Preco by som mal zakladat firmy, ktore si VY vymyslate? :D
Preco by som mal zakladat firmy, ktore si VY vymyslate? :D
No v statnej sfere nepracujem mily moj. :D Preto nemam problem sa zamestnat. :D
A nie je zabavne, ze taky hlupak ako ja, dokaze vytyocit takeho nepracujuceho inteligenta ako si Ty? :D
??? Mojom deťom? Moje deti by sa mali dobre, keby som nemusel krmiť smradoSmerakov na ich ukor. :D
Keby som nezaplatil , ako by Ti prisla socialka a invalidny dochodok? :D Chlapce, ved som Ti pisal, ze skus rozmyslat. :D Peniaze nepadaju z neba. :D
Skade ma mali pustit? :D Nebodaj si ma udal smradoEštokovi? :D
Zabavne, ked o zbabelcoch pisu zakrpateni smradoSmeraci s laergiou na pracovne navyky. :D
Ja Ficovi prajem vela rokov a hlavne vela zdravia. :D V base ho bude potrebovat. :D
Ale ved naco by robil? Fico mu da socialne balicky, vlaky zadarmo, nejaku tu socialku a este za neho z mojich dani zaplati aj hypoteku. :D Naco by teda Smerak chodil pracovat? A chudak este by si narobil mozole, pripadne by musel rozmyslat?! :D
Nie je lepsie sediet za notebookom a sirit Kremelsku smradoSmeracku propagandu? :D
Kde mam sedem firiem? :D Chlapce, asi uzivas privela drog. :D Alebo sa ti pletu prispievatelia, co je u Smerakov bezne. :D
Pamat nie je silna stranka Vas Smerakov. :D
Ale besnieme preto, lebo musime chodit do prace. :D Co je u Vas Smerakov nepredstavitelne. :D
To je fakt. V Europe si nevolia mafianske Smeracke vlady, ktore ich potom defrauduju. :D
Podla mna by mali Fica vyhlasit za blahoslaveneho, pripadne za narodnu kulturnu pamiatku. A tak by Eštok dosiahol, ze kazdy co by ho opluval, by tak nicil narodne kulturne pamiatky, co je vlastne trestne.
A nemuseli by robit novy zakon priamo pre smradoFica. :D
Progresivci vedia, ze potom co Fico vylezie z nemocnice, tak zacne divoka rabovacka verejnych financii. :D A nie VY smerovôliči to zaplatite, ale my z nasich dani.
Len pre Tvoju informaciu. Mam zamestnanecky pomer na ktorom zarabam asi dvakrat viac, ako je premierna mzda na Slovensku. :D Dalej popritom zamestnaneckom pomere podnikam. A asi pred pol rokom som zacal robit aj to, ze som zacal spenazovat svoj konicek. :D
Takze mam v principe tri sposoby prijmu. Pre Teba to napisem tak, ze mam tri prace. Si predstav!
Vy Smeraci nedokazete mat ani jednu. Viete len s nastavenou rukou cakat na Fica a jeho socialne balicky. A samozrejme halucinovat o Amerike, ci o Ficovom vrahovi, aj ked Fico zije. :D
Moznop by to chcelo, aby ste prestali na Sumracnej uzivat take hromady drog odkedy ste sa dostali ku korytu. :D
Ficova vrazda? :D A to ho v Tvojej dimenzii zastrelili a neprezil to? :D
Kalinak je rovnaky smrad ako Fico. :D Zlodej, prizivnik a mafian. :D
Ficov by mal vraha len vtedy, keby skoncil ako Kuciak. :D Asi by si sa mal vrati do reality a nezit vo vlastnej dimenzii. :D
No je vas tu kopa. :D Kuciak sa musi v hrobe obracat, ked vidi co ste tu Smeraci porobili. :D
Nie, ale Ficovi mohlo uz davno dojst to, ze nie kazdy clovek ho smrada miluje. :D Je kopa ludi, ktori ho poznaju a nemaju o nom naivne predstavy, ako vôliči Smeru. :D
Ak by som nebol zdravy, ako by som Ta mohol nepracujuciceho Smeraka zivit? :D Tvoja socialka a invbalidne nepadaju z neba. :D Uz by ste to dezolati mohli pochopit, ze peniaze sa nekotia. :D
Za mafianstvo a rozkradanie sa davaju dochodky? A ja somar platil dane a zivil tento stat. Keby som kradol ako Smeraci, tak ste ma mohli ospevovat. :D
Dole sa ma jeden prispievatel opytal, ze ci poznam vsetkych volicov Smeru. :D Tak som mu odpovedal, ale chcem aj tu. :D Aby to nahodou neprehliadol. :D
Tu je moja odpoved. ÁNO, vôličov Smeru citim na velku dialku, hlavne ich smrad a neskutocnu alergiu na pracovne navyky. :D Volic Smeru je vlastne obrazom politika Smeru. No a politici Smeru pripominaju hlisty, pripadne pasomnice. Preto tak odpovedam.
Vôlič Smeru je viditelny uz z dialky. Vsetko vie, vsade bol, vsetko dokazal a preto uz teraz nic nemusi. Ani pracovat. Volic Smeru vie, ze za jeho ubohy stav nemoze Fico, ktory to tu roky defrauduje. Ale zly zapad a samozrejme Soros. Lebo Soros zariadil, aby volic smeru v praci nafukal a preto ho vyhodili. :D
Vôlič Smeru prehliadol a objavil svetove sprisahanie, pricom to zistil studiom informacii z internetu. :D A samozrejme vôlič Smeru nechce, aby sme isli na Ukrajinu bojovat, aj ked sa tam nikto nechysta. Vôlič Smeru chce mier, preto podporuje predaj municie Smerakmi. :D
Odporúčame