A to ste Smeraci tak sprosti, ze sa mnou nechate takto vytacat? Ved sa hrate na inteligentov. :D Teba "inteligenta" vytoci tak taky hlupak ako som ja? :D Tak to mas dost blbe s tou inteligenciou. :D
A to ste Smeraci tak sprosti, ze sa mnou nechate takto vytacat? Ved sa hrate na inteligentov. :D Teba "inteligenta" vytoci tak taky hlupak ako som ja? :D Tak to mas dost blbe s tou inteligenciou. :D
To sa tym chvalis, ze este aj romovia v osadach maju viac volicskej sebareflexie, ako maju volici Smeru? :D
Nahodou, Šutajko uz chytil 0 migrantov. :D Ved to je super, aspon nieco splnili. :D Odkedy je FIco pri moci, tak tu migranti na Slovensko nechodia. Boja sa totiz, ze ich Smeraci okradnu. :D
Ale ved Ty sa zo mna nesmejes. :D Len sa ma snazis nejako urazat a velmi Ti to nejde. :D
Pisanie samostatnych prispevkov k mojej osobe totiz Vasu nervozitu dokazuje. :D
Samozrejme, ked mi to napise nepracujuci SMeracik, tak to urcite tak bude. :D
Dakujem TI, je to od Teba velmi velka poklona. :D
Preco mate v Smere potom Blahu??? :D
Vidim, ze zo smradom mate Smeraci bohate skusenosti. :D
Mne sa najviac paci, ked mi pisu ze ich nezaujimam a venuju mi samostatne prispevky. :D Smeraci maju problem asi aj s tym, ktora ruka je lava a ktora prava. :D Ale co sa cudovat dezolatovi, ktori povazuje za ignoraciu to, ze o Tebe pise?! :D
Vidim, ako sa na mna vysierate. :D Snahou ma urazat. :D Ty sa zabavas tak, ze tu penis a ukazujes svoju nervozitu? :D
Vysierate sa na mna tak, ze mi pisete samostatne prispevky. :D Vy Smeraci mate to pokrytectvo a krutenie reality asi v krvi. :D
Ak je to hlupost, preco Ta to potom tak vytaca? :D Nejak to nedava logiku, ale to u Vas dezolatov asi nevadi, ze?! :D
??????????? No mily Smerak, ktory si vraj nevolic. :D Seniori mozu dostat mimoriadny prispevok az vtedy, ked na to budu peniaze. :D
A ked chcu seniori 13ty dochdok, tak by mali mat najprv pracujuci ludia 13ty plat, aby bolo z coho na ten Vas dochodok platit. :D
Lenze to uz Vy dezolati neriesite, ze ja co mam len 12 platov, mam financovat Vase 13te dochodky a rozne socialne balicky!
TAkze znova, preco radsej nepracujes? Mozno keby si sa neprizivoval, mali by dochodcovia aj na ten 13tyc dochodok, nemuseli by sme vyhadzovat peniaze na ten Tvoj invalidny. :D
Ale aj tak som prekvapeny, ze ma dezolatik wtc-riadena-demolicia-2800-zarevalo este neobvinil z toho, ze tu vraj spamujem diskusiu. :D Lebo minule tu daval linky rovno z Kremla, no a ja som ich komentoval s takou kadenciou, ze sa chudacik rozplaka, ze mu tu spamujem jeho miesto, kde chcel robit Kremlopropagandu. :D
Pre ludi ako su tito dezolati je internet evidentne zdraviu skodlivy. :D
Inak som si vsimol jednu vec. :D Len co sa tu zjavim, na Sumracnej uz biju na poplach. :D FIcovi zcervenaju vsetky jeho bradavice a samotnym Smerakom zacinaju trpnut tie ich dlhe prsty. :D
Dnes je to uz tretie. :D Ale aj tak nic moc. :D Uz som mal take dni, ze mi vlastne venovali temer celu diskusiu. :D
Tolko komplexov, ktore maju Smeraci z mojich prispevkov som naraz este nevidel. :D
Keby som tu zvedejnil svoje meno, tak skoncim ako Kuciak do dvoch dni. :D
Dnes som sa zase dozvedel nieco nove. :D Nove o novych dezolatskych fabulaciach a samozrejme nieco aj o sebe samotnom. :D JE to uzasne, ked sa o sebe dozvedam veci, ktore som o sebe vobec nevedel. :D
Mimochodom, taktiez som sa dozvedel, ze clovek ktory do krvi brani Smerakov a smradoFica ho vobec, ale vobec, aleze vobec nevolil. :D NIe je to paradox, ze najvacsi obrancovia Smerosmradu vlastne smeroSmrad nevolili? :D
Ved sedl v kute. :D Otvoril len papulu po ktorej dostal a prisiel z Bruselu so stiahnutym chvostikom. :D
Zagagala? Ale ved ja som to jasne napisal. :D Nemusel mi nikto pridelovat sluzbu. Ja Vas dezolatikov vytacam zadarmo a mam to ako konicek. Nikto mi to nemusi prikazovat a peniaze by som za to urcite nebral. VYtocit tak hlypych ludi totiz nie je az taky problem. Nakoniec Vase reakcie to tu krasne dokazuju. :D
???? Odkedy Ty povazujes prizivovanie sa v statnej institucii za moje dane, za nejaku pracu? :D
Ty parazit, ked niekto pracoval, tak dnes nema problem prezit. :D DNes maju problem prezit len Ti, ktori ste zvyknuti prizivovat sa na statnych instituciacach este z ciacs socializmu.
TOTO JE PROBLEM, TY ANI NETUSIS CO JE TO PRACA:
Ja som si ju pridelil sam. :D VYtacam Vas dezolatov zadarmo. :D Mam to ako konicek.
???? Davkami z UP? To je co? Vidim, ze Vy Smeraci mate o davkach a socialnych balickoch velky prehlad. :D
Vidim, ze ste spustili dezolati poplach. :D Toto je dnes uz treti prispevok venovany mojej osobe. :D
Karma je zdarma, to je fakt. :D Na Vas sa to prejavilo neskutocne. :D
Odporúčame