Nie Robko. Nic nepoterbujeme. Jednoducho na ne chodit nebudete. Nevidim dovod, aby som Vam parazitom platil este vylety.
Nie Robko. Nic nepoterbujeme. Jednoducho na ne chodit nebudete. Nevidim dovod, aby som Vam parazitom platil este vylety.
Fico a smradoSmeraci nepotrebuju psychologia, ale psychiatra. :D Psycholog riesi problem s ludskou psychikou a nie vrodene vady, choroby, absenciu chbrtice, ci nulovu sebareflexiu, pripadne ludsku hlupost, ktoru sa Smeraci vyznacuju :D
Nie je pravda, ze Slovensko nechcelo posielat municiu na Ukrajinu. Len kym nebol Fico pri koryte, tak sme tu municiu darovali. Ked prisiel Smerak k moci, tak sa ta municia zacala predavat cez Smeracke firmy.
Smeraci uz predajom municie vojnu nepodporuju. :D Podporuju hlavne mier a prijem svojich Smerackych firiem. Smerak je vlastne len cisty smrad a prizivnik. :D
Putinko ma vlastny kalendar, aj vypocet rastu HDP. :D Musle 4 krat vymenit vedenie Rostatu, aby mu zacalo zrazu HDP zazracne rast. :D
Najzabavnejsie je to, ze Ruska ekonomika rastie napriek tomu, ze im utoeklo 2 miliony praceschopnych a zvysnych Putinko nechava likvidovat na Ukrajine. :D
To HDP tvoria asi dochodcovia a invalidi,. :D Fico by sa mal od Putinka inspirovat este viac, ako len doteraz svojimi napadmi o dozivotnej rente pre parazita. :D
To je bezne. :D Asi to pisal Uhrik.
Uhrika nacka ked sa opytate na koncentraky, tak nie je historik. :D Ale ked sa ho opytate na Ukrajinu, tak zrazu uz rozumie vsetkemu. :D
Asi taka je ta halucinacia z tej webnstranky. :D Minule som chcel video a dokaz o tom, ze dalo NATO nejaky slub o nerozsirovani. :D A dali mi len video, kde blaboce cosi stary popleteny dedko z Talianska, ktory je dokonca vym,enovany za Putinovho trolla. :D
Putinovi nohsledi a Kremloboti nas pravidelne zaplavuju svojimi exkrementami, priamo z Kremla. :D
Samozrejme. :D Ale v akejsiinnej dimenzii. :D
Nejako Vam to nevychadza mily trolik. :D Tri roky tejto Putinkovej vojny su 150 tyzdnov. :D
TO by uz mali byt na nasich hraniciach. :D Ale to Vam trolikom akosi nevadi. :D Stacia Vam halucinacie ktore si vymyslite. :D
Najviac som sa nasmial na tom, ze FAB-3000 je nova obria klzava bomba. :D Pritom je to stara bonba este z ery socializmu. :D
Putinkovi evidentne dochadzaju zasoby, ked uz po Ukrajinochc hadze co sa mu dostane pod ruku. :D Nackovia ako Putinko nikdy rozumom neoplyvali. :D
Paraziti sa mali stale dobre, kedze ich krmil Fico na ukor nas pracujucich. :D
Jasne, ved na Ukrajine Putinokvi neonacisti dokonca vayhravaju. :D
Mal by si uzivat menej drog. Nerobia Vam kremlobotom dobre. :D
To mas ako s nasim Ficinom. :D Fico kradne, no a chrani mafiu, ale na vine je Soros, no a kolektivny zapad. :D
Tak to su Ti Ukrajinci fakt super, ked 31 tisic Ukrajincov, dokaze udrziat na uzde pol miliona Putinovych neonacistov. :D Kremloboti asi velmi nerozmyslaju, ked dokazu vyplodit taketo exkementy. :D
Farange bol chory na hlavicku cely svoj zivot. :D Najprv vyrobil Brexit, no a potom ked to Britom doslo, musel utiec prec. :D A dnes sa z neho stal obdivovatel Putinonacistu. :D Farange je nieco, ako nas Uhrik, akurat s tym ze Farange svoje vyhrazky aj zrealizoval.
Nie je nic ubohejsie, ked sa k moci dostanu takito ludia. Prizivnici a ludia s alergiou na pracovne navyky. :D Presne ako Farange, alebo Putin, co nikdy v zivote nepracoval.
Mily trolik, ja nacizmus odmietam z principu, preto Ta tu tolko obraciam. :D Je zabavne, ked sa Vy neonacisti sami za seba hanbite. :D Typicke pre Republiku. :D
Co sa tyka tej Hitlerovej ass, tak sa mi paci ako Ty kremlobot pouzivas anglosaske vyrazy. :D
Je neskutocne zabavne, ked Vy nepracujuci neonacisti nadavate pracujucim slnieckarom do nacistov, lebo sa sami za seba hanbite. :D
Nehanbim sa za to kto som, ale vadi mi ze musim zivit take individum ako si Ty. :D
Dole som sa dozvedel, ze aj za to ako Putinko uplaca Kremlobotov, tak aj za to moze zapad. :D Lebo tak sa rozhodol Kremlobot. Preto, lebo ma Kremlobot alergiu na pracovne navyky, tak za to moze samozrejme chemtrails ktore vypusta Soros. :D Za lenivostou Smerakov je samozrejme virus z Ukrajinskych biolabakov. No a preto, ze maju Smeraci obe ruky lave, tak tomu je na vine plocha zem. :D
Na Slovensku by sme teda mali zaviest synonymum pre slova ako klamar, oportunista a prizivnik, a to slovom SMERAK. :D
Petko si ako spravny Smerak a podrztaska prerobil ustny otvor na otvor rektalny. :D A to jeho volicom imponuje. Ked kazdy den rozpravas inak a prekrucas, len vtedy si spravny politik pre nepracujucich. :D
No az tak si nerozumieme. :D Skus si opravit dezolatsky translator. :D Napisal si tri riadky, ale nedavaju ziadny logicky suvis. :D
Nazory zaprdenych internetovych trollov, su fakt na zasmiatie. :D
Odmietam rozumiet ludskej hluposti v Tvojich prispevkoch. Smeraci sa rozumom nikdy nevyznacovali, ale zato ste sa silno vyznacovali brutalnou alergiou na pracovne navyky. :D
Cize hodnotenia anonymnych trollov z internetu, ktori nepracuju ale ako spravni Ficovôliči sa len prizivuju, su akoze v poriadku?
Co ma Fico zo smrtou teplych? Nic, ved Vas len hecoval. :D
Kvikot Blahu, bolo co?
Myslenie nie je Tvojou silnou stankou evidentne. :D Bulvarom je to, co tu predvadzas. Politicku propagandu smradoSmerakom. :D
Odkedy je Kalinak znovu pri koryte, nosi Vam silne halucinogeny. :D
Ja som vraj na fete, ale Ty komunista co zmutoval na neonacistu, ze obvinujes slnieckarov z nacizmu, tak to je prejav coho? Odkedy je Kalinak pri koryte, tak na Sumracnej sa objhavili silne halucinogeny, ako vidno na Tvojich prispevkoch. :D
???? Nie je zaujimave, ze Vas Kremlobotov nahramju na video ako preberate uplatky za propagandu, ale na vine je niekto iny?
Zaujimave je to, ze vsetok Vas dezolatsky smrad, ktory produkujete je z Kremla, ale na vine je zly zapad. :D
Po VS isiel Petko do politiky preto, lebo je prizivnik. Rovnako ako jeho vôliči. Nepracovat a prizivovat sa, je kredo Smerakov a ich volicov. Zit na ukor inych, to je Vasa norma. Ale, ze ako paraziti necuckate tichucko, ale este idete svojho hostitela poucovat, tak to je uz skor prejav debility. :D
Odporúčame