Keby troska pockali, tak ani Lucanskeho nemuseli odstranit, aby nerobil kajucnika. :D
Keby troska pockali, tak ani Lucanskeho nemuseli odstranit, aby nerobil kajucnika. :D
Smeraci nakoniec Chudikove obvinenie pozametali. :D Tak ako jeho postaenie Fotovoltaiky pozac STOP systemu na obnovitelne zdroje, ktore zaviedli za Smerakov a minuleho roku sme tak mali sialene ceny elektriny hlavne vdaka Smerakom.
https://29a.ch/photo-forensics/#forensic-mag…
tato stranka Ti ukaze, upravovane fotografie. :D
Je to strasny bic na Vas dezolatov. :D
https://tineye.com/search/35780561615a160091…
Takze je to vyvrateny HOAX. :DRadi sirite klamstva? :D
A kto Vas Smerakov potom bude na tych socialkahc a invalidnych dochodkoch zivit? :D TO mate dojem, ze peniaze padaju z neba, alebo Vas bude platit Putinko? :D
?????????????????? To ste na tom Smeraci tak zle, ze musis pastovat moje prispevky? :D A prepisovat ich? :D
TO si dopadol. :D
NEcakaj, ze hlupaci zacnu mysliet a nieco citit. :D
??? Zagagal? :D Ved VY mi tu venujete kopu prispevkov, tak potom kto tu gaga? :D
NEfunguje TI translator. :D
TAkto som sa davno nenasmial. :D Photoshop.
Ze nazory vedcov. :D Ktory z nich tam je vedec a inzinier? :D Vsetko su to sami dezolati. :D ROvnako ako ste VY. :D
Halucinatori a fabulanti, ktori nevedia dokazat jedine svoje tvrdenie. :D
Vy Smeraci sa uspokojite s hocicim, len nech je to na ukor ineho. :D To som si vsimol davno. :D
NIe je to ten znamy dezolat?! :D Uzasne. :D
Cize bude vacsi parazit? :D Uz nebude parazitovat len na nasich daniach, ale rovno na europskych? :D Ale ved takych je Vas plny Smer a ci nie? :D
???? SKusis to prelozit do slovenciny. Pouzil si sice slovenske slova, ale obsah je nezrozumitelny. :D TEn by mal problem rozlustit aj Turing. :D
Skus to este raz, pomalsie a porozmylasj pred tym. :D
Ahaaaaaaaaa, konecne mi to niekto vysvetlil. :D Vidim, ze VY Smeraci ste tam ako doma. :D
Vela krat. :D A doteraz nevies, co ten pojem znamena. :D Nie je to smutne?!
Akym paradoxom by sa dostal Matovic znova do vlady? :D Uz som Ti pisal, ze jeho volici maju asi sebareflexiu, nie su ako volici Smeru, ktori budu FIca volit za kazdu cenu, aj ked ich okadi. :D
Ako moze ziskat dochodok ten, co nepracoval? :D Zeby dalsi Smeracky vynalez?
Ako vidis, aj s tymi dvoma lavymi rukami dokazem napisat par prispevkov z ktorych potom zuris a si vytoceny ako samorezka. :D Takze evidentne az take lave nie su, ked Ta viem nimu tak lahko vytocit a rozzurit. :D
Ako vidim, si alergicky akurat tak na fakty. :D
Ak by si nebol vytoceny, nemal by si potrebu niekomu nadavat do idiotov a hlupakov. :D NEvytoceni ludia to totiz nerobia. :D Ani to potom nekrivia halucinaciou o konstatovani. :D
Aha, a tiez ho dostal za plagiat? :D
Preco Vas vytaca? :D
Odporúčame