Ale ved ten uz ukazal co vie. :D Ukradnut 2 kamiony tajnych dokumentov pre Putinka. :D
Ale ved ten uz ukazal co vie. :D Ukradnut 2 kamiony tajnych dokumentov pre Putinka. :D
Trumpika chcel niekto zabit? :D Nebojkaj, na hlupost sa nezomiera. :D
Vojnovi stvaci? :D A to pise niekto, kto tvrdi ze Putinko ma narok napadnut Ukrajinu? :D
Nic mi neusetris, lebo nevies ako to funguje. :D
Chces aby tam vitazili izraelcania, alebo palestinci? :D
Vam trollom asi nedochadza, ako funguje interenet, ze?! :D
RUSKY SPOSOB VEDENIA VOJNY?
To je to ked Ti 2,5 roka ide vsetko podla planu? :D NESRANDUJ TROLIK. :D
Takych video zaznamov Ti narobim tisice.
Nic len dalsi Kremlobot s alergiou na pracovne navyky. :D A Smerackym stranickym preukazom. :D
20 rokov je malo-. :D Putinko sa prizivuje uz ovela dlhsie. :D
Parno,m kravicke som poplietol meno. :D Nie Etidka, ale Juditka. :D
Opakujes sice taraniny, ale je to zabavne. :D Amerika este nic nerozmiestnuje, ale zato Vy trpajzlici uz halucinujete a fanrikujete. :D
OTazka, preco nevyuzies svoju fantaziu na nieco pozitivne. Zacni pisat fantasy rozpravky,. namiesto komentovania a fabrikovania politiky. Mozno by si si zarobil a konecne zacal dane platit, nielen sa na nich prizivovat. :D
Mne oni samotni nevadia. :D Vadi mi ich pokrytectvo a parazitizmus. :D Taky Danko hrdy narodniar, ktory divoko privatizoval, s oteckom STBacikom rozkradli Lesostav, ale na vine je zly zapad. A dnes sa ten panacik este prizivuje na nasich daniach. Ked sa takyto panacik a trdlo ako je Danko dostane k moci, tak sa necudujme, ze to tu potom vyzera ako v Kremli. :D
Lukasenoko je typicky komunista. :D Rad rozdava, co nie je jeho. :D
Viete mi vysvetlit jednu vec? Preco to funguje tak, ze najvacsi narodniari, najviac uvedomeli patrioti su aj navacsi prizivnici? Preco hrdy narodny patriot nedokaze statu platit dane, ale prizivuje sa na nich? Preto potrebuje stat a narodnu hrdost, aby sa mal na com prizivovat? Takto to funguje? Ze nacionalista bude poberat Ficove socialne balicky, ale stat necha zivit slnieckarov? :D To je predstava dezolatskeho spravodliveho sveta?
Mne Ficove slova pripominaju skor exkrementy, ako rakovinu. :D Jedno tara a druhe robi. :D Len smrad za nim ostava, ako za Putinom.
Vdaka Putinkovi sa zo svetovej velmoci stala krajina tretieho sveta. :D HDP kde na urovni juhoamerickych statov. Zivotna uroven obyvatelstva na urovni Africanov. Ale zato Putinkovi verni KGB agenti a komunisti sa zrazu stali kapitalistami miliardarmi. :D Taky zazrak. :D
NATO nemusi nic robit. :D Putinko a jeho banda KGB prizivnikov likviduje RuZZko uz dobrych 20 rokov. :D
Preto Putinko bombarduje Ukrajinu. Aby vyzerala ako RuZZko po jeho hrozovlade. :D
Ale stale menej a menej. :D Ked ich uz vedia zastavit aj Ukrajinci, tak na tom asi nie su velmi dobre. :D Esteze maju stare sovietske zasoby. Inak by Putinko nahnal mladych Ruskych chlapcov na Ukrajinu s palicami a kamenmi. :D
No ja by som tvrdil, ze vedia co chcu. :D Chcu len klamat, to je to co Smerakovi robi radost. .D Ked si tvori vlastnu dimenziu a realitu. :D
NIe moj zlaty, pohoda je len plna ludi co Vas Smerakov zivia a maju toho Vasho parazitizmu plne zuby. :D
A stale pocas smradoSmerackej vlady. :D To je strasne, ze?! :D
LOŽ je Vasa pracovna metoda, tak neviem co sa rozdrapujes. :D
Odporúčame