Ja osobne som Cifrovu volil prave preto, ako dokaze naklast Smerakom. :D A taktie zpreto, lebo sa Cifrova na mne neprizivovala, co sa o Smerakoch tvrdit neda. :D
Ja osobne som Cifrovu volil prave preto, ako dokaze naklast Smerakom. :D A taktie zpreto, lebo sa Cifrova na mne neprizivovala, co sa o Smerakoch tvrdit neda. :D
Neonacisti su Ti, ktori vyznavaju neonacizmus. :D Preto je zaujimave, ako ste komunisti zmutovali na neonacistov. :D A samozrejme za Vasu mutaciu moze Soros, alebo slnieckari. Rovnako ako za Vasu alergiu na pracovne navyky. :D
Skus uviest aspon jeden jediny priklad. :D A vyhni sa Kremlodristom. :D Mam rad argumenty a nie talafatky. :D
Takze cakam, co robili poslanci PS proti Slovensku. Aspon jedinu jedinuu vec.. :D
Ake stastie? Mily PIT PARKER, ja tu stale pisem, ze nie som prizivnik ako Smeraci a ich volici. :D Takze ani nim byt nemozem. :D A ani nechcem. Ja narozdiel od Vas dokazem pracovat. :D
Chybali? Asi preto tu tolko placete, fnukate a venujete mi tolko pozornosti. :D
Mne je jasne, ze ked sa tu zjavim ,tak na Sumracnej spustate poplach. :D
No moju podporu? :D Podporu v nezamestnanosti moze dostat len ten kto pracoval, takze Vas Smerakov sa to netyka. :D A ja aj ked pridem o zamestnanie, tak na nu nebudem mat narok. :D Lebo sa viem uzivit pracou, kedze nie som smradoSmerak. :D
Tam kde ma obvinujes z toho, ze neakceptujem demokraticke volby. :D Ja akceptujem, ze ste ako nepracujuci volicoi prevolili nas pracujucich. :D To som nikde nepopieral,. to si len Ty klamala. :D
Samozrejme. :D Lubko Blaha dostal urcite aspon 10 milionov hlasov. :D
Smer furt vyhra na celej ciare. :D A s nim preha na celej ciare aj cele Slovensko a pracujuci ludia, ktori Smeracke rajzovanie nakoniec zaplatia. :D
Akoze nie? Na Kuciaka si uz zabudol? :D
??????????? taky si rozklepany, ze uz ani nevies napisat nic poriadne? :D
Vam Smerakom nikto nepovedal, ze nedela je den pracovneho pokoja? :D Sice naco by to bolo, ved Vy mate nedelu kazdy den. :D
??????????? taky si rozklepany, ze uz ani nevies napisat nic poriadne? :D
Vam Smerakom nikto nepovedal, ze nedela je den pracovneho pokona? :D Sica naco by to bolo, ved Vy mate nedelu kazdy den. :D
Ja ich pohlavie neriesim. :D Ja sa len zabavam, ze Smeraci pouzivaju to pohlavie na myslenie, kedze u nich absentuje rozum.
Asi by vynasalo, keby som trolloval. :D Ja tu vsak poukazujem na Vas Smerackytch trollov. :D
Napriklad ako ste ma obvinovali, ze po mna pride NAKA, no a zrazu som bonzak. :D Asi by si mal papkat menej halucinogenov. :D Nerobia Ti dobre.,
Preco by som sa to mal pytat medzi Vam Smerakmi? Ved je to zbytocne, ked mate vsetci alergiu na pracovne navyky. :D
???? Nabonzoval? Nie nahodou Ty si sa mi tu vyhrala NAKOu? :D To uz fakt Vam dava Kalinak tak silnke halucinogeny, ze ani nepamatas co si tu pisal pred chvilkou? :D
Raz tvrdis, ze som sa zamiloval do Fica, teraz do PS? Nejako si velmo vytoceny chlapce, ked uz ani sam nepamatas, co si o mne vymyslas?! :D
Koho ja milujem? Neboj sa, politici to nie su. :D Nie som mentalne zaostaly Smerak. :D
6 ludi vo frakcii dokaze viac, ako 9 samosatatnych bezpartijnuyc dezolatov. :D
Noze napis, co dokazal taky Uhrik s Radacovskym. Okrem toho, ze nam narobili hanbu? : D
A co som zle napisal? :D Ved som Vas Smerakov zase dobre obohodnostil. :D Pletiete si poberanie socialky s pracou. :D
A co je to polepetk9? :D
No to vies, nie vsetci maju radi Smerackych prizivnikov. :D Niekto sa ich chce aj zbavit. :D
Super. Aspon uz konecne viem, z akeho dezole nicku si sa tu prihlasil. :D
Smeracka uderka sa vyznacuje najvacsou ubohostou prejavu. :D
Ale tesi ma to, ako ste zo mna na nervy. :D
Odporúčame