Moje DANE. :D Tebe to ukradnut nemoze, kedze ziadne neplatis. :D A Ukradol buducnost mojim detom! :D Tie totiz budu musiet Vase parazitovanie splacat.
Moje DANE. :D Tebe to ukradnut nemoze, kedze ziadne neplatis. :D A Ukradol buducnost mojim detom! :D Tie totiz budu musiet Vase parazitovanie splacat.
A ak ako zdochnuty, dokazem vytocit trolika a dezolatika ako Ty? :D Dobry som! :D
Zle si sa oslovil. :D Mal si sa oslovit SmradoSmeraci. :D Slovaci chodia do roboty, co nie je Vas pripad. :D
Hore si pisal, ze som Andrej ja a teraz je to krstny otec? :D
Chlapce, nejak si na rano popakal vela halucinogenov. :D Kalinak priniesol na Sumracnu dobry matros? :D
Dole si napisal, ze som kon, zrazu som Andrej? :D To Vam dezolatom zo Smeru tak vygumovali pamat, ze si ani nepamatas, co si napisal pre 5 minutami? :D
Uz teraz chapem, preco sa nedokazes zamestnat. :D
Ja som vsretko, co Vam dezolatikom na socialke spadne na hlavicku, alebo sa nebodaj v nej zrodi. :D TAkze je jedno, ci to mam ako kon, ci konicek, vytacam Vas Smeracikov do nepricetna. :D Utri si penu z ust, kvapka Ti to na klavesnicu. :D
A to si este pozical miliardu zo zahranicia hned prvy mesiac. :D Sikovnik jeden. Bodor s Hacakom sa strasne potesili. :D
Velmi sa mi paci, ako sa SmradoSmeraci snazia ubohost tejto SmradoSmerackej vlady zase zhadzovat na niekoho ineho. :D
Prisprostalym to davaju aj na obcianku? :D To Smeraci musia mat minimalne tri. :D
Vam prisprostalym to davaju na obcianky? :D
Slovenskom sa budem ohajnat, musim tu totiz platit dane z ktorych Ty zijes a na ktorych parazitujes. :D
Spravam sa slusne. :D A aj pisem zrozumitelne. :D Snazim sa znizit na uroven zadubenych smerakov. :D
Dal som si na ranajky Teba dezolatika, ako vidis. :D
Ked pojdem do materinej, kto Ta bude zivit? Ved umries od hladu. :D Bez mojich dani Ti Fico tazko vymysli socialny balicek. :D
Vidim, ze Vy Smeraci ste na semeno odbornici. :D
VY dezolati zo Smeru ste kazdy? :D Odkedy?
Preco by som sa nemohol navazat do niekoho ako si Ty, co na mne parazitujes a prizivujes sa? :D
Ano ked sa na mne prizivujes, tak do mna rypes. :D Nemam sluzbu, ja Vas Smeracikov vytacam pre radost a mam to ako konicek. :D
Ja som zo Slovenska. :D A vdaka mne mas svoju socialku, balicky a mas sa na kom prizivovat. :D
Co citia nepracujuci a parazitujuci ludia úo 3,5 rocno bacovani nesocialistov? :D Nebodaj si dostal nutkanie pracovat? :D
vodkaEdo? :D z Vodky ozrateho Fica a jeho vtipy o macke si nevidel? :D
Odporúčame