Tupa Simkovicova zvazuje. :D To je neskutocne dobry vtip dna. :D
Tupa Simkovicova zvazuje. :D To je neskutocne dobry vtip dna. :D
Nikto senzaciu nevyraba. :D Len jednoducho informuje o veciach, ktore Vam kremlobotom nepasuju do propagandy. :D Smola, co?! :D
Je zabavne, kolko Kremlobotov uz halucinuje. :D Dokonca vidia rovnake fotky s Inymi vojami, aj ked nikde take niesu. :D
Kremloboti dokonca prisli s tym, ze tuto senzaciu vymyslela redakcia pravdy. :D
A to len preto, lebo toto tu nezapada do Kremlobotich rozpravok o dobrom ujovi Putinovi a jeho cinovych vojacikoch. :D
Mily Kremlobotik. :D Staci si zobrat Google a vyhladt rovnake fotografie. :D Je ich tam ovela viac, no a kazda riesi, ako Putinovci rabuju vlastne dediny. :D,,
Takze sa o senzaciu postarali Vasi, milovani Putinovci. :D
??? A kde napriklad? Noze daj. :D Vies, ze sa to da vyhladat podla Googlu? Alebo Ti to v Kremli neprezradili?
Kraaasne. :D Putinovci zacali rabovat vlastne dediny. :D
Za chvilku pride Kuffa s napadom, aby sme zalozili ministerstvo cenzury. .D A budu este aj sledovat, ake torrenty si stahujem. :D A Kuffa bude robit eticku komisiu, ci je to vhodne. :D
V kinach, bude pred kazdym filmom odsluzena bohosluzba. A samozrejme bude na nej blahoreceny mucennik Fico. :D
No a ja do prace nechodievam na prietrtky ako Fico. :D Ani som si nezohnal ceckatu asistentku. :D Aby som dostal vyplatu, tak musim pre firmu peniaze vyrobit. Nepadaju mi z neba ako Vam Smerakom. :D
Vies moj zlaty, moj zivot sa deli na pracovny a sukromny. :D To Vy Smeraci asi v zivote nezazijete. Ten pracovny zivot. :D
Mozno by si to potom aj pochopil, keby si niekedy v zivote pracoval a nielen cucal verejne peniaze. :D
Oportunizmus a pokrytectvo je najsilnejsia crta tejto ubohej vladnej sebranky. :D
Oni podporuju aj mier na Ukrajine tak, ze prestali municiu dodavat, ale zacali ju Ukrajincom pradavat. Cez Smeracke firmy. :D A ich vôličom to nevadi. .D
Ved s tym tato kumpania prizivnikov a mafianov rata. :D Ich vôliči dane a odvody totiz neplatia. Len cakaju na socialne balicky a vlaky zadarmo.
Ale nuti. :D Smerakov a kumpaniu nuti ich ego k tomu, aby sa vyjadrovali k veciam, ktorym nerozumeju, pripadne aby sa prizivovali na verejnych peniazoch ku ktorym neprispeli.
To vies, ked si uz raz statny tajomnik, tak si vlastne spadol mudry z neba. :D A aj ked patris pod ministerstvo ZP, tak ides riesit ekonomiku, kulturu, dane, len nie rezort ktory mas na starosti. :D Kuffa toto pochytil po Tarabovi. :D
SmradoSmeraci a ich kumpania sa uz prejavuju. :D Za chvilku bude Kuffa chodit po spalnach a sledovat, ci pri sexe pouzivame len tie spravne a nimi odklepnute polohy.
Samozrejme za misionarsku bude od neho specialna pochvala. :D
Je neskutocne, kde sa Tito paraziti, ktori nie su schopni sa sami uzivit dokazu napchat.
Nevie, len cuca z prsta ako kazdy Smerovôlič. :D
??? Vrucne priania aby tato vlada pohorela? :D Ficova 4ta vlada je stale o tom istom. Kradnut a defraudovat. No a nebolo by zle, keby ste Ficovôliči trosku otvorili oci a meniej Ficiho milovali.
Mozno by ste si zacali vsimat to co kvaka a hlavne co robi.
:D No aspon nevolia stale toho isteho mafiana, ako Ficovôliči. :D
Hlavne, ze to vzrusilo Kremlobotov a Putinotrollov. :D
Hlas straca volicov? :D Nieco mi to pripomina. Vôliči sa vracaju k staremu "dobremu" Ficovi?
Je zabavne, ked tu niekto kvaka o dostatku nerastneho bohatsva. :D Vies ludska tupost nie je nerastne bohatstvo. Toto od Putinovcov a ani Ficovcov nikto nekupuje. :D
Asi si Kremloboti nevsimli, ale nielen Rusko ma nerastne bohatsvo. Nachadza sa to aj vo zvysku sveta. :D Putinko nema patent na ropu, aj zemny plyn. :D Aj ked to troli tak prezentuju.
Pre komunistov a prizivnikov je vsetko demokraticke vlastne hrozbou. :D
Odporúčame