A ano, skoncime velmi rychlo. Parazitizmus Smerakov a ich vôličov nema obdoby. Mne zvysia odvody a dane, Smeraci sebe prizivnicke ministerske platy, no a Smerovôličom invalidne a dochodky na ukor mojej rodiny.
Prizivovanie a parazitovanie bolo stale domenou ludi, ktori sice radi ostatnych poucuju, ale nikdy v zivote nepracovali. Typicke pre Staneka, Chmelara, Fica, Kalinaka, Mazureka, Blahu,...... ale aj Simecku, Danka, Simkovicovu,........

