DAkujem, od zatuchnuteho smradoSmeraka je to obrovska poklona. :D Aj ked mi je jasne, ze s Tvojimi mentalnych danostami to asi tazko pochopis. :D
DAkujem, od zatuchnuteho smradoSmeraka je to obrovska poklona. :D Aj ked mi je jasne, ze s Tvojimi mentalnych danostami to asi tazko pochopis. :D
Paci sa mi ako sa SmradoSmeraci rozculuju nad bezpecnostou. :D Asi zabudli, ze prave SMERACKI uradnici davaju povolenia na taketo akcie, no a urcuju aj podmienky. :D
Takze ak tam nebolo nieco v poriadku s bezpecnostou, tak za to mozu aj SmradoSmeraci. :D A ani by som sa necudoval, keby nasli fotky Erika Kalinaka a Lubka Blahu, ako so nozikom rezu lanka. :D
No je zabavne, ked o narkomanoch pisu privrzenci Smeru a Kalinaka bulharskeho dealere drog, alebo take Petka, co nosi fukanie vo vrecku. :D Pripadne volici takeho Radacovskeho, ktoreho chytili policajti so zbranou a kokainom, ale kamarat kolega sudca mu vybavil, ze skutok sa nestal. :D
Skusis to prelozit z dezolatistiny a dementstiny do Slovenciny? :D Alebo sa Ti pokazil translator?
Ale ved uz mame vo vlade smradoSmerakov?! Ako je preboha toto mozne? Ved uz sme tu mali sveta zit?! :D
Smeraci chcu na Ukrajine mier. No a toto tu napisat nemozes, Smerovôliči to odignoruju, lebo Smeraci chcu vraj mier a nie vojnu. :D S tym velmi nepochodis, argumenty a fakty smradoSmerakom nevonaju. :D
Spomina sa to preto, lebo Putinovci su ako Smeraci a dezolati. :D Oni spoza klavesnice, ako spravni parazitu idu urcovat, ako ma fungovat svet. :D Samozrejme na pracu maju alergiu, ale na rozhodovanie pravo. :D
Smradlavi dezolati budu urcovat, kto sa ma ako spravat. No to vies, odkedy dezolati a Kremloboti objavili internet, tak im niet paru. :D
Takto vyzera mier posla smradoSmerakov. :D
Oportunizmus Smerakov nepozna hranice. :D Fico kvaka o 3svetovej s Ukrajinou v NATO, ale Pele s Kalinakom potvrdia jej vstup do NATO. :D
Smeraci maju pocit, ze existuju dva druhy reality. Ta realna ktora je tu vo svete. :D No a potom si vytvorili taku vlastnu dimenziu a realitu, kde maju vsetkych svojich vôličov, ktori ignoruju okolity svet. :D
Akoze nie? NMasi domaci Kremloboti doslova jeho kakanice papaju. :D
Rusi si musia najprv opravit staru sovietsku techniku, aby sa vobec dala pouzit. :D
Preto Kremloboti placete. :D Uz nechcu pocuvat trapneho komunistu Putinka a to Vam vadi. :D
Ficosmrad sa prejavuje nappno., :D A jeho vôliči si ho idu uzivat plnymi duskami. :D
My to budeme platit, no a oni budu rabovat. Smerak nikdy nevedel nic ine len kradnut.
To je pravda, na Slovensku vyhlali paraziti a dezolati volby. :D Preto to tu takto vyzera. :D Rozkradnute a zdefraudovane. :D
Hlavne, ze sa komunisti a neonacisti biju do prs, pri kazdej socialke ktoru zoberu, lebo na vine je zly zapad, ze oni maju alergiu na robotu. :D
A zivit sa komunisti a neonacisti nechavaju slnieckarmi. :D
Noco miestny Smeracky propagandisata?
Tebe ako prizivnikovi dane nestupnu. :D Z penazi za propagandu dane neplatis. :D
Mozno preto, lebo u nas to tak nefunguje, ze mafia kryje mafiu. :D TO funguje len u komunistov, dezolatov a Smerakov. :D
A Estocik, par migrantov by sa tam nenaslo? :D Pripadne pozatvarat ludi z Tazkeho tyzdna, lebo si robia snradu zo Smerackej mafie? :D
Na Petrhorad nemusia. :D potom co tam Putinko rozkradol financnu pomoc, ktora mala ist pre chudobnych obyvatelov PEtrohradu, tak ho tam v laske asi nemaju. :D Stacila by nackoMoskva.
Ze Puťko skoncil ako jeho vzor Hitler? :D
Cize profesionalny parazit, ktory v zivote nepracoval. :D Skoro ako nas Fico a vsetci privatizeri. :D
Odporúčame