Ale ja nekomentoval Dzurindu s Ficom, alebo Vas ich ovecky a baranov. :D
Ale ja nekomentoval Dzurindu s Ficom, alebo Vas ich ovecky a baranov. :D
Tolko sebareflexie by od Vas cakal malokto. :D
Uz nepotrebujes? :D Takze si s tym mal bohate skusenosti. :D
Este si mi furt nevysvetlil, co to vobec je. :D A to som sa Ta dolu na to pytal. :D
A ozaj, ked si Ty mohol konstatovat, ze som hlupak a idiot, tak ja mozem konstatovat, ze si Smerak. :D Alebo ja nemam dovolene to co je dovolene Tebe? :D
No Vy anonymni trolli s pokazenym translatorom mate bohate fiktivne a virtualne skusenosti. :D
Mozem vediet, preco nemas ziadnu pracovnu skusenost? :D
Dzurindovec? :D Tak to si na tom rovnako ako Ficoovce. :D
VY Smeraci mate o socialnych davkach velky prehlad, ako vidim. :D
??? Raz konstatujes ze som Matovic, no a potom sa ma pytas? :D To je ako s tym, ze Ty nenadacas, len si nevytoceny? :D
A mozem vediet, co ma voda s touto diskusiou? :D Nebudeme sa bavit o CNO cykle napriklad? A cez CNO cyklus budeme dokazovat, ze si Smerak? :D
CO nemam? Zase sa TI pokazil translator?
??? A ked si sa do toho zrkadla pozrel, koho si tam uvidel? Asi toho hecujem, ze?! :D Vam dezolatom este nedoslo, ze v zrkadle vidite seba? :D
Asi by si si mal dostudovat pojem FAKT. :D Fakt je totiz vseobecne uznavana vec, nie nieco co sa zrodilo len v Tvojej hlave. :D
A suhlasim s tym, ze to ma spolocne len Tvoju vytocenost. :D
Samozrejme, ze mame rovnaku diagnozu. :D Ved mi ju urcuju vytoceni diskuteri z internetu. :D
Urcite sa uvadzam do omylu, lebo Ty nevytoceny clovek bezne oznacujes ludi za hlupakov s diagnozov. :D Oj, konstatujes! :D
Evidentne budes FIcovolic, ked dokazes oklamat aj sameho seba. :D
Este raz. :D Napisal som TI, ze mam pre TEba link. :D
Nenapisal som ziadne urazky, ziadne hanlive slova, ani nic cim by som Ta mohol urazit. :D
Len som dal link na video ktore dokazuje, ze je FIco GOrila. :D
Mozem ja za to, ze Ta to vytaca? Prispevok som nevenoval TVOJEJ OSOBE, ale Ficovi. :D Skus si to este raz precitat. :D
Samozrejme. :D A preto ho valorizuju tak, ze po desiatich rokoch mas rovnaky dochodok, ako ten co mal minilanu mzdu. :D
Skus taketo rozpravky na niekoho, kto cuca palec. :D
??? Hlupak a voda maju aku suvislost? :D Spojil si kona s perom, aby si dostal raketoplan? :D
Ano, ak mi niekto hovori na textovom fore, tak dokazuje ze to nema v hlave celkom v poriadku. :D A ked mi niekto nadava do hlupakov, tak je urazeny. :D JE to tak. :D
Uz ma aj citas. :D Dakujem, ano robim hlupaka zo seba cielene. :D TO je prvy krat, co si nieco pochopil. :D
Ja Vas cielene vytacam a pri Tebe mi to ide na vybornu, ako vidno na Tvojich reakciach. :D
A? Napisal som TI, ze Ti tam davam odkaz. :D
Urazal som Ta tam nikde? :D Nadaval som Ti tam? :D Len som Ti napisal, ze tu mas link. Nevenoval som sa Tvojej osobe, ale Ficovi. :D
To si si tam nestihol z tych nervov vobec vsimnut? :D
Odcitoval som Ta niekolko krat. :D AK nie si vytoceny, asi by si inym do hlupakov nenadval. Aj ked svoju urazenost nazyvas konstatovanim. :D Hore som Ti opastoval, ako si zo mna vytoceny. :D
Odporúčame