Dnesna koalicia urobila rovno zakon, no a ludi zacala sankcionovat. :D Ked sa niekto o Ficovi zle vyjadri, ide ihned do basy. :D
Dnesna koalicia to vyriesila po STBacky. :D
Dnesna koalicia urobila rovno zakon, no a ludi zacala sankcionovat. :D Ked sa niekto o Ficovi zle vyjadri, ide ihned do basy. :D
Dnesna koalicia to vyriesila po STBacky. :D
Presne tak. COVID samotny bol dobra reklama pre dezolatov a trollov. Len tu si pamatam, ako ma poucovali rozni fantasmagori a pouzivali na to odborne clanky, ktore dali prelozit translatoru. :D A chudakov ich vobec nenapadlo, ze ten translator zmeni kontext. :D
Pisal mi tu fantasmagor, ktory chcel dezinfikovat infraziaricom, no a do tried na skolach, chcel svietit v triedach UV svetlom. :D To, ze to sposobuje rakovinu koze, dezolatov netrapi. :D Ved osoznova vrstva je greendeal, nie dokazany fakt. :D Ten isty dezolat ma uz poucoval o mnohych veciach. :D Napriklad vymysle BILABAKY, ktore mi prezentoval ako RESERCH FACILITIS. Citujem do pismenka! :D
Dnes ma dokonca poniektori poucovali o tom, ze jedine Rusko ma nerastne bohastvo a zvysok sveta uz nie. :D
No to je ten problem, ze kazdy to relativizuje. :D Jedni tvrdia, ze Fico je maly zlodej. Druhi tvrdia, ze je Fico velky zlodej.
Faktom je vsak to, ze je Fico zlodej. A len tazko mozeme posudit kolko nakradol, kedze sme na vsetko neprisli. :D
To, ze das niecomu privlastok, maly, ci velky, este neznamena ze to nuluje negativne vplyvy toho podmetu. :D Casto potom vzniknu oxymorony. Napriklad teorie mensieho zla a podobne.
Ak niekto kradol, tak je zlodej. Je zbytocne relativizovat to, ci kradol malo, menej, alebo spravne, stale je to zlodej.
Politika nie je nazor, ale zakonodarstvo. A to by malo byt postavene na exaktnosti a rozumnosti. :D Zakony by mali byt rozumne, objektivne a spravne. Nie take, ake ma kto nazor. :D
Politika je o tvorbe zakonov. Nie je to diskusia. Ak niekto rozhoduje o mojom osudemojich peniazoch, ci buducnosti moijch deti, tak JE PRAVDA LEN JEDNA.
Co myslis, preco tu mame Fica dodnes, aj ked podla jeho vlastnych slov uz nie je v politike od roku 2014? Z mafie sa len tak nevyvlecies. Hlavne, ked si jednym z tych ktori vladnu. Preto musi byt Robko pri koryte, inak by skoncil este horsie ako v Handlovej. To su bezne mafianske praktiky.
Pravda nie je relativna. :D Pravda je len jedna. Akurat, ze mnohi maju snahu ju prekrucat, kedze im nepasuje. Napriklad je pravdou, ze Smeraci su zlodeji. No ich vôliči to relativizuju, lebo vraj kradol nejaky zly zapad. Nie Ficovi mecenasi. :D
Presne tak. :D Za prizivnickou z Rakuska, stoja dalsi prizivnici a paraziti. :D Len je mi smutno, ze to Vase statie musime platit my a nie Vy.
V kazdom pripade, by bolo vhodne aby si sa ako rusofil menej precenoval. :D
Odporucam Vam Rusofilom jednu jedinu radu. :D Viac sebareflexie, potom Vas zacnu brat ostatni vazne. :D A nie sa smiat, ako sa smeju z Putina.
Ked som cital dole, tak som sa od trolla dozvedel, ze taky halucinator Stanek je velmi vzdelany a mudry clovek. :D Takto som sa uz davno nenasmial a samozrejme, ja mu ani nesiaham po paty.
Takto som sa davno dobre nenasmial. :D Stanek, ktoreho elektromobily vybuchuju. Stanek ktory ako jediny chape vyznam amygdaly vo mozgu. Stanek ktory dokaze pochopit aj umelu inteligenciu. :D Nas genialny Stanek, profesor ekonomiky a Ficov ekonomicky poradca. Za ktoreho nam urobili zahranicny dlh z 53 miliard na 113 miliard. :D Vysledky Staneka hovoria same za seba. Vacsi darmozrac je uz asi len Blaha s Chmelarom. :D
Zabavne, lebo ked Tu Fico defrauduje krajiny po stvrty krat, stale je na vine niekto iny. :D
Lebo Fico nie je vlna, ale fakt. :D
Nikomu len jeho sa podarilo za 8 rokov zdojnasobit zahranicne zadlzenie. :D TO nedoakzal ani Meciar s Dzurindom dokopy.
A chapat nejake metafory, ktore vymyslel nejaky mentalny chudak, velmi ani nechcem. :D Metafora je prirovnanie, no a asi by si mal zacat pisat tak, aby Ti bolo rozumiet. :D Nie aby si cez metafory navgodzoval svoj dojem inteligencie, ktora Ti evidentne chyba. :D
Pre moj level IQ je priznacne, ze dokazem velmi lahko vytocit ludi ako si Ty. :D
Stanek je rovnaky fantasmagor ako si Ty. :D Vymysly o tom, ze len Rusko ma nerastne bohastvo su toho dokazom.
Ano, peniaze sa vyrabaju pracou. To Vas Smerakom nikto nepovedal? Vam socialne balicky a podpory padaju z neba?
Ja pracujem a Ty zijes na moj ukor. To je fakt, ktory ja nezmenim. :D
O samolubosti som uz pocul, ale teraz vidim prvy krat aj samolutost. :D Nemusis sam seba lutovat, Ty za to nemozes, kde si sa narodil. :D
A to mam ja odkial vediet, co vy Smeraci svarate. :D Nemusel si sa tu hned chvalit. Ja Smerak niesom, ale dost ma to prekvapilo. :D Uz aspon vidim, co na tej Sumracnej stvarate, ked si sa tu tymto pochvalil.
Chudacika Tarabu povlacili? Ved uz preslo pol roka a nieviete zabit jedneho medveda. :D A namiesto odkanalizovania dedin sa Taraba venuje RTVS. :D
Aspon nesranduj, Vasi milovani su este neschopnejsi ako Matovic a to je uz co povedat. :D
A preco sa pytas mna? Ja s Tvojimi rodicmi nie som v kontakte.
Ani v Tvojom slovniku to nie je definovane ako nadavka. :D Sprostost je bezna vlastnou Smerackeho vôlica, takze sa az tak neprecenuj. :D
Ano, trauma je to, ked si niekto vymysla vlastne definicie. Dnes mi jeden troll definoval nacistu, ako cloveka ktory musi byt Nemec. :D
Vase definicie su tak zabavne a smiesne. A ked das este link, ktory podtvrdzuje, ze mam pravdu, to je to najkrajsie. :D
Ak by nezaberala, asi by ste vsetci Smeraci davno vykapali. :D
Neboj sa, neporazi ma. :D Ja Vas trollov zvladam aj viacerych naraz. :D
Ak by som sa mylil, asi tak uspesne nevytacam Vas Smerotrollov. :D VEd mi dokazete venovat samostatne prispevky. :D
Neznieslo, ked som ho nasmeroval na Teba, to nepopieram :D Aj ked zrkadlo rozbijes, stale ukazuje obraz. Akurat, ze v nom vidis nie jedneho prizivnika, ale kopu. :D PResne tolko, kolko je Smerackych vôličov. :D
Odporúčame