Vy? To je kto? Cela Smeracka uderka na invalidnom? Talmocnici prisli o pracu? A kto bude prekladat Blahove dristy? :D Snad nie Google translator. :D Ved ten z debilštiny nevie prekladat. :D
Vy? To je kto? Cela Smeracka uderka na invalidnom? Talmocnici prisli o pracu? A kto bude prekladat Blahove dristy? :D Snad nie Google translator. :D Ved ten z debilštiny nevie prekladat. :D
Odbornici zo Smeru vysetrovali? :D Nesranduj, to je iny oxymoron. :D Smerak odbornik je fakt sranda. :D
Le ved nikto nikdy netvrdil, ze sa da Smeracka hlupost liecit. :D Len Ty si prisiel s Vaknicou. :D
No Smerakov pučí riadne. :D Asi to bude tym, ze ste si zamenili ustny otvor s rektalnym. :D
Vidim, ze maju vôliči Smeru zo mna vacsi komplexy, ako z reality. :D
Ako hore knotom? :D Ved som sikovny, ked som vytocil tolko dezolatov, ze mi venujete samostatny prispevok. :D
Ale ved to krasne uz davno je. :D Vidim, ako sa smeraci krasne nadomnou rozculujete. :D Dokonca som uz Igorko. :D A mozno som Petko? Alebo motno Robko? :D
Vidim, ze s tabletkami mas bohate osobne skusenosti. :D
Smeraci tam budu celemu svetu na smiech a nam na hanbut. :D Ako boli doteraz Uhrik s Radacovskym. :D
Skusis to prelozit do Slovenciny? Lebo Google translator ma problemy s dezolatstinou. :D
Samozrejme. My sme museli chodit do prace. :D Vakcina na smeracku hlupost vsak neexistuje. :D Ani na Smeracku alergiu na pracovne navyky., :D
Preto ho chceli zatvorit. :D Uz len TABAK ho zachranila pred basou. Sam Ficino chodil po nociach podla vlastnych slov otvarat dvere, ci tam nie je NAKA. :D
Dakujem, ze si to este potvrdil. :D
Akurat, ze skoncia ako bezpartijni. :D Kazdy sa ich strani rovnako ako sa stranili Uhrika, ci Radacovskeho. :D A piati Smerosmradi aj tak nic neurobia, hlavne preto lebo maju na robotu silnu alergiu. :D
Cize Ty to chces prekvalifikovat na SmradoSmeracke vitaztvo? :D
Rozmyslam, ked mala Republika v minulosti nulu, ako sa tam dostal Uhricek? :D
Ale Smeraci sa tam predsa dostali. :D
Myslis tie volby, kde nasi invalidni dochodcovia darovali po 10 tisic na Peleho kampan?
To sa mame uzasne, ked invalidni dochodcovia zamestnani v socialniom podniku za moje peniaze, rozhadzuju desatisice.
Alebo to fakt mate Smeraci dojem, ze vsetci na Slovensku zeru seno, ako vôliči Smeru?
A to su ake hodnoty_ Kremlobotie nebodaj? Alebo sirenie demagogie, ci klamstiev? Lebo toto Vam Smerakom ide velmi dobre. :D
Kto je pravica? Kto je lavica? Rozdiel medzi lavicou a pravicou je ten, ze lavica kradne lavou a pravica pravou. :D
Len Fico kradne oboma rukami. :D
Problem je v tom, ze dementnych vôličov mame na Slovensku a nie v EU parlamente. :D Tam Smeraci tazko niekoho presvedcia. :D
Preto tam kandidovali taky Lubko Blaha, Erik Kalinak, ci Juditka Lasakovie. :D Cely zivot nic nedokazali, tak v tom chcu pokracovat. :D Akurat za vacsie peniaze z nasich dani.
Odporúčame