Mimochodom, moja rodina zivi tu Tvoju paraziticku. :D Bez mojej rodiny by ta Tvoja vykapala od hladu. :D
Mimochodom, moja rodina zivi tu Tvoju paraziticku. :D Bez mojej rodiny by ta Tvoja vykapala od hladu. :D
Socialnyu stanrad pre koho? :D Pre Vas nepracujucich, ktori mate alergiu na pracovne navyky? :D
A Smeraci stabilizovat ekonomiku? :D Ved ani neviete, co ten pojem znamena.
Pleties si ma zo sebou a kolegami zo Smeru. :D
Ja dane platim, nie sa na nich prizivujem ako Ty. :D
Ti komunisti tu boli tu 40 rokov a potom sa z nich stali demokrati z HZDS a potom Smeru. :D Preto to tu takto vyzera. Zdefraudovane a rozkradnute, ako v ich milovanom RuZZku.
Keby sankcie nezaberali, asi by ste dezolati a Putinofili tolko neplakali. :D
Neboli ticho. Znova trepes nezmysly. :D Ale to je pre Smerovolicov bezne, ze stracate pamat. :D
Sorosova mafia je najzabavnejsi vymysel dezolatov, ktori volia Smeracku mafiu. :D
V USA sa bezdomovci valaju v skatuliach a v milovanom Rusku ich zachranuju? A u nas im staviame pribytky? :D Ty si iny zakomplexovany jedinec. :D
Ked si si dezlatik nevsimol, ale Fico tu uz kradne 4ty krat. :D A to upadanie je zrejme, kedze si uz pozical miliardu a to zacal hned prvy mesiac. :D TAkze ano, upadame, ale Vy co nepracujete budete profitovat. :D
Smerak co rozmysla. :D Velmi dobry vtip na dnesne rano. :D
Asi tak. :D Ved aj vo volbach nepracujuci prevolili pracujucich. :D Prizivnici si zvolili Fica, aby mohli na pracujucich prizivovat sa a parazitovat. :D To je dovod preco Fica miluju. :D
No ale Sulik nekradol tolko krat, ako Ficosmrad. :D Alebo to dezolati neviete pocitat? :D
Zase zapad moze za to, ze je Fico zlodej? :D Tak to je strasne, ze zase moze zahranicie za to, ze si tu volime zlodejov ako je Fico. :D
Aj za to, ze poberas sociualku a mas alergiu na pracu, moze zly zapad? :D A Soros.
Lacne ruske energeticke zdroje su nieco, ako arabelin prsten. :D
Skuste kmen ej snivat chlapci, lebo ten dezolatizmus z Vas doslova srsi. :D Lacny Rusky plyn a ropu nikto nikdy nevidel a nikto nikdy nevypocital. :D Len dezolati ste s tym prisli a halucinujete.
Co sa tyka amaterstva a diletanstva, tak na Ficove vlady nema nikto. Blizko ma Meciar s Matovicom. :D
Ale tak rozkradat stat, ako dokazy Smeraci nedokaze nikto.
Je to tragedia, ze smradoSmeraci dokazali vyguymovat hlavicky Vam svojim vôlicom. :D
Janiga neurobil chybu, ale ukazal pravdu. :D A ta je pre smradoSmerakov neprijemna. :D
Len ten student bude raz pracovat a platit dane. :D Co sa o parazitovi Ficovi neda povedat. :D
SmradoSmeraci sa cinia. :D Kedze maju vela casu, lebo nepracuju, tak sa vyhrazaju ostatnym ludom. :D
Ake typicke pre Smerakov a prizivnikov. :D Pracovat to nie, ale vyhrazat sa, to vedia. :D
Inak si to napisal tak super, ze som si tu ironiu ani nevsimol. :D Klobuk dolu pred Tebou. :D
Budeme danovy raj pre mafiu? Tak to sa tesim. Zase budu vybuchovat auta a sudcovia budu rozhodovat, ze skutok sa nestal. :D
Cely svet ide dopredu, len na Slovensku sa vraciame v case spat. :D
Pozname to. :D Peniaze sa budu balit do alobalu. V tom maju Smeraci prax. :D
Zabavne, ked Smeraci komentuju rozdavanie zo statneho rozpoctu. :D O vlakoch zadarmo a socialnych balickoch si asi v zivote nepocul, ze?! :D
1. valorizacia dochodkov, ved preto ste Smeraci volili Smer. :D Tak co zrazu halucinujes?
2. ano, konecne niekto myslel aj na rodiny s detmi, nielen na dochodcov.
3. Presne tak, viac maju dostavat ti ludia, co pracuju, alebo maju pracujucce deti. Preco by sme mali podporovat parazitizmus?:
4. Ano dotacie na energie museli byt. Keby smradoSmeraci nevymysleli STOP system na OZE do roku 2019, tak by sme nemuseli mat take ceny.
5. Bod 4, keby Smeraci nedefraudovali krajinu, mohlo to tu vyzerat inak.
TAkze Smeru nezostalo nic ine, len dalej kradnut a defraudovat?
Odporúčame