Kalinak? To si teraz zahnojila toho Bulharskeho dealera drog, alebo vyondulovaneho chlapceka, co v zivote nepracoval? :D
Kalinak? To si teraz zahnojila toho Bulharskeho dealera drog, alebo vyondulovaneho chlapceka, co v zivote nepracoval? :D
Smradosmeraci klamali stale. :D Jedine v tom mas recht. :D Tragedia je to, ze musime zivit ludi ako si Ty, ktori mate na pracu alergiu. :D
Co sa tyka vrazdenia, tak Vy Smeraci v tom mate bohate skusenosdti. :D
Kuciak, alebo taky Lucansky. Takze mily propagandista a dezolatik, asi by to chcelo z Tvojej strany kus sebareflexie. :D Alebo na tu mate ako Smeraci alergiu?
mily solidarny dezolat. :D Len potom Ti liberali musia platit aj Tvoj dochodok a parazitovanie. :D
:D Jednoznacne nam po zruseni specialnej prokuratury zacne stupat HDP. :D A klesne inflacia. :D
Mal hlavne jeden. Nakrmit mecenasov od Bodora, z PENTY, Basternaka, Kocnera a dalsich.
Peniaze ktore zohnal vlastnou hlavou totiz treba vratit aj s nasobnymi urokmi. :D A najlepsie sa plati z cudzieho.
Nakoniec ved Fico je vlastne chudak. Nema ani byvanie, ani auto, ani mobil. :D My slovaci mame najchodobnejsieho podpriemera. :D Chudacik Ficko altruista. :D
MILKY BONGAR, tento svrab sposobili Smeraci. :D Kedze kradli a defraudovali tak, ze to nedame do poriadku ani za sto rokov.
Asi zabudas na Ficosmradie slova o deficite verejnych finacii z roku 2018. Vraj vyrovnany statny rozpocet a Smeraci z toho urobili dalsi deficit. TAK CO TU KVAKAS?
Presne tak. Iba idiota a parazita moze napadnut platit z mojich dani niekoho hypoteku. Ja nijaku nemam, tak musim platit. A ten co si zije nad pomety, ktore dokaze zvladat, tak tomu prispejeme.
Typicke pre Smerakov. Budu podporovat len tych, ktori natahuju ruku, ale pracovat velmi nechcu.
Faktom je aj to, ze zahranicny dlh bol v roku 2012 - 53 miliard a po 8 rokkoch Ficovej hrozovlady sa zmenil do roku 2020 na 113 miliard!
Fico dokazal za 8 rokov zdvojnasobit nase zahranicne zadlzenie. :D
Ano sme v prdeli. :D Hlavne vdaka Smerakom a ich defraudacii. Namiesto konsolidacie verejnych financii si uz Smeraci pozicali miliardu.
Tak ako nas zadlzuju Smeraci nas nedokaze zdefraudovat nikto!
Jasne, urcite bude za tym Soros a zly zapad. :D
Inak ma milo rozosmiali reakcie dezolatov a Putinofilciek. :D Vraj zase vymysly tajnych sluzieb zo zapadu. :D Tak ako si tie tajne sluzby vymysleli to, ze Putinko napadne Ukrajinu. :D Ale dezolati asi maju problem pamatat si co tu pisali pred 2 rokmi. :D Im totiz pravidelne Putinko pamat gumuje kazdy rok. :D
Zabavne, ked o hodnovernych informaciach pisu dezolati. :D Takto ste kvakali aj o napadnurti Ukrajiny, ale to je uz skoro dva roky a tak daleko Tvoja pamat asi nesiaha. :D
Original? :D Ten je davno zakopany. Mocno totiz smrdel.
Len co potom budu robit dezolati, ktori sa rozhodli, ze stary komunista a parazit Putinko zachranuje svet proti petrodolaru?! :D A to do pol pasa zobleceny a na medvedovi. :D Ako to potom vysvetlis tym, co ho tak miluju? :D Bude z neho zrazu mucenik. :D Aj ked zdochne prasiak na chripku, tak dezolati pridu s tym, ze ho otravili americke tajne sluzby. :D
Mozno si vsimli, len na Telegframe je tolko dezolatov a halucinatorov, ze je problem zistit, kto to mysli vazne a kto je len mensi idiot. :D
Zase podla Tvojho textu to vyzera tak, ako by si na tej vodke bol zavisly a prejavovali sa u Teba abstinencne priznaky. :D To Ti mecenasi ani neposlu odmeny za tu ubohu propagandu Putinovho rezimu? :D Garbarovi dali aspon 500 euro. :D
Jasne mili dezolati. :D Toto ste tvrdili o napadnuti Ukrajinu dva tyzdne pred tym, kym tam poslal Putinko tanky. :D
Zaujimave je to, ze tie fikcie tajnmych sluzieb Tvoji milovani komanci v Rusku naplnaju presne do bodky. :D
Inak novy energeticky zakon je pekna hovadina. :D
Ceny energii rastli vdaka SMERAKOM a ich STOP systemu. :D Ten zaviedli preto, aby nevznikkali nove zdroje, lenbo Smeraci potreebovali tunelovat Mochovce. NAKA tam chodila ako na klavir. A prisiel rok 2021 a zrazu ziande nove zdroje, len sa vypli stare. Cena elektinu vyskocila nahor, no a vdaka Ficovi a Smerakom sme to museli zaplatit my. :D
Na Slovenksu bo lza FIca poriadok? :D Si si tym isty? :D Lebo za Fica tu bol neskutocny bordel. Taky Kocner si tu rajzoval vo velkom, kym nedali Smeraci zabit Kuciaka.
Odporúčame