Ja som TI nic nevenoval. :D Napisal som vlakno v ktorom som dal link pre zadubenych Smerakov v ktorom si FIco hkruta s Hacakom. :D
Bolo to preto, aby som Vas Smerakov vyhecoval. :D A podarilo sa mi to dokonale. :D
Ja som TI nic nevenoval. :D Napisal som vlakno v ktorom som dal link pre zadubenych Smerakov v ktorom si FIco hkruta s Hacakom. :D
Bolo to preto, aby som Vas Smerakov vyhecoval. :D A podarilo sa mi to dokonale. :D
No asi to, ze ked som hlupak a Ty na mna stale reagujes, tak si bud taky isty hlupak ako ja, alebo si neskutocne vytoceny. :D Ja za to nemozem. :D
Ak je clovek kludny, nema tendenciou inym nadavat do hlupakov. :D
Aha, cize Ty ked ludom nadavas do idiotov, tak to nepovazujes za to, ze si z nich vytoceny? :D
NIe je zaujimave, ze Ta interesuje nieco, co Ta vlastne neinteresuje, vytaca nieco, co Ta nevytaca a komentujes nieco, co nepoznas? :D
To su divne paradoxy. :D
Dakujem, ze som idiot. :D Dokazuje to, ze si strasne nevytoceny z toho, co pisem :D:
Mozno by to chcelo, aby si namiesto toho konstatovania zacal pamatat, co vobec pises. :D
A kludne mi to mozes pisat, ze som klon, hlupak a vsetko. :D Bude to totiz dokazovat Tvoju vytocenost. :D
ja som hrdý antismerák ale ty si hrdý hlupák.
Bez fotkySaparat
11984231 dnes
19:22Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
TAkze ked mi nadavas do hlupakov, tak zase nie si vytoceny? :D BEzne ludom nadavas, aj ked nie si vytoceny? :D
Este raz si to precitaj. :D Ak by boli dochodky zasluhove, tak ich nedostane tristvrtina smerakov. :D
Dochodok nie je zasluhovy, len to si asi nepochopil :D Ale to nevadi, chapanie evidentne nie je Tvoja silna stranka. :D TO som si uz vsimol. :D
Aha, takze Ta vytacam ronako ako Matovic. :D Tiez je to len konstatovanie, ze si vytoceny. :D
Je zabavne, ako sa snazis vykrutit. :D Mam hladat Tvoje skorsie prispevky? :D
Vsade tam, kde si mi urcoval diagnozu. :D Alebo to, ze urcujes niekomu diagnozu na zaklade jeho nazorov, je u Teba bezna reakcia? Vraj nevytocena a neurazena? :D
Ja som si myslel, ze len Smerakom narastol rektalny otvor nad ustym. :D A to taky naradostl aj Tebe, vraj nesmerakovi?! :D
NIe je to tak? Ked ciganov Matovic sklamal, tak ho prestali volit. :D Fico oberie svojich volicov aj o posledne gate a Ti ho budu milovat, lebo im zaviedol nudizmus a ten je zdravy. :D
A zase si preukazal svoju nevytocenost? :D Robenim diagnoz? :D Preco si kadis do vlastnych vyjadreni? :D
Samozrejme. :D Ty si asi taky antismerak, ako mare2012, ktory tiez Smerakov nevolil. :D
Za hlupaka Ti dakujem, od niekoho ako si Ty, je to obrovska poklona. :D
Ja som to pochopil velmi dobre. :D A dobre sa zabavam na tom, ze chces zasluhovu solidarnost. :D NIeco sucho mokre, pripadne studeno teple. :D
Skus google a napis tam oxymoron. :D Aby si pochopil o com tu pisem. :D
No relevantna by bola, keby ste mi nevenovali tolko prispevkov v ktorej je SNAHA (opakujem SNAHA, aby si to znova neprekrutil na moj pocit) o to ma nejako urazat. :D Nenapisal si mi dolu, ze sa mam dat liecit? :D
ALebo TI mam Tvoje prispevky k mojej osobe opastovat? :D Osviezim TI pamat? :D
Ja som nenapisal, ze ma urazas, ale ze sa o to snazis. :D
SKUS SI TO PRECITAT ESTE RAZ. :D NAPISAL SOM TAM S TRAPNOU SNAHOU. :D
A ja neurazam obcanov, ale len Vas nepracujucich parazitov, ktori sa na mne prezivujete. :D Nemate problem to robit, ale pritom sa za to hanbite. Je to ubohe.
Keby som isiel do Smerakov hlupo, asi mi nevenujete tolko prispevkov. :D
Konecne si to pochopil. :D
Ak Smeraci chcu 13ty dochodok, nech zabezpecia pracujucim ludom 13ty plat. :D Ale Smerakov evidentne pracujuci ludia nezaujimaju. Nam dvihnu dane z prijmov fyzickych osob. :D
Inak to Vy Smeraci mate fakt kratku pamat. :D Najprv ma obvinujes, ze som Matovic, lebo tu kazdeho zadubeneho Smeraka vytacam. :D No a potom polozis otazku, kedy som Ta vytocil? :D
Nebude Tebe pisat tie prispevky niekto iny? Tak ako zMizikovi? :D
:D Po cely cas, co tu na mna reagujes. :D S dost trapnou snahou ma nejako urazit. :D
Takze piaty prispevok. :D Vidim, ze mi zase dokazujeas ako Vas nevytacam. :D
Ozaj, to kazdemu Smerakovi narastie rektalny otvor nad tym ustnym, ako Tebe? :D
Smeracka defraudacia a rozkradanie, ci prizivnicenie sa uci? :D A to do akej skoly ste Smeraci chodili? :D
Sazmorejme, tiez ho na tom dvore urazali, tak ako sa o to snazite Vy dezolati? :D No asi nie. :D
Unika TI podstata. Na sasovi sa zabavas lebo je srandovny, pricom VY tu priznavate, ze Va vytacam do nepricetnosti. :D
Takze zase si raz Smeraci krivite realitu. :D
Odporúčame