Ale ja nepopiera, ze tam boli oni. :D Ja len dokazal, ze je medzi nimi aj Tvoj milovany Fico. :D Je to zlodej, mafian, prizivnik. :D Mal by si prestat uzivat drogy. :D
Ale ja nepopiera, ze tam boli oni. :D Ja len dokazal, ze je medzi nimi aj Tvoj milovany Fico. :D Je to zlodej, mafian, prizivnik. :D Mal by si prestat uzivat drogy. :D
Mily dezolatik. :D Ja som Ti dal nahravku Fica ako si deli s Hacsakom zdravotnictvo. :D
A Ty tu zahnojis toto? :D Kde som pisal, ze nie Dzurinda, ci Miklos? :D Ja len som dokazal, ze je jej sucastou Fico. :D
Bavili sme sa o Ficovi. :D Nejako odlietavas mily dezolatik a Smeracik. :D
Nikto sa Vas neboji. :D Kazdy sa z Vas smeje. :D
Fico sa realizuje. :D
Pracujucim zvysi dane, aby mal potom z coho rozdavat svojim vôličom.
A ja pomyleny, dokazem vytocit Kremlobota. :D Nie je to smutne?
Inak, ten chlapec ako si ma nazval, Ta zivi. Aby si neumrel od hladu. :D
Doteraz ste mali velky reset, teraz bude velka vojna? :D A nad tym, aby ste zacali chodit do prace a platit dane ste nerozmyslali? :D
Nielen tieto dve verzie. :D Ten vygumovany chlapcek ich ma ovela viac. :D
Ja som sa neskutocne bavil, ked mal napad ze by sme do tried mali namotovat UV lampy a svietit na deti UV svetlom. :D Coze je to coze, rakovina koze?! :D
Potom prisiel s tym, ze infraziarik dezinfikuje. :D A ked som ho vysmial, tak zacal halucinovat nieco o sterilizacii. :D Ale kto sterilizuje infraziaricom, som sa uz nedozvedel. :D
No a samozrejme Putinko dobre napadol Ukrajinu, lebo tam boli CITUJEM:
Bilaboratory reserch facilitis.
A ked som sa ho pytal odkial to ma, tak z nejakeho videa kde bola Nulandova. :D Doteraz nedokazem tie tri slova prelozit, kedze evidentne z Anglictiny nie su. :D
Lenze slovenska ovecka co pracuje by Fica nikdy nevolila. :D
Ficove socialne balicky, 13te dochodky a vlaky zadarmo nie su pre pracujucich. :D Tym Smeraci kaslu na hlavu. :D
Zase som sa od Smerakov dozvedel zaujimavosti. :D FIco aj ked bol v Gorile, tak nebol jej sucastou, lebo nebol vo vladnej koalicii. :D On sa tam vlastne ani nepchal, tie 4 vlady zostavil len tak nahodou, ked sa isiel napit Coly. :D
Neviete mi vysvetlit, preco Smerovôliči su tak sprosti, ze dokazu odrbat len samych seba svojim vlastnym klamstvom? :D Uz teraz chapem, preco je medzi Ficovôličmi tak pramalo zamestnanych ludi. :D Kto by zamestnal debila, ze?! :D
TO je u Teba bezne, ze ked Ti niekto napluje medzi oci, tak zacne stvrdit ze prsi? :D A ten exkrement ktory vypustil Fico priamo na hlavu, nazyvas cokoladou? :D
Ficova chunta nemoze zatykat. Oni zlocincov oslobodzuju. :D Uz len cakam kedy nbude Kocner Generalny Prokurator a Cernak minister spravodlivosit. :D
??? Cize ja mam davat a pastovat nieco, co sa Tebe prisnilo? :D
Chlapce taketo halucinacie na mna neskusaj. :D
Mas sice slabse mentalne pochody, ale zato velmi silnu fantaziu. :D
????? Nie je cudne, ze Smerak nazyva niekoho sudruhom? :D
To, ze sa pytas je sice pekne, ale treba to vediet aj pochopit. :D
Ako? VEd Ficino zostavil 4 vlady! :D Alebo to si si nevsimol? :D
Putinko vraj nie je neonacista. :D On len brani ruske narodne zaujmy, co sa da volne prelozit ako lebensraum. :D
Je neskutocne, ako sa Kremloboti znova aktivizovali a zacali sirit halucinacie o tom, ako Rusko teraz spusti silny uider. :D Oni vlastne 2,5 roka len tak cakali. :D
Pripomina mi to Mindraka. :D Ked prisli prve spravy o tom, ze Putinko napadne Ukrajinu, tak halucinovali o tom, ze je to vymysel tajnych sluzieb z USA. Ked Putinko svoju trapnost spustil, tak uz bol na vine zly zapad. :D A dnes po 2,5 roku trapenia kde sa Putinko stiahol aj so svojimi nackami kdesi k hraniciam, siria klamstva o silnych uderoch. :D
Uz teraz chapem, preco si Tito ludia nemozu najst pracu. Kto by predsa zamestnal debila? ! :D
SAmozrejme. :D Tvrdych uderov bolo vela. :D Alebo ani jeden. Stale cakame. Uz skoro treti rok. :D
Len porovnavas mentalne slabsich nackov s tymi, ktori jednoducho riesia svoju sexualitu. :D
Spojil si kona s perom, no a tvrdis, ze je to raketoplan. :D
Evidentne je ten roztok fajzeru menej skodlivy, ako internet. :D Lebo z toho internetu ste uz celkom osprosteli. :D
Rovnovahu? :D Tak to sa potom musime znizit na Vasu primitivnu uroven. :D Aby to bolo aspon troska vyrovnane. :D
A Vy by ste museli zacat pracovat. :D Ale na to mas silnu alergiu. :D
Je neskutocne, kolko sračiek dokazu Smeraci a Kremloboti vyprodukovat za par minut. :D
FIco nebol sucastou Gorily, aj ked na Vazovovej bol a evidentne sa s Hascakom dohodol na rozkradani zdravotnictva. :D
No a vyholeny nacista, ktory siri klamstva a demagogiu, vlastne len siril svoj chory nazor, no a on za to ani nemoze. :D Mali by mu dat medailu za fantazirovanie. :D
No a zabudol som na Brusel. :D Ten je totiz zodpovedny, ze nejakemu holohlavemu agentovi KGB v hlavicke celkom drblo. :D
Odporúčame