Aka zla ruska raketa? :D Ved ruske raketuy su podla dezolatov najlepsie. :D Nemaju paru. Strielaju same od seba. :D
Mimochodom, Ruske rakety neexistuju. :D Maju ich len par, aj to prototypov. Ostali im len sovietske. :D
Aka zla ruska raketa? :D Ved ruske raketuy su podla dezolatov najlepsie. :D Nemaju paru. Strielaju same od seba. :D
Mimochodom, Ruske rakety neexistuju. :D Maju ich len par, aj to prototypov. Ostali im len sovietske. :D
Podľa Nebenzyu je jedným z cieľov ruskej invázie na Ukrajinu „podkopávanie vojenskej spôsobilosti ukrajinskej armády, čo predstavuje hrozbu pre bezpečnosť a územnú celistvosť Ruska“. [10]
On ten chudacik holohlavy ma aj nazor. :D Sice Putinovsky ale nevadi. :D Karierny komunista a parazit sa rad vyjadruje. :D
To nie je ten holohlavy parazit, ktoreho uz par krat vyfackali? :D
Uz len ten zdroj je velmi pochybny. :D
Rusko ma mohutny arzenal. :D Len vsetko je to este z cias ery sovietskeho zvazu. :D Asi preto maju problem netrafit civilne budovy, skolky a nemocnice. :D
Mily Pit Parker, ako maly statik budeme stale nikoho vazalmi. :D A po druhe, ak by sme chceli byt neutralni ako Svajciarsko, tak by sme tu nesmeli mat politikov ako Meciar, Fico, Miklos, Dzurinda, Sulik, Matovic, Danko, Pelegrini,......................, ktorych tak zbozne volite. Volite prizivnikov a mentalne trosky, no a potom cakate, preco sme niekoho vazalmi? :D Vies o tom, ze taky Bilak bol vyuiceny krajcir? Teda evidentne odbornik na slovo vzaty. :D
Breznev to je taky mentalny chudak zo Sovoietskeho zvazu, ktory je idolom pre dnesneho chudaka Putina zo Sovietskeho zvazu. :D Co mali tito dvaja spolocne? No predsta alergiu na pracu a silny vztah k parazitizmu. :D Kedze nikdy obaja nikde nepracovali. :
Nesranduj. :D Pracujuci komunisti a neonacisti? Tak to by som chcel vidiet. :D TI maju na pracu alergiu, inak by nevolili Smerakov a necakali socialne balicky. :D
Migrantov tu mame mimochodom aj vdaka Ficovi. :D
https://www.vlada.gov.sk/robert-fico-vo-wash…
„My považujeme misiu v Afganistane za dôležitú. My sme pripravení pomáhať v tréningu afganským ozbrojeným silám, aby boli postupne pripravené prevziať pod kontrolu celú svoju krajinu a svoju prítomnosť budeme samozrejme koordinovať so všetkými ostatnými krajinami, ktoré dnes v Afganistane pôsobia. Afganská misia je misia, ktorá robí Slovensku veľmi dobré meno,“ zdôraznil premiér Robert Fico.
Takychto narodovcov je kopa. :D Ukazkou je Simkovicova. Uzivit sa to pracou nevie, inak by len stale komentovala kto ako kopol do lopty. Ine robit vlastne ani chudera nevie. Zije preto z nasich dani. Prizivuje sa a parazituje, ako spravny narodovec. A nase dane, ako spravny narodovec potom vynasa do Rakuska. Uzasne narodniarske. :D Ale vôlicom to nevadi, oni dokazu pokrytectvo a klamstvo politikov potlacit laskou k nim. :D
Asi sa ta mladez nechala inspirovat Vami Smerakmi. :D Zvolite si Fica a uz Vam padaju pecene hluby z neba. A pracovat vobec netreba, ved vlastne Smeraci maju z principu alergiu na pracovne navyky. :D
Chcel by som vsak vidiet, kde davaju 1200 euro za dojenie kravy.
TAkze tu suhlasim, Smeraci su neschopni mudrzlanti s natrcenymi paprcami. :D Preto volia Fica a jeho socialne balicky. :D
Ale nahodou. Pise o Vas. Nepracujucich, ktori sre prevolili tych, ktori dane platia. :D
Presne tak. :D Minulorocne protesty dezolatov, pripadne nevydarene Trumpo volby v Amerike, kde postihnuti ludia napadli Biely dom. :D
Ak ich aj pritiahne, tak ako vidis bude vsetko na zapade. :D FicoSmradi nemali problem podporovat tazbu uhlia na hornej Nitre, ale dnes uz nemaju problem odstavit Vojany na vychode. :D
Dolezite je proste to, ci z toho SmradoSmerakom nieco kvapne a maju co potom balit do alobalu. :D
Dalsi splaseny volic Smeru. :D
Sazmorejme, v Lotyssku miluju Rusov. :D Asi preto su v NATO a EU. :D
Ak v Lotyssku pride niekto o auto, tak to bude len spity Putinovec. :D Asi preto urobili ten zakon. :D
Zabavne, ked Smerak ako Ty komentuje kradnutie. :D Kradnutie cez mimovladky je zle, ale kradnutie cez Bodorov BONUL, alebo cez Hascakuovu PENTU uz je podla Smradosmerakov v pohode. :D
Takto vyzera oportuynizmus dezolatov v praxi. :D
REAKCIA DEZOLATA:
Pamätá si niekto, kam chodieval magorovic počas sviatkov?
bibixbibix
včera
14:47
AK NIEKTO SPOMENUL FICOSMRADA:
Toľko nenávisti a zloby aj počas Vianoc, to je už sila, uff
Je mi ťa ľúto.
bibixbibix
včera
19:00
Oportunizmus a pokrytectvo SmradoSmerakov evidentne nepozna hranice. :D
Aha, takze takto prejavujes tu lasku na vianoce o ktorej si hore zahnojil? :D
Na Matovica si naplul, co je sice v pohode. :D Ale ked hore niekto v rovnakom svetle opisal Fica, uz si zacal agitovat?! :D Ake ubohe.
Dezolati zo Sumracnej si uz pohlebuju? :D Pred rokom ste robili protesty a pluli a dnes volate po laske? :D A to stacilo, aby nma premiersku stoliclku sadol SmradoFico? :D
Ja som si nevsimol, zeby ste Vy SmradoSmeraci pred rokom na viaanoce nejako prejavovali lasku. :D
Odporúčame