A z coho mohol nukat? Ved parazit Fico sa sam ani nevie uzivit, preco parazituje na nasich daniach. :D Aj ked nieco robil nie za nase dane, tak ho platil nakoniec Soros. :D
A z coho mohol nukat? Ved parazit Fico sa sam ani nevie uzivit, preco parazituje na nasich daniach. :D Aj ked nieco robil nie za nase dane, tak ho platil nakoniec Soros. :D
SmradoSmeraci sa pre istotu darovaniu vyhli. :D
Inak pes je casto obrazom majitela. :D Ak je agresivny, tak to asi o niecom vypoveda. A mal som moznost porovnavat psov, ktori sa chovaju na retazi a volne. Ver tomu, ze pes ktory je chovany volne, je aj kludnejsi a menej agresivny.
Polozim Ti otazku. Naco Ti je pes, ked ho potom priviazes na retaz a nestaras sa o neho? :D Alebo takto len poniektori jedinci uspokojuju svoju potrebu a komplexy z nadradenosti? Nedari sa Ti v praci, si neschopny zamestnat sa, si neuspesny a zadlzeny, nikto Ta nechce pocuvat, kazdy sa z Teba smeje? Tak si ako terapiu zabezpecis psa, na ktorom si potom svoju zlost a komplexy vyvrsis?
Dole som, sa od SmradoSmeraka dozvedel, ze som vraj klamar. :D Lebo Fico nie je Gorila, kedze pit kolu s Hascakom je povolene. :D Aj dohadovat sponzorstvo Smeru a zlodejiny. :D To uz akosi nevadi. :D
Nevadi ani to, ze mame najchuidobnejsieho podpriemera na svete. :D Nema ani auto, nema ani kde byvat, nema dokonca ani mobil. :D Pre istotu, kedze ho uz tolko krat ponahravali kade-tade. :D
A trolla dezolat zo Smeru ma obvini z klamstva, lebo dam link na nahravku v ktorej si Fico hrkuta s Hascakom, co dokazuje ze je Gorilou. :D
Ingnoratnstvo a debilita Smerovolicov evidentne nema hranice. :D
TAkze som uz dement, no a to Ty mne vycitas urazky a vulgarizmy? :D
KRasne klames. :D To, ze je Fico sucastou Gorily dokazuje nahravka. :D
https://www.youtube.com/watch?v=Ln70lp2fK3U
Tu je nahravka. :D
Takze znova. Fico je GORILA. Smer privatizoval vela, napriklad nase dane. Takze znova KOLA nie je povolna, je to dokaz, ze ste Smeraci Gorilami. :D
A je zabavne, ked ma niekto ako Ty nazyva klamarom. :D Davam fakty.
Alôe Tvoje vymyslene cislo som v tomto "ekonomickom" clanku nikde nenasiel. :D
Takze cucvkas z prsta. :D
Ano, vyvraciam hlaucinacie Vas halucinatorov. :D Daj odkial cerpas tieto cisla, lebo z clanku neboli. :D
??? Kde som nadaval a pouzival vuylgarizmy? :D Ked Ti napisem pravu o Tvojich vymysloch, tak to je vulgarizmus? :D
Ak davam dezinformacie, preco ich nevies vyvratit? :D Preco cuckas z prsta cisla a to, ze Fico za dva mesiac urobi rok? :D
JE zabavne, ked ma trolli obvinuju z dezinfomracii. :D
Statne firmy a urady vyrobene politikmi su stale hladne ale nie po ludoch, ale po nasich daniach.
Aky cestovny ruch? Skus sa spamatat. Chodi sa pozried do Domice z nasej strany a z tej Madarskej. Chod sa pozriet na hranice s Polskom, kde maju same Aquaparky a lyziarske strediska a u nas vyludnene dediny. Ty zijes v ktorej dimenzii? Lebo v tejto nasej evidentne nie.
Ano, na Slovensku sme nemali nikdy prebytok, ale stale len deficit. :D Ja si vsak pamatam rok 2018 kedy Fico kvakal o vyrovnanom statnom rozpocte lavicovej vlady. :D A zrazu to skoncilo v deficite. :D
No budu to splacat este aj nase vnucata. :D Ale hlavne, ze SmeradoSmeraci budu stastni, ze nemusia chodit do prace, lebo im Fico zabezpeci socialny standard. :D
Snazim sa Vam dezolatom vyrovnat. :D Ale neuspesne. :D
Fico vladne 2 mesiace a uz stihol znizi rocne deficit. :D Vam, Smerakom matematika nikdy nesla! :D
Dakujem za toho dementa. JE to pre mna obrovska poklona, ked mi to napise niekto ako Ty. :D Ale necakam, ze tuto urazku dokazes pochopit, nemas na to dostatok mentalnych predpokladov. :D
Este stastie, ze Vy Smeraci ziadne dusevne zdravie nemate. :D
Samostatne? :D To mas pocit, ze mi pisanim komentarov ktore Ta rozculuju niekto pomaha? :D
Chlapce zlaty, Ty nie si diskutujuci, ale propagandista a fabulator. :D Pleties si diskusiu so Smerackou propagandou a Smerackymi heslami. :D
A toto cislo si kde vycuckal? :D Z Ficoprsta? :D Ak by som klamal, asi by si nemal rpblem to dokazat. :D CAKAM! :D
Dezolat a fantasmagor nieco odporuca. :D A kolki dezolati z desiatich to podporucaju? :D
Zase klames! :D
Fico je sucastou Gorily a dostal od Hascaka peniaze, ktore vraj priniesol do Smeru vlastnou hlavou. :D
Takze znova, Fico kradol rovnako, ako vlady pred nim a dokonca viac.
Co sa tyka mimovladok, tak dokonca Fico robil pre Open society foundation, ktora je platena Sorosom, takze si si trollik riadne nakladol do vlastneho hniezda. :D Ale to Smerakom nevadi, ze sam seba okadite. :D Casto to potom prezentujete ako cokoladu. :D
Odporúčame