V porovnani s Putinkom, ako neschopnym KGB agentom je anjel vlastne kazdy. :D
V porovnani s Putinkom, ako neschopnym KGB agentom je anjel vlastne kazdy. :D
Nie je nic zabavnejsie, ako ked tu troll obranuje Smerakov no a potom z neho vylezie, ze nieje clen Smeru, alebo jeho volic. :D
Od slova Snorrer tomu dalej nechapem a ani nechcem. :D Smeracke sexualne praktiky ma nezaujimaju. :D
????????????????????????? NOZEA MI NAPIS KOLKO LUDI ZAVRELI PRE KRITIKU PREZIDENTKY. :D
A napis mi voci kolkym ludom zacal Estok vysetrovanie pre vyjadrovanie sa na Ficov atentat???
Ty mi pisesd o sebareflexii? Cakam na odpoved mily trollik. Lebo je fakt nechutne, ked prekrucas realitu. Si ako Meciarov sudca, co rozhoduje ci sa nieco stalo, alebo nestalo. :D Vrat sa prosim do reality.
A cakam tie cisla.
Sprostost je ludska vlastnost, ktorou sa vyznacujete ako trolli. :D Nie je to nadavka pre ktoru by ma mal Estok zatvorit do basy, lebo mame slobodu slova. :D
Skus Google, internet predsa mas. :D Alebo sa chvalis, ze si troll?
Dakujem, ked mi to napise tak vytrety troll, tak potom viem ze pisem pravdu. :D
Ked Elohim rozdaval Chochmes chlapce, Vy Smeraci ste stali celkom v inom rade. >D
Stoji to stale menej ako Smreacke rozkradacky, ci socialne balicky pre nepracujucich volicov Smeru. :D
Takze su to stale lepsie vyuzite peniaze, ako zivit domacich Smeroprizivnikov.
Dole som sa od Putinovho trolla dozvedel, ze nerastne suroviny ma uz len Rusko a zvysok sveta nie. :D A preto je Rusko, ci chce ci nechce, nie krajinou tretieho sveta, ale vraj nejakou konkurenciou Ciny a USA. :D
TAkto som sa davno nenarehotal. :D Cold Fusion evidentne ako trolik zije v Putinovej dimenzii. :D Jedine Rusko ma nerastne bohatstvo, ktore chce ostatny svet. :D A este vymysleli aj pocitac, no a mobil. Tuto sprostost som sa dozvedel minule od ineho trolla. :D
Cize Ty fakt tvrdis, ze suroviny ma uz len Rusko? :D
Tak toto je vrchol a ukazka tohol ako Ta pekne vygymovali. :D
Rusko uz davno nie je rovnocenne s USA, alebo CInou. :D Je rovcnocenne tak s rkajinami tretieho sveta. :D
??? moja medicinka? Ved Vy ste tu tri roky plakali o slobode slova. A ked Vam niekto konecne napise pravdu, tak uz volate po cenzure?
Skus si aspon vygooglit slovo sebareflexia, ked uz mas na to taku alergiu. :D
Podporujem ju tak, ze vytacam Putinovych trollov ako si Ty. :D A podporoval som ju aj peniazmi, ci vecami ktore som posielal. :D
Radsej bude krmit ukrajinca, ako nepracujucehoi prizivnika a volica Smeru. :D
Zabavne, ked o hlupakoch pise zaryty smradoSMerak. :D Takto som sa dobre pobavil. :D Sice posudzujete ostatnych, len na pracu a paltenie dani mate alergiu. :D
Nebalancujem, nastavujem Vam trollom zdrkadlo. :D A ze Vas vytacam, to je moja sikovnost. :D
:D Zabavne, ked to napise Smerak, ktoreho milovani politici nakupoli americke zbrane. :D A taky Kalinak sa chvali, ze budeme dalsie. :D Smeraci asi rozumom velmi neoplyvaju.
:D Takto vyzera sloboda Slova po Smeracku? Nadavat na Caputovu je sloboda slova. Ale nadavat na Fica, to je ihned trestny cin. :D
Smerakom nevyoperovali len sebareflexiu, ale aj zdravy rozum?! :D
Kalmes. Nie zapad sa tlaci na vychod. Ale vychod sa tlaci na zapad q cim dalej od Putinka. Zase mas dopletenu lavu a pravu
Neradtne suroviny ma len Rusko? Niktociny? Este ki napis, ako Rusi vymysleli pocitac a mobil a zli amici to len ukradli.
Vies co chce kazdy od Ruska? Aby bolo od neho co najdalej. Preto podporujrm Ukrajinu.
Je zabavne ked dvaja nepracujuci neonacisti idu oisat o slobode slova. Placu pritom, ze niekto maze ich klamstva a fabulacie. :D Ale samozrejme ihned obvinuju ludi ked napisu oravdu o smradlavom Ficovi. Tam uz sloboda slova neplati. :D
Slobod aslova podla Smeraka je to, ze ja mam byt ticho a platit dane. Kym Smerak hopka doma za moje dane a siri svoje fantasmagorie. :D
Skuste uzivat menej drog chlapci. Odkedy ste pri koeyte Kalinak nosi asi silny matros.
Ten bonmoyt na Vas trollov pouzivam uz asi tak 4 roky. A stale pasuje.
Ano dakujem Ti za to. Lebo si dokazal, ze Ta clovek ani nemoze inteligentne urazit. Nepochopis to totiz. :D
Samozrejme. Keby si pracoval, tak by si to vedel. Robotu a plat dostavam pravidelne a stale na teba platim dane. Nic sa nezmenilo. Tvoja socialka a balicky od Fica nepadaju z neba. Su na ukor mojej rodiny.
Suhlas. Preto chudacik Putinko uz dvaapolroka vyhrqva na Ukrajine, ale to len zly einsteinizmus relativizuje cas a priestor. :D
Odporúčame