Mozem vediet, preco o mieri kvakaju Ti, ktori tu obhajuju Putinovu vojnu? :D
To maju vsetci Kremloboti taky bordel v pojmoch?
Fico kvaka o III svetovej kvoli prijatiu Ukraijny do NATO, ale ze za to zahlasoval Kalinak s Pelegrinom sa uz nepochvalil. :D
TO Vam Smerakom fakt riadne vygumovali hlavicky? Ze Smeraaci podporuju mier na Ukrajine tak, ze tam nedaruju municiu, ale cez svoje firmy za tazke peniaze predavaju? Cize uz ked je to Smeracky byznis, tak ide mier bokom?
Ty odporucas nieco inym, pricom sam si na to zrely a evidentne to hojne vyuzivas?

