Šiestym prezidentom je Pellegrini: Venoval sa Gerymu, zložil sľub a stihol aj prvý prešľap. Niektorí očakávajú veľa, niektorí nič
Som velmi zvedavy, co kedy Petko niekedy vykonal a urobil?! :D Je to karierny politik s alergiou na pracovne navyky. :D Zije z cudzich dani cely zivot. Presne ako Vy, jeho volici. Do prace nechodite, lebo na nu mate alrgiu a len cakate s nastavenou rukou ako Fico rozda nase dane Vam, svojim volicom.
Ale asi si neuvedomujete, ze parazit ked zacne hostitela vycicavat prilis, tak zomru obaja. Ked sa slnieckarov zbavite, kto Vas potom bude zivit? Snad nie Vy sami? Nepracujuci invalidi, alebo dochodcovia co cely zivot boli zamestnani na statnych uradoch, takze nikdy nepracovali. :D
Zivime 400 tisic statnych uradnikov, parazitov, politikov a prizivnikov v statnej sprave. A Vy este nieco kritizujete? Dakujte bohu za slnieckarov, ze na Vas platia dane. Inak by ste uradnici vykapali, ako Smeraci pri praci. :D