Ta zena urobila za svoj zivot ovela viac, ako cely Smer aj s vami vôličmi dokopy. :D Minimalne sa na mne nepriziviovala, co sa o Vas povedat neda. :D
Ta zena urobila za svoj zivot ovela viac, ako cely Smer aj s vami vôličmi dokopy. :D Minimalne sa na mne nepriziviovala, co sa o Vas povedat neda. :D
Uz sa tesim, ako zacne Lubko Blaha s Erikom Kalinakom v EU parlamente vysvetlovat ostatnym ako je rozdiel medzi chlapcekom a dievcatkom. :D Samozrejme to budu robit nazornou ukazkou. A ja som zvedavy, kto bude za dievcatko, ci Lubko, alebo vyondulovany Erik. :D
Ja by som pohlavne udy neurazal tym, ze ich porovnavam s Mazurekom. :D Predsalen ten pohlavny ud dokazes vyuzit na nieco pozitivne, co sa o Mazureckovi povedat neda. :D
Pytaj od izralcana. :D Ten ma komplexov na rozdavanie. :D
Asi by bolo dobre, aby ste ten smerosmrad nerozsirovali dalej. :D Ludom to zacina vadit. :D Hlavne tym pracujucim. :D
„Je to obrovský úspech, v porovnaní s rokom 2019 je to enormný nárast,“ komentoval päť mandátov v EP pre Smer podpredseda strany Blaha. Poďakoval sa za silný mandát, ktorý mu voliči udelili svojimi hlasmi. „Do Bruselu idem s plnou vervou bojovať za Slovensko,“ vyhlásil.
Na tomto exkremente som sa neskutocne nasmial. :D Parazit ide bojhovat za Slovensko. :D
Ani bolsevici si nezasluzia tak urazat, ked ich porovnavas s Blahom. :D POniektori bolsevici vedia aj pracovat, co sa o Lubkovi povedat neda. :D Ten ma na pracovne navyky silnu alergiu. :D
To je to majsmutnejsie na Smerakoch. Urobili si z papule rektalny otvor.
Dodavanie zbrani na Ukrajinu je zle, ale ked ich uz predavame zbrane na Ukrajinu cez Smeracke firmy, tak uz Smeraci zabudnu aj na ten mier o ktorom kvakaju. :D
Je to ako s EU. Najvacsi kritici EU nemaju problem ist do EU parlamentu na par rokov prizivovat sa. A samozrejme nic tam nerobit. :D Maximalne nahrat videa ako Uhrik, pripadne nas strapnit ako Radacovsky. :D Tych dvoch teeraz vymeni trojica dezolatov zo Smeru.
:D Pani sa mi nazov LIBNAZi, hlavne ked to pouziva real NEONACZI. :D Vy nackova sa sami za seba este aj hanbite? Ake smutne.
Pele si momentalne rochni s milencom na hrade. :D Dalsi paradox, ze si Vy dezolati z LGBT zvolite tepleho prezidenta. :D
Sniry a lajny sa dnes rozdavaju Smerakom. :D Odkedy ste pri koryte, Kalinak Vam nosi silny matros. :D Vidno to na tych fantasmagoriach, ktore z Vas lezu. :D
Tak som sa davno nenasmial. :D Smeraci posielaju svoje esa do Bruselu. :D Lubko Blaha s alergiou na pracovne navyky. :D Vyondulovany Erik Kalinak s nulovymi spracovnymi vysledkami. :D No a samozrejme Juditka Lasakova, ktora sa hraje na pravnicku, pricom robi proruske videa na zapadniarskom mobile, v zapadniarskom aute, cez zapadniarsky internet. :D
Ano Bublinka furt praskla. Tak ako ked praskol sovietsky zvaz, tak praskla bublinka aj dnes. :D O Putinovom uzasnom Rusku, ktore sa za 20 rokov vlastne nikde neposunulo. Pardoooon, posunulo sa vzad.
Za nazor sa ospravedlnovat nemusis. :D Skor za absenciu argumentov v Tom Tvojom kvazinazore. :D
Na Blacklist su dnes davani len pracujuci ludia, Vy Smeraci sa nemate coho bat. :D
Bidenko evidentne patri do rovnakej partaje ako Fico, ci Putinkosmrad, alebo Trumpik. :D
Vsetko samy prizivnik.
Ale ved na to mate Smeraci najelsie predpoklady. Prizivovat sa a obtazovat. Ved ine ani robit neviete. :D
Ale Vy Kremloboti predsa cerpate z USA len tie informacie, ktore Vam odobri Kremel. Vyberate si to, co Vam vyhovuje. :D
Dnes uz ziadneho z Vas trollov nevidim tvrdit, ze utok Putina na Ukrajinu je len vymysel zapadnycvh tajnych sluzieb, ako ste to tvrdili tyzden pred jej zaciatkom. :D
Vy Kremloboti menite svoje halucinacie castewjsie ako ponozky.
A preco si nespomenul, HAscaka, Lorencza, Babisa, Fica, Blahu, Chmelara,..... a dalsich STBakov a prizivnikov? Alebo k tejto bande sa hlasis s radostou?
Mimochodom, za zlocincov ja povazujem ludi, ktori sa na mne prizivuju. :D Teda vlastne vsetci Smeraci a ich volici. :D Je zlocinom prizivovat sa, no a bolo to uz za socialzmus. Akurat toto museli komunisti zmenit, kedze praca im nikdy nevonala.
Ruskie Narodnie Interesy = Lebensraum.
Je neskutocne, ako sa Kremloboti namiesto oponovania argumentovb, pustili na novinara len preto, lebo im okopal milovaneho smradoPutina. :D Gratulujem pan Matysak, zasluzite si moju poklonu. Len tak dalej, je super vytacat primitivnu Kremlopropagandu a hlavne primitivnych Kremlobotov, ktori namiesto hladania prace, cakaju na socialne balicky a siria propagandu internetom.
MIly trolik, komu prospieva Tvoja propagamnda a klamstva? Jedine TEBE a Tvojim komplexom.
Mily SALIMKO , ak by Matisan meal pravdu, tak Ta tak nevytaca. :D Inak je zabavne, ako reagujete trolli na novinara a nie na to co napisal. :D Tam oponovat nevies.
Ano Putinkov rezim je paranoidny, to vie kazdy. Je rovnako poranoidny, ako ten rezim ktorym sa inspiroval. :D Teda Hitlerovskym nacistickym rezimom.
Ruskie Narodnie Interesy = Lebensraum.
Odporúčame