No je to evidentne dalsi clovek, ktory narozdiel od Vas Kremlobotov aj mysli. :D Kremloboti a myslenie sa totiz neznasaju. Zato Kremloboti a vymyslanie, tak to je to prave orechove. :D
No je to evidentne dalsi clovek, ktory narozdiel od Vas Kremlobotov aj mysli. :D Kremloboti a myslenie sa totiz neznasaju. Zato Kremloboti a vymyslanie, tak to je to prave orechove. :D
Cize Ti je to uplne jedno, preto robis tuto ubohu Putinovsku propagandu?
Ty si sa rozhodol, ze cislo dva bude vlastne cislo tri a hotovo. :D Zalezi podla toho, ako Ti to kedy vyhovuje? Ked Ti je to jedno, preco robis Putinovi propagandu?
Skuis to prelozit do Slovenciny. :D Google translator asi nevie dopre prelozit dezolatstinu do Slovenciny. :D Je Ti potom tazko rozumiet.
U smradoSmerakov a Putinotrollov je to bezne. :D
Chmelar, to myslis toho chudaka co v zivote nepracoval a cely zivot sa na nas len prizivuje? Samozvany expert na Ukrajinu a cely svet?
Kde sa to potom ukazalo? V ktom Tvojom sne?
Chlapce, Chmelara zlozil v debate za jednu minutu. Staci sa opytat jednu otazku. Co kedy v zivote niekedy UROBIL?
Cim tu chodievam castejsie, stale sa tu dozviem nieco nove. :D Vasil Bilak, nebol tupy krajcir, ale vraj cela vlada. Rusi uz treti rok na Ukrajine vyhravaju, len si to akosi nikto este nevsimol. No a ja som nechapavy jedinec, kedze nechapem prejavom ludskej hluposti, ako je napriklad to ze vraj sa NATO priblizilo k hraniciam Ruska. To, ze Finsko v NATO byt nechcelo ale uz je, nie je asi Putinova zasluha, ale urcite zasluha zleho zapadu. :D
Svedi taktiez, oni museli ist do NATO. Nie chceli ist do NATO, ako vsetky krajiny, ktore chcu byt od Putinka a jeho prizivnikova co najdalej? Zase je navine Putinkovej ubohosti niekto iny. :D
Taka Litva sa neboji Ruskej armady a preto sa tlacila do NATO. Naopak, podla Kremlobotov sa NATO natlacilo do Litvy, aj ked to Lutovcania sami nechceli,. ze?!
TO, ako dokazu Kremloboti v realnom case menit svoje halucinacie je neskutocne. :D
Ale preco by som ja mal chapt prejavy ludksej hluposti, ktore si tu ukazal?
Tvoje halucinacie s opieraju nie o fakty, ale Tvoje dojmy. >D Vraj cosi sa Biden vyjadril. Kde a kedy? Ani nevies. Proste napises kopu talafatiek, k tomu si domyslis vlastne halucinacie,. no a este by som to ja mal nejako chapat? Preco?
NATO sa nikdy neblizilo k Rusku. :D Krajiny od Ruska utekalo do NATO. :D Take Finsko necheli byt v NATO a uz chcu. Preco asi?
Ziadne vojenske zakladne na Ukrajine neexistovali. :D Je to dalsi vymysel, podobne ako tie biolabaky. :D Ak by tam nejaka zakladna bola, asi ju Vy trolici vyhodite do vzduchu ako Vrbietice. :D
Zabavne, ze agenti KGB dokazu vyhodit municny sklad v Cesku do vzduchu, ale nedokazu urobit jedinu fotografiu nejakej zakladene alebo biolabaku. :D
No su to fakt,y lebo sa to da overit. :D
A najkrajsie to dokazuju Vase rozzurene vylev a halucinacie k osobe novinara. :D
Ja uz sa zlakol, ze Lubko Blaha. :D Lebo vyjadrovanie maju rovnako primitivne a ubohe. :D
Rusko vyhrava? Preco to akosi nevidno? Albeo vyhrava len v Tvojej dimenzii? V Tovjej dimenzii uz na Urkajine vladne mier, ktory tam zaviedol polonahy Putinko ked priletel na medzigalaktickej Ruskej lodi?
A aj vyplakavanie a fnukanie nieco dokazuje. :D Aj samostatny prospevok k mojej osobe. :D Aj absencia argumentov v Tvojich vyplodoch, ktore sa zamerali na osoby a nie na argumenty a fakty. :D
A aj vyplakavanie a fnukanie nieco dokazuje. :D Aj samostatny prospevok k mojej osobe. :D Aj absencia argumentov v Tvojich vyplodoch, ktore sa zamerali na osoby a nie na argumenty a fakty. :D
Kremloboti maju strasne problemy s chapanim. :D Nedochadza im totiz, ze ma nedokazu nijako urazit.
Naopak, ja sa musel znizit na ich vyjadrovaciu uroven, aby dokazali vobec pocho[pit, co tu pisem. :D
Presne tak. :D Chodim si liecit svoje komplexy na primitivnych Kremlobotoch, z ktorych sa potom smejem a Vam tecu nervy. :D Som rad, ze mi venujete tolko pozornosti. :D Skoro ako novinarovi.
A mozem polozit aj otazku? Preco nevenujete rolko poroznosti argumentacii a faktom?
Presne tak. :D Keby Rusi chceli, uz davno vojnu vyhraju. :D Ale oni nechcu. :D
Kdesi som to uz pocul. A dobre som sa nasmial. :D
Rusko ma vraj dokonca ako jedine na svete nerastne bohastvo. :D Ludska hlupost tam rastie sama od seba. :D Ale to nie je bohastvo, skor ubohost co tu predvadzate. :D
Keby Rusko tolko rezerv, preco sa tak trapia? Alebo to do Vasich makoviciek nedoslo?
Ale maju za to od Putinka zelene puntiky. :D A keby nas raz Putinko oslobodil od slobody, tak ako dnes Ukrajinu, tak by sa isli za nim chvalit, ako mu prisluhovali. :D
Ale to Ti ja neviem, Ty tie lieky uzivas, mal by si to sam vediet. :D
Ale prezradim Ti jedno tajomstvo. :D Beries len placebo. Lieky na ludsku hlupost este nevymysleli. :D
Inak Tvoja uplakana a ufnukjana reakcia ma velmi potesila. :D Vidim, ze ste Kremloboti zo mna na nervy. :D
A trolici placete a placete. :D
Preco by mi mali obnovovat ucet? Mozem to vediet? Mas pocit, ze som ako VY, Kremloboti, ze mam tych uctov kopu?
Odporúčame