Nebyt prispevku neuspesneho dezolata, ktory svoju neschopnost a lenivost zvaluje na Sorosa, tak by sme sa to ani nedozvedeli. :D Este ze mas toho Sorosa, ktory moze za Tvoj biedny zivot, za ktory Ty sam nenesies zodpovednost. :D
Nebyt prispevku neuspesneho dezolata, ktory svoju neschopnost a lenivost zvaluje na Sorosa, tak by sme sa to ani nedozvedeli. :D Este ze mas toho Sorosa, ktory moze za Tvoj biedny zivot, za ktory Ty sam nenesies zodpovednost. :D
Nekusis to prelozit do slovenciny? Ja nepozivam dezolatsky trasnaltor a tak neviem prelozit tieto prejavy hluposti do normalnej reci. :D Skus to este raz. :D
Zabudas totiz na to, ze za tu v pulovri sme sa hanbit nemuseli. :D A to pisem o nas pracujuich ludoch, nie o nepracujucich dezolatoch. ;D
Ale ved Ti to pisem. Vy neonacisti ste si take delenie vymysleni, no a Vy neonacisti ho teraz prezentujete. :D
A je zabavne, ked Ty neonacista sa vyhovaras, ze to vymyslel iny neonacista a Ty uz len toto neonacisticke delenie podla Eugeniky prezentujes. :D
Simkovicova nikomu nic nediktuje? Potom naco je ministerka? Vy dezolati si viete tak krasne nalozit do vlastneho hniezda. :D
Ty si si delenie nevymyslela? A kto? Iny fantasmagor, alebo iny neonacista? Cize to uz s Tvojim neonacizmom nema nic spolocne? Ty uz len prezentujes cudzu hlupost?
KOMU klesa porodnost? Ja s manzelkou cakame dalsie dieta. A mam krasne blondave vlasy, ,,nemam modre ale zelene oci, no a pokozku mam jak Arijec. :D
ASi by si sa mal trolik vratit do tejto dimenzie! :D
Ty si uz trolik zabuidol na to co si sa pytal?
Pytal si sa, co vyviedla! Tak som Ti napisal a vysvetlit. :D Znova oakujem, na Tvoju hlupu otazku, si dostal eln hlupu odpoved. :D Co sa cudujes?
Existovalo rozdelenie rasy? A kde existovalo? VY nackovia ste si robili taky zoznam?
Mas GOOGLE, ale ani netusis co je to EUGENIKA? :D Skus to vyhladat na Wikipedii. :D
Najzabavnejsie je to, ze sa Simkovicova ani nevie sama uzivit, preto sa prizivuje na nasich daniach. :D Je na tom ako Blaha, ci Fico, alebo taky Danko. :D Obe ruky lave, len huba plna reci. :D
Mimochodom, ak na Wikipediu napisem članok o tom, ze MALINOVA je propagandista, troll, klamar a politiclky agent, tak to budem moct pouzit ako dokaz o tom, kto si?
Skus definovat bielu rasu, som velmi zvedavy. :D
Ale ved homofobni vôliči Ficka si zvolili tepleho Peťka za prezidenta. :D O tom je demokracia. :D
Ze si nieco pochopil mily trolik, tak to bol dnes najlepsi vtip. :D
Asi preto, lebo WIKIPEDIA je volna encyklopedia. :D Moze tam svoje halucinacie napisat hocikto. Tak ako tu pises svoje halucinacie prave teraz Ty. :D
Delenie ras nemusi byt trestne, ved nie je trestna ani ludska hlupost. :D Inak by ste uz boli davno v base. :D
Simkovicova a ko parazit toho spachala ovela viac. :D Okrem toho, ze kradne, prizivuje sa a siri klamstva, toho napchala viac. Polozil si ako trolik propagandista otazku, tak som Ti odpovedal.
Pytal si sa trolik na to, co spachala. Nie z coho ju obvinuju. :D Asi by bolo dobre, aby si skusila zacat rozmyslat. Nemalo by to boliet.
Ty mas asi problemy nielen s pisanim, ale aj citanim. :D Najprv si mi polozil otazku, co spachal. Ked som Ti napisal, tak si zase premostila na nejake trestne oznamenie.
Ja Ti len odpovedfam na otazky. Ak je otazka hlupa, tak je taka aj odpoved. :D
A ja som Ti to vysvetlil dokonale, problem je s Tvojim nechapanim. :D
Co je na tom rasisticke, kled halucinujes o bielej eurpskej rase? Ty ani necitas, co pises?
Sikmovicova deklaruje jedine svoju sprostotu a hlupost. :D Ja som dlho hladal sprostejsieho a primitivnejsieho cloveka ako je ona. Prekonal ju len Blaha. :D
Sancu uz dostala, no a ukazuje ako tu sancu vyuziva. Vynasa moje dane, co zarobim na Slovensku a zaplatin na Slovensku, kdesi do Rakuska. Taka je to hrda narodniarka! :D Skoro ako bojovnik proti LGBT teply Petko prezident. :D
Moj zlaty trolik. >D Moje IQ mozu posudzovat ludia, ktori na to maju dostatok mentalnych predpokladov, co sa o Tebe tvrdit neda. :D
KKazdy nesie zodpovednost za svoje ciny! Ty ju nevidis, ako sa prizivuje na mojich daniach? Plat ministerky jej pada z neba? Alebo sa na neho skladate Vy nepracujuci dezolati? :D
Take delenie je na Wikipedii< A Teba vobec nenapadlo, ze na Wikipediu mozu pisat aj halucinatori ako si Ty? Wikipedia nie je nicim kontrolovana a tak su tam aj sprostosti. >D
Ja Ficovi nikde nenadavam a nie to denno denne. :D Ja len pisem pravdu o tom, aky je to prizivnik, parazit, mafian a zlodej. :D Ak by to nebola pravda, asi by sa neprizivoval na mne 4 krat a este prasa prizivnicke nechcel dozivotnu rentu. :D
Znova Ti opakujem. Ak hlupak nieco pokazi, tak to sice ako Simkovicova urobil nevedomky, ale stale zo tu svoju hlupost musi niest zodpovednost. :D
Co Simkovicova vyviedla? V prvom rade parazituje a prizivuje sa na mojich daniach. Toto beriem za jej najvacsi zlocin.
Europoidna biela rasa je vymysel zadubenych neonacistov. :D
Asi by si si mala dostudovat, co je to EUGENIKA. :D Evidentne pises o niecom, comu nerozumies.
Ak nemozem napisat o Ficovi pravdu, ake je to hovoado, parazit a prizivnik, aby ma Eštok Colštok nezavrel, tak o akej slobode slova tu kvakate? Ze si hlupaci nemozu prezentovat svoju hlupost a vymysly, tak to je branienie v slobode prejavu. Ale ked clovek co plati dane napise pravdu o prizivnikovi Ficovi a jeho mafianskej bande, tak skonci v base?! Takto si Vy dezolati predstavujete slobodu prejavu?
Odporúčame