Samozrejme. :D Poznam to podla smradu a alergie na pracovne navyky. :D
Samozrejme. :D Poznam to podla smradu a alergie na pracovne navyky. :D
Mozno preto, , ze musime pracovat a zivit tento stat spolu so Smerakmi v nom. :D Nemame cas halucinovat, fabulovat a fabrikovat, tak ako nepracujuci vôlič Smeru. :D
No a teraz po Eštokovom rajzovaní. Už tam ostanú len policajti, čo to nemajú v hlavičkách v poriadku. :D Takže to budú prívrženci Smeru. :D
Presne tak. :D Je neskutočne zábavné., keď si homofóbni dezoláti zvolia teplého Peťka za prezidenta. :D A minule mi Tí dezoláti tvrdili, že Peťko sa svojou teplotou neprezentuje. :D Na otázku, čo teda robí prezident, som sa od dezoláta už odpovede nedočkal. :D
Tuposť Smerákov evidentne nemá hranice. :D
A doležité je aj to, že keď bude zlé počasie, tak je na vine Soroš. :D Ešte že smradoSmeraci majú na koho zvaľovať svoju úbohosť a prižívníctvo. :D
Lenze my progesivci Vas prizivujucich sa Smerakov musime zivit. .D Tvoje invalidne a socialka nepadaju z neba. Fico na to berie z mojich dani a odvodov.
Co sa tyka tej rozuymovej vybavy, tak Smeraci nemate dostatok mentalnych prtedpokladov, aby ste to mohli komentovat. :D
Lenze Ty máš slabý žalúdok, máš svedomie, máš chrbticu a nie si psychopat. :D Čo sa o smradoFicovi tvrdiť nedá. :D
Samozrejme, to by sa Vam SmradoSmerakom vela nezvysilo a na com by ste potom parazitovali)? :D
Dobry vtip. :D Mysliaci SmradoSmerak je iny oxymoron. :D
Asi by si mal menej halucinovat. :D Ficosmrad urobil z dlhu 53 miliard dlh 113 miliard. :D
To nedokazal ani Meciar, Dzurinda, Odor, ci Matovic dokopy. :D
Vam Smerakom matika nikdy nesla. :D
U prasiatok je to tak, ze s jedlom rastie chut. :D Ja som este nevidel takeho Smeraka, ktory by sa rozhodol, ze uz ma nakradnute dost. :D
V civilizovanych krajinach si za premiera nezvolia mafiana a zlodeja. :D A ak ano, tak ho zabasnu, nie vyhlasia za blahoslaveneho ako smradoFica. :D
Ale ved tieto dristy sirite Vy Smeraci. :D Zrazu Vam to vadi? :D
Na Kaliňákovej úbohosti by to veľa nemenilo. :D Smrad je stále smrad. :D
Ale ja som nikoho neoznačoval za strojcov atentátu. Ja len komentoval, že sú vôliči Smeru priživníci rovnako ako ich milovaní politici. :S
Akurát, že šimečka nedwfrauduje roky tento štát, neokráda pracujúcich a nekradne pre mafiu. :D
Neodstrelia. Len my pracujúci prestaneme platit dane a Vy smerovôliči potom umriete od hladu. :D
Mne skôr vadí, že nedodržal to, čo sļuboval a to je to, že do roku 2014 už nebude v polotike. Smrad treba vyvetrať, nie ho spraviť 4krát premierom.
Vo Ficovi sa pohlo niečo čo nikdy nemal? Mafiáni a príživníci nemajú svedomie. :D
Ale to by predtým m
Odporúčame