A to este nepocitas tie vyrabovane supermarkety a Ukrajinske dvorky od hydiny, co vyplundrovali vyhladovani vojacikovia od Putina, kym ten vozil humanitarnu pomoc do Charkova. :D
Kremloboti sa radi kupu vo vlastnych exkrementoch., :D
A to este nepocitas tie vyrabovane supermarkety a Ukrajinske dvorky od hydiny, co vyplundrovali vyhladovani vojacikovia od Putina, kym ten vozil humanitarnu pomoc do Charkova. :D
Kremloboti sa radi kupu vo vlastnych exkrementoch., :D
Ze to pise prave nepracujuci Smerak? :D Parazitne Ti uz zvysili? Alebo budes mat dozivotnu rentu ako Fico?
A samozrejme sa mi paci ta halucinacia, ze uz nikto ani solobodzujucu Ukrajinsku armadu necaka. :D KTo by ju tam cakal, ked vseci odtial pred Putinkom zutekali prec. :D
Este daj nieco, o tych smiesnych referendach o pripojeni sa k Rusku. :D Aby som sa posmial. :D Najprv vystahujem 90 percent obyvatelov z Mariupolu a potom tym zvysny,m drzim samopal pri hlave a urobim referendum. :D A tomuto dristy tu veris a este ho aj siris dalej?
Rusi uz nemaju nikoho ani aby im zaspieval a zlozil pesnicku. :D Preto spievaju uz len zapadniarske hity. :D Napriklad od Tepleho Mercuryho a Wueenu. :D
Dole som sa dozvedel od Kremlobota, ze obyvatelia Ukrajiny sa vraj maju lepsie odkedy ich Putinko bombarduje! :D
A ktori obyvatelia? :D Lebo ja ziadneho nevidel. :D Takze si to necuckaj z prsta, :D
Japonskuy novinar je asi taky vymysel, ako to ze som ja kozmonaut. :D
Skus menej halucinovat. :D
To su tie Putinkove Ruskie Narodnie Interesy, alebo teda Lebensraum. :D Aj Hitler tak rozkazoval, ked uz bol Berlin obkluceny. Nackovia mali branit Hitlera do posledneho muza. A rovaku risu teraz buduje Putinko.
Mily IVAN42lv, aj ja dufam, ze tento Vas svet coskoro skonci. A nebudeme Vas musiet zivit na ukor svojiej rodiny. Socialne balicky, ci privrzenectvo k Smerakom, totiz nie su priznacne pre pracujucich ludi. :D
Tie ruske cisla su vycucane z prsta rovnako, ako HDP. :D Putinko musel 4 krat menit vedenie Rostatu, aby mu zacala ekonomika na papieri rast. :D
A skoncilo to tak, ze este aj Roboblox ma vacsu cenu ako rubel. :D
700 tisic hladujucich vojacikov na fronte, co mal kedysi 2000km. :D
Putinko doslova kopiruje Hitlera. :D
Tam je mier uz davno, to len nam tie zle zapadniarske mainstreamove media ukazuju, ze sa tam bojuje. Pritom Putinko uz pred dvoma rokmi prisiel na Ukrajinu, polonahy a sam tam zaviedol mier a prosperitu. Na Urkajine sa uz stavaju skoly, nemocnice, no a ludia tam maju radost zit. Vsade sa stavaju pomniky svatehu Putina, zakladatela mieru s tankami a raketami. :D
No a to, ako pristal s novou ruskou medzigalaktickou vesmirnou lodou na cervenom namesti a sam ju odpilotoval, tak tieto spravy tu este neboli? Tie asi len cakaju na spravny termin?
Ficina si uz okrem dozivotnej renty este zabezpeci balzamovanie a sklenenu skrinku, aby vyzeral ako Lenin. :D A Smerovôliči sa k nebu budu modlit. :D Z Blahu sa potom stane krestan katolik a knaz, ktory ho byde menovat za blahoreceneho. :D
Uz teraz sa menej inteligentni obcania spravaju k Ficovi, akoby bol poloboh.. :D
Inak najvacsim paradoxom je to, ked si Vy odporocvia LGBTI zvolite tepleho prezidenta. :D Toto dokazuje extremnu mentalnu obmedzenost Smerovôliča. :D
Cize mame ski hladat Smeracke fantasmagorie a halucinacie, lebo Ty sam ich dokazat nevies? :D
Kde tieto exkrementy najdeme? Na Blahovom facebooku?
Zabavne, ked o marketingovom produkte oligiarchie pise Smerak. :D A to prave Smerak, ktory odignoroval Smeracku pritomnost v Gorile, ci na Bodorovej chate. :D
Mimochodom, zabudol si aj na to, ze Hascak nestudoval v USA, ale v Moskve a to este za cias socializmu. :D Takze tie exkrementy, ktore tu vypustaju Smeraci vo forme prispevkov, su len neskutocne ubohy vyplod chorej mysle. :D
Dakujem, od smradoSmeraka to beriem ako poklonu. .D Evidentne som Vas dobre zhodnotil, ako sledujem Tvoj vyklepany prispevok. :D
Ak som pokrytec, preco si narozdiel od Smradosmerakov stojim za svojim? :D
To je typicke pre smradoSMerakov. Su to ludia presne ako Putinko. Bez sebareflexie. Ked Smerakovi naplujes medzi oci, zacne tvrdit ze prsi.
Oni chcu mier a preto prestali na Ukrajinu zbrane dodavat, ale zacali predavat. :D
No a vrcholom dementnosti Smerackych volicov je to, ze bojuju proti LGBT tak, ze si zvolia tepleho prezidenta. :D Tupost vôličov tejto vladnej koalicie nema obdoby. :D
Problemom je to, ked Smeraci pridu s dristom o mieri a zastavia darovanie municie na Ukrajinu, ale zmenia to na predaj municie cez Smeracke firmy. Takze ked ma Smerack z toho byznis, tak aj mier uz nie je dolezity.
Problemom je to, ze mne Smradosmeraci dvihli dane a odvody, ale sebe mzdy. Dokonca Fico najnovsie prisiel s tym, ze sam sebe chce zabezpecit dozivotnu rentu, aby sme ho prizivnika zivili cely zivot. Toto je ukazka toho, ako Smeraci svojim vôličom vygumovali mozocky. A vela roboty s tym evidentne nemali.
No a problemom je aj to, ze ludia ako ste VY casto nemyslia. Divoku privatizaciu tu nerobil zapad, ale byvali komunisti a STBaci. Este aj Hascak je komunistickyc pohrobok, co studoval v Moskve.
Zaujimave je aj to, ze na Slovensku skupina dezolatov nema problem opkuvat vsetko zo zapadu, ale ked Smeraci na cele s Ficon nakupuju americke stihacky, tak je akosi ticho.
Problem je pokjrytectvo a oportunizmus Smerakov, ktore v kombinacii s kratkou pamatou Smerovôličov vyustilo v to, ze sme sa zmenili zo Slovenska na Ficostan.
Acohentizmus je velmi casto pouzivana veci prave u Smerakov. :D
Ja som problem pomenoval velmi jasne. :D A tou je politika a my samotni. Do politiky sa tlacia len prizivnici a mafia, preto to tam takto vyzera. Sikovni a moralni ludia, sa politike vyhybaju na mile daleko.
A treba si uvedomit este jednu podstatnu vec. :D Politik je PARAZIT, ktory zije z nasich dani. A iba pre tych, co nepracuju a tiez sa len prizivuju, je to niekto dobry. Politik pre pracujuceho cloveka je len skodna.
Odporúčame