Ze Smeraci pomozu v chudobe pracujucim ludom. :D Dobry vtip. :D
Ze Smeraci pomozu v chudobe pracujucim ludom. :D Dobry vtip. :D
TO je diskusia? :D Ze tu opastujes vymysly Kamenickeho? :D
Ty mna nazyvas idiotom, ale ja Tebe vulgarne nadavam? :D
RAz som tupelo, potom idiot a teraz clovek? Takto si Ty predstavujes diskusiu? :D
TAKTO VYZERALA TVOJA ARGUMENTACIA:
Kde som to napisal ty tupelo?
liberalnatotalitaliberalnatotalita
1196331 0 dnes
20:48
Pre debila Zaaxa a posledny krat.
Odmietam s Remisovym klonom sa viac bavit o financiach.
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevokliberalnatotalitaliberalnatotalita
11963 298 dnes
20:46
:D
Je zabavne, ked Ty svoju propaganciu Smerosmradu nazyvas diskusiou. :D
Do diskusie sa pastuju obrazky, ktore davas ked Ti niekto napise nieco, comu nedokazes oponovat? :D
Do diskusie sa davaju linky, ktore absolutne nedokazuju to, co tu tvrdis? :D
Toto je podla Teba dikusia? :D
Ake fakty si vytiahol? Ved si ma nazyval idiotom a roznymi bulgarizmami? Kde si dal aku argument? ASpon jeden? Kde?
Kde je v clanku o tom, ze sa setri? :D Mozes mi to prosim ukazat? :D
A kto? To uz v Smere nepoznate rozdiel medzi rozdavanim a rozkradanim? :D
Rad by som to vysvetlil. :D Len neviem o aku stratu a akeho veta sa vobec jedna. :D VIes, ja som vcera neslopal tak ako Ty, aby som mal potom bujare sny a halucinacie. :D
??? MAs recht, rozdavat sa moze len nepracujucim. :D Preto mame socialne balicky nie pre pracujucich, aj vlaky zadarmo nie pre pracujucich. :D
TO by bolo strasne, keby aj pracujicim ludom hradil Smer vlaky zadarmo a mali by sme menej aut na cestach. Avsak toto nie. Pracujuci ludia nie si volicmi SMeru, takze si nic nezasluzime. :D Maximalne vyssie dane z prijmov fyzickych osob. :D TIe nam Smeraci zabezpecia ako prve.
Este ze ste si ju zvolili. :D Kto by potom zivil nepracujucich a parazitujucich vôličov Smeru?! :D
Cize ja nerozumiem cislam len preto, lebo dokazuju co ste za bandu zlodejov? :D
Preco by som mal rozumiet prejavom Vasej hluposti? :D
Nesudim kazdeho podla seba. :D Keby som mal na TEba take naroky, ake mam na seba, asi by si to chudacik neprezil. :D K Vam Smereakom som velmi tolerantny a dokonca som dost trpezlivy s tym, ze VAm musim vysvetlovat kopu veci.
Snazim sa to robit inteligentne, takze mate v drvivej vacsine problem to pochopit. :D
Nie je zabavne, ked dusevny stav nas co platime dane, posuduzujes Ty, ktory z tych dani zijes, kedze pracovat nevies? :D
TO mas tak. :D Ked FIco kradne, tak kradne dobre. :D Ked kradnu ini, kradnu zle. :D Ked nas zadlzuju ini, tak je to na pokyn Sorosa, ked nas zadlzuje Fico, tak ten vlastne setri. :D
TO mas ako s Ficovy nakupom americkejh vojenskej techniky. :D Fico a jeho noshledi maju zo zakzaky vsimne, ale americky zradca je tu niekto iny. :D Typicke pre Fico vôličov. :D
Aha, takze EU ozobracila samu seba? :D A len preto, lebo to takto dobre vychadza Kremlobotom?
Ty budes asi taky ako MONKY. :D CO urobil z Bratislavskeho magistratu sukromnu banku. :D
Uz len to, ze to zo seba vyplodil zadubeny Smerak dokazuje, ze je na tom velmi vela nepravdepodobneho. :D
Asi by to chcelo dokazovat cislami, nie cuckanim z prsta. Ale to Vam Smerakom ide najlepsie. :D
Ze Kamenicky. :D Takto som sa dobre davno nenasmial. :D Ten je na ekonomiku asi taky odbornik ako Ty. :D POcitac dlhu v pecentach HDP. :D
Ja uz vidim Vase halucinacie? :D Ja som polozil otazku a Ty si sa ani neunuval odpovedat?! :D
??? A o co nas ozobracila? :D O tych 500 euro, ktore ste dostavali z Ruskej ambasady za tu ubohu propagandu Kremla? :D
Tak pozri moj mily SMeracik. :D
Po prve. ANO, myslim! To je ten najvacsi rozdiel medzi mnou a Vami Smerakmi. :D
Po druhe, NIE, nelutujes ma, kedze pasomnica nelutuje svojho hostitela, ale prizivuje sa na nom.
Po tretie, NIE JE SMUTNE, ze taky trosku mentalne zaostaly clovek ako som ja, dokaze vytocit tak vysoko inteligentnych Smerakov a ukazat Vam, ze netusite kde je sever?
To Ti fakt nedochadza, ze cim viac sa ma snazite urazat, tym viac mi dokazuejte, ze mam pravdu?
Uz sa nepocita ten deficit v HDP? :D Uz su to miliardy? :D
A co s FIcovym dlhom 60 miliard? Na ten das link, ktory cosi pise o verejnej sprave a nema s tymto nic spolocne? :D
Odporúčame