna sracka nezaobide bez americkych technologii. :D
Asi tak. .D A tento oranzovy opciak vyhlasil Putina komunistu za mudreho. :D Trumpik si kaka do papule.
Oranzovy opiciak sam seba vyhlasil za krajsieho. :D Jeho debilita uz nepozna hranice. Taky americky Fico. :D
Od Kremlobota som sa dozvedel, ze na textovom fore hovorim. :D
Viete preco Putinko bombarduje Ukrajinu? Lebo chce, aby vyzerala rovnako ako Rusko po 20 rokoch jeho vlady. :D
:D Chlapci, pisete na internete o to, zeby sa tu klamat nemalo? :D To uz mozete chciet, aby z internetu zmazali vsetko porno. :D A zmizne 90 percent jeho obsahu. :D
Esteze tak. :D Severekorejske noviny maju dobry prehľad. :D Najprv som napisal prehlad, ale to by ma dezolati obvinili, ze Kima obvinujem z hladomoru,. :D
On pride s tym, ze melon nie je ovocie, ale zelenina. :D Lebo on je to samozvany odbornik agropestovatel.
cez internet. :D
Ale to by uz potom kremloboti ako tolle nemali co sirit. :D
Oni su ako nasa europoslankyna Juditka Lasakovie. :D
Co na zapadniarskom mobile, v zapadniarskom aute, cez zapadniarsku aplikaciu siri Kremlobotie dristy. :D Minule som sa dozvedel, ze je vraj dokonca pravnicka. :D A ked som sa opytal, preco nema titul JUDr. tak som uz odpoved nedostal. :D
A taktiez ma fascinuje, ako sa neonacisti a komunisti zrazu zastrajaju, ze chcu slobodu slova. :D Akoby ju oni nejako dodrziavali. :D
Ministerstvo kultury? Je to nieco ako ministerstvo pre kontrolu zachodovych mis?! :D Alebo si to este stale nepochopil?
Kvakas o mimovladkach, ale o statnych uradnikoch uz nie? :D A ked napisem, ze je Fico Gorila, tak Ty prides s Radicovou?
To uz Smerakom kompletne vyfucali aj tie posledne zbytky rozumu? :D
??? Pisal som o Radicovej? Pisal som o tom, ze Fico je Gorila. :D Nie o tom, ze Radicova nie.
Mily dezolatik a sudruzenko, nejako premostujues. :D Ja pisal o Ficovi, nie o Radicovej.
Fico je mafian, prizivnik a Gorilacky zlodej. Len som Ti to dokazal. Nemusis horekovat a plakat.
Problem nie je s vysvetlenim, ale s tym ze to dezolati nechapu. :D
Pre dezolatov je sloboda slova to, ze si mozu slobodne klamat a sirit klamstva. Ak im v tom niekto brani, tak uz tvrdia, ze je to potieranie slobody slova. :D
Je to rovnako, ako keby si sa mohol kdekolvek vysrať. :D
??? Vyhrazaju sa poslancom? Ved poslanec je parazit, nieco ako pasomnica. :D
Cize ked prides k lekarovi aby Ta zbavil parazita, tak sa parazit ohradi, ze sa mu vyhrazas? :D
Odporúčame