A IT nerozumiem. :D Vies, nie som ako Ty, egomaniak. Aj ked s niecim pracujem a mam dlhorocne prakticke skusenosti, tak mam dost sebareflexie na to, aby som chapal, ze vsetkemu nerozumiem. :D
Toto Tebe znacne chyba! Sebareflexia.
A IT nerozumiem. :D Vies, nie som ako Ty, egomaniak. Aj ked s niecim pracujem a mam dlhorocne prakticke skusenosti, tak mam dost sebareflexie na to, aby som chapal, ze vsetkemu nerozumiem. :D
Toto Tebe znacne chyba! Sebareflexia.
??????????????????????????????
ANALOGIA je spajanie, kedze hladat medzi dvoma veciami rovnake znaky. :D
VEd Ty mila moja ani nerozumies pojmom ktore pouzivas!!!!!!
Ale ja som tu blbec?
Nie mily trolik. :D Ja sa necitim lepsie preto, lebo je niekto hlupy, ale menej vzdelany ako som ja. :D To mi abolutne nevadi.
Ja sa citim dobre, ked si kopmnem do egomaniakov, do ludi ktori maju obe ruky lave, ale maju pocit, ze riadia cely svet. Preto mi robi radost nastavovat Ti zrkadlo. :D
A toto nie je fanatizmus, ja len chcem aby ste prestali klamat. Lebo ste v tom tak dobri, ze klamete este saj samych seba.
Tvrdit, ze existuju nejake RASY, ale obracat, ze nie som RASISTA, tak to dokaze len neskutocny pokrytec. :D
Zase sa Ti pokazil translator z dezolatstiny do slovenciny? :D
Mne je to jasne. 20 rokov sirenia demagogie a halucinacii cloveka poznamena. :D Preto Tvoje ego davno odletelo od Tvojich inteligencnych schopnosti. :D Si nieco ako Youtuber, co rozumie celemu svetu. :D
Aj ked sa to Tvoje prerastene ego snazim pochopit, tak nejako na to nemam zaludok. :D
Nacista dokazuje svoje tvrdenie vlastnym blogom. :D Som dobry v kvantifikacii, ale tak tazky oportunizmus a pokrytectvo ako u Teba, neviem kvantifikovat ani ja. :D
IQ co je bezrozmerne cislo, uz dokaze nieco dedukovat?
Spajanie ludi so ziveratami si tu priniesol Ty mily trolik. Ty si napisal, ze ked budes na textovom fore hovorit o zvieratach a plemenach, tak to nejako suvisi s ludskou rasou.
Ak spajat ludi s plemenami nemnozno, preco si to napisal mily trolik presne v 11:44?
A chapem tomu spravne, ze Ty clovek obhajujuci rasizmus a nacizmus, ides z toho nacizmu obvinovat mna?
Ak Ti je jedno, co si o Vas myslim, potom preco sa tu rozculujes a siris tieto propagnadisticke dristy? Preco vsetci Vy dezolati sami sebe odporujete? Jedno pisete a druhe robite?
Ziadnych ludi predomnou. :D HALUCINUJES! Len Ti to ozrejmim. Pracujem v zamestnaneckom pomere, popri praci podnikam, no a este som zacal spenazovat svoj konicek, ktory suvisi s IT. :D Takze mam 3 prijmy, ktore musim zdanovat. Prave teraz tiez nieco robim, porpritom ako tu pisem na Tvoje halucinacie.
Som slnieckar, ktory zivi tento stat. Nie ako Vy, patrioti a narodniari, ktori ten stat vyciciavate. :D
Vies, niektori ludia odmietame chapat prejavy ludskej hluposti, ktora sa nachadza vo Vasich prispevkoch. :D Ja to napriklad odmietam z principu.
Ak mi niekto halucinuje o plochej zemi, ci Sorosovi, co je na tom pochopitelne? Ze za Vas pokazeny zivot moze niekto iny, nie Vy sami?
Samozrejme. :D Som fanatik a pripustam to. Fanaticky sa zabavam na ludoch ako si Ty. Majstroch svetla, vseznalcov, odbornikov od geoplitiky, az po infekcne choroby, koncia pri umelej inteligencii. :D
A pritom nerobim nic ine, len Ti nastavujem zrkadlo. Vidim tam seba a nadavas tomu zjavu do debilov. :D A ze ja som tu extremista. Ja slnieckar, ktory zivi Teba cez dane. :D
:D Dakujem. Ak ma niekto ako si Ty tvrdi, ze predvadzam debilizmus, tak to beriem ako poklonu. Aj ked mi je jasne, ze na pochopenie tejto odpovede nemas dostatok mentalnych predpokladov. :D
Asi to je ten problem. Ja pisem o ludoch a Ty o zvieratach? :D Ludia su zvierata? Preco potom nemame plemena? Ty si akeho plemena? Alebo to znie dehonestujuco a rasa uz lepsie?
Asi Ti unika podstata toho co tu predvadzas. :D Prezentujes RASIZMUS aj sa za neho hanbis. :D
Rasizmus nie je extremisticka ideologia? Delenie podla ras je Rasizmus, ved to vyplyva z nazvu. :D Znova opakujem, nastuduj si co je to EUGENIKA. :D A kludne aj z Wikipedie. :D
To, kolko Ty stretavas Puytinovych agentov ktori Ti platia za tuto propagandu je neviem. :D Ani vediet to nechcem.
Podla mojej logiky na Slovensku klesa porodnost preto, lebo ludia ako ja (rozumej slnieckari) musia pracovat a zivit nielen seba a svoje rodiny, ale aj Vas vôličov tejto vladnej kolaicie, ktora Vas zivi z mojich dani.
Je zabavne, ze ked niekto kvaka o BIELEJ RASE, tak to vraj zrazu nie je RASIZMUS. :D Je to asi BIELIZMUS. :D
Aj ked zacnem o degresivizme rozpravat, asi to nebudes pocut. :D Preto radsej bude pisat o dezolatizme. O ludoch, ktori vedia citat bez papiera, alebo vedia nieco porozpravat na textovom fore. :D
Vyroky politikov su ako exkrementy. Dost smrdia, no a chutia len tym tvorom, ktore si nevedia najst iny sposob obzivy.
Zaplatit moze len ten kto pracuje, lebo ten vyraba peniaze. A to nie je ani Fico, ani nikto z jeho vôličov. To je problem tejto spolocnosti a statu, ze ho riadia ludia, ktori peniaze nevyrabaju ale rozdavaju. A rozdavaju ich tym, co nepracuju.
Sirenie extremistickej ideologie je trestne. :D
Zákon č. 300/2005 (Trestný zákon)
§ 421, §422
§ 421
(1) Kto podporuje alebo propaguje skupinu osôb alebo hnutie, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.
(2) Odňatím slobody na štyri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) verejne,
b) ako člen extrémistickej skupiny
c) závažnejším spôsobom konania, alebo
d) za krízovej situácie.
Ty budes evidentne, ako Simkovicova. :D Delenie podla RASY je RASIZMUS, nie nacizmus. :D Uz sa Ti to pletie. Nacizmus je obdobna extemisticka ideologia, ako RASIZMUS ale je zalozena nie na rase, ale na NARODNOSTI. :D
Vy ani nepoznate ideologie, ktore sami vyznavate?
Delenie podla RASY je rasiticke.
Mas to v nazve. :D
Biela rasa je to iste ako White power, alebo 1488. :D Bielu rasu si vymysleli nacisti. :D A je len smiesno, ked tu prezentujes nacisticke nazory a delenia,. ale sama sa za svoj neonacizmus hanbis. :D
Odporúčame