:D Jasne, vyhrali. :D
:D Jasne, vyhrali. :D
???? Socialku? Nejak to mas doplatene. Poberanie socialky nie je pracou. :D To mate len Smeraci taku predstavu. :D
No je brutalne velka pravdepodobnost, ze ked nebude Fico a Smer, tak sa my pracujuci ludia mozno zacneme mat dobre. :D
Pisal si o volicoch. :D Ja viem, ze v zivote nerobil nielen Simecka, ale aj Fico, ci Blaha. :D A hlavne jeho volici. Ti maju silnu alergiu na pracovne navyky. :D
Ja sa na nic nehram. :D Som k Vam velmi uprimny. Ty ma dokonca uz poznas? :D Mne je to jasne, ved ked sa tu obajvim na Sumracnej spustate poplach. :D
Smerakom sa pokazil translator z dezolatstiny? :D
Skus to prelozit do Slovenciny. :D Ja dezolatstine nerozumiem. :D
Zaujimave, ze v nich nevidite tych ludi, ktori Vas realne cez dane zivia. :D Zaujimave, ze v nich nevidite hositela. :D Ale to je u parazitov asi bezne. :D
Nie je nic zabavnejsie, ako vôlič Smeru kvakajuci o raciu. :D Racio ma nejaky vyznam a ten si odporuje so Smerackou prislusnostou. :D
Mily trolik. :D Tvoje reakcie mazu preto, lebo sa neviete poriadne vyjadrit. :D
Moje prispevky nie su na hrane. Pisem ich tak, ako to vidim a ako ich pisat chcem. Som uprimny clovek, co sa o Smerakoch neda tvrdit. :D
Ziadne UI nic nemaze. Ani nevies, co UI vobec je. :D Evidentne si to vymyslas, tak ako aj ostatne veci. :D
Suhlasim len s tym, ze som provokater. :D Rad provokujem ludi, ktori maju problemy s myslenim a realitou. Moja provokacia im ma nastavit zrkadlo. Ako vidim, pri Tebe mi to ide na vybornu. :D
Je zabavne, ked komunisti co zmutovali na neonacistov, idu inych nazyvat extremistami. :D
Ozaj, Tvoja alergia na pracovne navyky , nie je extrem?
Ale ja rozumiet ludskej hluposti ani nechcem :D A Tvoj prispevok sa nou vyznamne vyznacuje. :D
Aha, cize ja neviem dokonca citat. :D Ja skor vidim problem v tom, ze odmietam chapat prejavy ludskej hluposti v Tvojich prispevkoch. :D
Nie mily dezolatik. :D Halucinacie Ti nikto nevymaze. :D Hlavne tie z hlbin poskodenej a zakomplexovanej duse. :D
Znova opakujem, Tvojmu prispevku akosi chyba zmysel. :D Alebo je to u Smerakov bezne?
Ano, preto som napisal, ze jeho prispevok nema zmysel. :D
Ale predstav si tam Blahu, ako kvici za pultikom a kazdy sa z neho rehoce a jeho od zlosti rozpuci. :D Tesim sa na to. :D
Len keby to bol atentat na Simecku, tak by sa to nedalo pripisovat mafianskemu vybavovaniu uctov. :D
A kde sa co toleruje? :D Trosku tomu prispevku chyba podstata. :D
Len do prace sa nerad tlacis. :D Ako spravny Smerak mas na nu alergiu. :D
Ty mi chces tvrdit, ze na Slovensku existuje cela jedna ulica dezolatov a vôličov primitiva Danka?
Asi nie ste z Revucej a Lesostavu. :D
Odporúčame