SmradoSmeracka uderka sa akosi vyhlas diskusii o tom, ako Fico bude zvysovat dane. :D Ale zato tu sa Kremloboti a Putinofili riadne vyzurili. :D
Tupych kremlobotov je tu pomerne vela. Zaujimave je, ze budeme viest mimovladky ako zahranicnych agentov, ale smradoSmerakov co beru 500 euro za propagadndu Putina uz budeme odmenovat. :D

