Smeraci sa cinia uz roky. V rozkradabi a privatizacii su to majstri. Smer a Hlas by mali premenovt na dlhoprstych.
Smeraci sa cinia uz roky. V rozkradabi a privatizacii su to majstri. Smer a Hlas by mali premenovt na dlhoprstych.
Zabudas, ze Krátky je nieco ako Kocner. Patri medzi Smerackj partaj. Nehovoriac o tom, ze vodarne riadia Ssmetravi ako Ziga a Rasi.
Vy Kremloboti mate cas relativny? :D Ta vojna netrva pomaly uz treti rok. Putinko ju uz vyhral, ze?! :D
Asi by si mal uzivat menej drog. :D
Mily trolik, ozrejmim Ti jeden fakt. :D Je uplne jedno ci ten plyn privezies na tankeri, alebo po rurke, alebo ho budes vozit vo flastickach. :D Stale bude mat rovnaku cenu, kedze jeho cena sa odvija od burzy. :D
Cena plynu sa neodvija od Vasich halucinacii a dojmov o drahom transporte a nejakom zapocitavani do nejakej ceny, ktoru ste si vycucali z prsta. :D
Na burze sa dava prirazka? :D Ty vies ako funguje burza? :D Alebo jednoducho Ti je to jedno, no a budes tu halucinovat?
Tak ono ja beriem, ze nie kazdy mozeme mat dostatok zdraveho rozumu. Chapem aj to, ze Kremloboti a Kremlotrolli patria medzi tych jednoduchsich.
Ale preco si dokazu tak odporovat? Mne vadi ten oportunizmus. Raz je utok na Ukrajinu len vymyslom zapadnych tajnych sluzieb, no a o dva tyzdne uz ti isti ludia tvrdia, ze za Putinovu ubohost moze NATO.
Raz upalili na Ukrajine 10 tisic Ruskych deti, potom 16 tisic Ruskych deti, no a dnes Pišta Harabín halucinuje o 14 tisicoch. A ze su vsetky tie deti len virtualne, to ich uz akosi nezaujima.
A samozrejme biolabaky. Kremloboti, ktori dokazali vyhodit do vzduchu Vrbetice, nedokazali urobit jedinu fotografiu biolabaku. :D Potrebovali na to az prekruteny preklad Nulandovej, ktorá mimochodom o biolabakoch nepovedala ani jedno slovko. :D
To, ze jedine Rusi maju nerastne bohatsvo a my ostatni zijeme asi kdesi v inej galaxii, tak to je uz len perlicka. :D
Jednoznacne by som zaviedol prve pravidlo. :D POlitik nema co zneuzivat verejne financie na svoje vlastne potesenie, ani na prezentovanie svojej osoby.
Pekne nech si politici svoje vylety zaplatia. A je mi jedno, ci je to politik z lava, ci z prava.
Toto co predvadzaju Smeraci je ubohy papalasizmus.
Ahaaaa, takze vencenie psa je to iste, ako ked ises statnym specialom na vylet? :D
Smeraci rozumom nikdy neoplyvali, ale na toto si ako prisiel?
Uplakane rekacie Kremlobotov sa dali cakat. :D Ved oni uz treti rok vyhravaju tu tyzdnovu vojnu. :D A preco je tomu tak? No za chvilku sa z Kremlobotov a Smerovôličov stanu experti na Vseobecnu teoriu relativity a budu tvrdit, ze cas je relativny. A to iba zlemu kolektivnemu zapadu sa to zda dva roky. :D V Kremli presiel odvtedy urcite este len tyzden. :D
Netvrdil si minule, ze nerastne bohatsvo maju len Rusi? Uz su to zrazu Ukrajinci? :D
Nepletu sa Vam tie fantasmagorie nejako? :D
Zabavne, ked o nerastnom bohatsve pise clovek, ktory ani nepozna vyznam tohto slova. :D
Je zabavne, ked nejaky vykaly komentuju Kremloboti a dezolati, ci Trolli. :D
Oprav si tam chybu. :D Ruska vojenska technika je vymysel. :D Putinko vyuziva staru sovietsku techniku. :D A vies preco nou bombarduje Ukrajinu? Lebo chce aby vyzerala ako Rusko po 20 rokoch jeho horozovlady. :D
Z tychto periel, ktore tu dokazali vyludit kremloboti mi je stale do smiechu. :D
Ked pridete na burzu, tak tam mate dva plyny. :D Jeden nerusky a jeden rusky s rozdielnou cenou. :D Neviem ako na toto dezolati prisli, ale dobre sa na tom bavim. Donedavna tu davali a ciuckali cisla z prsta. 4 krat lacnejsi, 3 krat lacnejsi. A nakoniec z toho vyslo to, ze nic nie je lacnejsie. :D
Je neskutocne, ako dokazu Kremloboti a trolli prekrucat realitu a fabrikovat ceny. :D V momente ked sa stavate Smerovôličom, tak sa z Vas stava odbonik na ekonomiku, geopolitiku, infektolog, politolog, ci odbornik na energetiku. :D
Len nechapem, preco s tekou uzasnou odbornostou ziadny Smerovôlič nepracuje, ale caka na socialne balicky od Fica?! :D Viete mi Smerovôliči tento paradox vysvetlit?
Narozdiel od Smerakov je. :D A este aj dane plati, co sa o Smerakoch a Smerovôličoch povedat neda. :D
Odpojit sa od Ruskeho plynu je dobre rozhodnutie. :D
Uz viac ako 20 rokov sa tu kvaka o diverzifikacii. A jedine co ste urobili je zavislost na Putinkovi. Takze drist o zlom politickom rozhodnuti zaberaju, ale len na sprostejsich jedincov. :D
A to ste co cakali od Smerakov? Snad nie to, ze urobia s financiami poriadok. :D Oni ich sice poupratuju, ale do vreciejk svojich mecenasov. :D
Smerak a ekonomika je oxymoron. :D
NAKA sa teraz bude venovat tym, ktori budu pisat pravdu o Smerakoch. :D Kotlar, alebo Bombica, Vasky pripadne Chmelar maju dnes moznosti sa prezentovat. :D
Dokonca budeme hlupakom davat priestor v novej statnej televizii.
Ja ked sa dostanem ku Kremlodristom, tak ma to stale pobavi. :D Stale sa dozviem nove veci, ktore su evidentne skor domenou scifi, pripadne fantasy. :D Putinko uz treti rok vyhrava na Ukrajine, len to mi akosi nevidime. Za tri roky sme totiz mrzli a jedli skrecky, ako to predpovedala tupa propaganda. Minule som sa dokonca dozvedel od Kremlobota, ze vraj len Rusko ma nerastne bohastvo, ziadna ina krajina na svete. A preto sa vsetci proti dobrym ujom Rusom od Putinka postavili. :D Vacsiu sprostost som fakt necital. Putinovi trolli sa v prejavoch hluposti doslova predhanaju. :D
Vymyslov a halucinacii o Rusku som cital viac. Asi pred dvoma mesiacmi som sa dozvedel, ze dokonca pocitac a mobil vymysleli Rusi, len im to americania ukradli. :D Patent na ropu ma len Putinko.
A to Kremlobotov nikdy nenapadlo, ze neuspesny a neschopny agent KGB ide bojovat proti petrodolaru a zachranuje svet, tak to pripomina skor nejaky Cckovy film z Bolywoodu, ako nejaky kasovy trhak. :D
Za Pezinsku skladku sme sa nikdy tak hanbit nemuseli, ako za Topolciansky exkrement. :D
Pezenska skladka taktiez na nas pracujucich ludoch neparazitovala, kym Topolciansky exkrement na nas parazituje uz 4ty krat. :D
To je u nackov bezne. :D Ked nackovi natreiskas na papulu, tak z toho urobi teroristicky cin. :D Ked mu naplujes do ksichtu, zacne tvrdit ze prsi. :D
Pre neonacistov je bezne, ze prekrucaju realitu. :D NApriklad desatisice upalenych ruskych deti z inej dimenzie, pripadne nejake biolabaky, ktore nikto nikdy nevidel.
Napriklad Putunkovi agenti dokazu vyhodit do vzduchu municak vo Vrbeticach, ale nedokazu urobit jednu jedinu fotecku Biolabaku, ktory tu trolli propagovali. :D Dnes uz o biolabakoch akosi nikto nekvaka. Najnovsia Kremlobotia halucinacia je to, ze kazdy tyzden rusi postupuju o 10km, takze vlastne uz su niekde na Slovensku. :D
Odporúčame