Nam na Slovensku sa take podarilo ani nie za par rokov. :D Zabudate na Gasparovica. :D
Nam na Slovensku sa take podarilo ani nie za par rokov. :D Zabudate na Gasparovica. :D
Samozrejme. :D Vy Putinovy trolli urcujete moje videnie sveta. :D Ty si taku urcovatel. :D Internetovy.
No my pojdeme do prace, aby ste Vy neumreli od hladu. :D
Mily dezolatik. :D Viem to velmi dobre. :D
Cize dezolati, prizivnici a Smeraci su polka statu?
Aha, tak to preto to tu takto vyzera. :D
Vy ich platite? A ako preboha?
Ako mozes platit dane, ked z nich zijes? :D Ty si nejaky zazrak sveta. :D
Ale ja som si karieru uz spravil. :D Ako clovek, co pracuje a nie sa prizivuje. Ja politikov nepotrebujem ako Vy, aby ste mohli prezit a mal Vas kto krmit. :D Ja sa viem uzivit aj sam.
Chapem, ze je to pre Teba tazke pochopit, kedze si nikdy v zivote nepracoval.
Nie moj zlaty. Ja ich platim po slovensky. :D Inak by Ti nechodili socialka a socialne balicky. :D
:D Dole som sa od Kremlobota a Kremlotrolla dozvedel, ze vraj moj nick ZAAX znamena zakomplesovany hoaxista.
Chcem sa takto za to podakovat, ze mi udeluju takuto poctu. Je to poklona docitat sa nieco take od Kremlobotov a Kremlbotrollov. Aj ked mi je jasne, ze s ich rozumovymi schopnostami, toto asi tazko pochopia. :D
Zakujme. Od Vas Kremlobotov a trolov je to obrovska poklona. :D
Mozno keby si v zivote aspon raz pracoval, tak by si asi vedel ako sa platia dane. :D
Prepac. :D Ja vidim, co Vy kremloboti pisete, nie co hovorite. :D
Vies, ja neviem hovorit na textovom fore, to dokazes asi len Ty. :D
Ty hovorca textom. :D
Cize na prizivnika sa treba ucit? :D A to od kedy?
Mate na to specialne vdelanie?
Svet takto nefunguje, neviem kde si na to prisiel. :D Ak zomrie hostitel, tak uierate aj Vy prizivnici. :D
Ak nebudem horlivo platit a dane a odvadzam na kom budes potom tak horlivo parazitovat? :D
Samozrejme ze ja. :D Mas pocit, ze Vase socialky a socialne balicky od Fica pre Kremlobotov padaju z neba? Alebo nebodaj ich zarobi sam Fico, ci Putinko?
Nie, my ich zaplatime, aby ste neumreli od hladu. :D 500 euro od Putinka za Vasu propagandu nie je totiz nic moc. :D
Nie, ja neviem vsetko. :D Ani vediet nechcem. Ale viem dost na to, aby som Vas trolikov povykrucal a povytacal. :D
Urcite to boli agenti CIA, ktori Ti mazu prispevky. :D
Kmreloboti sa z Putina nesmeju. :D Ti ho miluju. :D
Az na to, ze narozdiel od Bidena, platim dane a odvody aby si neumrel od hladu. :D
Clovece, ked vidis take veci, asi by si mal omedzit uzivanie drog. :D Vidis aj zvuky, alebo nie?
Odporúčame