Je zabavne, ked o symbole predajnosti pisete prave Vy Smeraci. :D Milovnici Fica, ktory bol v Gorile po sponzorske na Smer, v Amerike nakupoval za vsimne lietadla, no a Bodora ma rad ako koza noz, asi preto k nemu chodi na chatu. :D
Je zabavne, ked o symbole predajnosti pisete prave Vy Smeraci. :D Milovnici Fica, ktory bol v Gorile po sponzorske na Smer, v Amerike nakupoval za vsimne lietadla, no a Bodora ma rad ako koza noz, asi preto k nemu chodi na chatu. :D
???? Ale ja som neurobil z 8 mesiac rok, ani pol roka. :D
Ty si prisiel s tym, ze je 8 mesiac pol roka. :D Podla Tvojich matematickych vypoctov ma rok 16 mesiacov. :D Ja za to nemozem, ze si to tvrdil. :D
A to ma Ty chces poucovat o ekonomike. :D A mas problem, lebo na ruke mas len 10 prstov a mesiacov je az 12, tak TI to velmi nepasuje. :D
Uz si liberal a nie veto? :D Nejak to menis, ako Fico svoje postoje. :D
Ja sa povazujem za cloveka, ktory zivi tento stat, kedze platim dane. :D Ideoologie neuznavam, kedze vidim Vas ako tie ideologie osprostievaju ludi. :D
Naco by som mal poznat nejaku SME propagandu?! Ja sa chodim zabavat na tej Vase Smerackej, preto chodim tu a nie na SME. :D
Tam asi nikto nepride s tym, ze je 8 mesiacov zrazu pol roka. :D
Samozrejme. :D Asi preto vieme napocitat do dvanast a nikdy by nas nenapadlo, ze osem mesiacov je pol roka. :D To moze napadnut len zadubeneho Smeraka. :D Tak ako aj to, ze vraj verejny dlh sa do zahranicneho dlhu nezapocitava, aby za to nebol nahodou zodpovedny FIco. :D
A co tam je? :D Vymysly o tom, ze osem mesiacov je pol roka? :D Ako to vypocital dolu Tvoj kolega zo Sumracnej? :D
Cize Ty svoje klasmtva a halucinacie dokazujes svojim vlastnym blogom? :D
Ja som tupelo? A to mi napises Ty, ktory chudak tvrdis, ze 8 mesiacov z 12 je polovica? :D
Ja si poriadne citam tie Tvoje koniny, je to neskutocne ako halucinujes a fabrikujes. :D
Raz pocitas dlh na miliardy, potom na HDP, no a zaujimave je to, ze v Tvojej dimenzii je osem mesiacov pol roka. :D
Fico Ta musel riadne vygumovat, ked uz mas problemy napocitat do dvanast. :D
ANo, videli sme na Garbarovi. :D
??? ALe ja som nikomu nikde do idiotov nenadaval. :D Takze asi pastujete svoje prispevky. :D To uz ani neviete, co pastujete? :D
UZ je zrazu defici polrocny? :D A to si na to ako preboha prisiel? Tak ako na ten verejny dlh, ze sa vraj nepocita do zadzlzvania? :D
Chlapce, Ty tie fabulacie a nezmysly fabrikujes na pockanie? :D
Ja Ti to napisem jednoducho, tak ako Smerackym trollom. :D
Ak pocitas zadlzovanie voci HDP, tak je to ucelova manipulacia s faktami. :D Dlh sa pocita v absolutnych cislach, nie ako porovnavanie voci statistike.
PReto som tu vysmial Smerakov, ze netusia ako to vobec funguje. Ak totiz porovnavas zadlzenie voci HDP tak si predstav len jednu situaciu, ze by existoval jeden rok, kedy sa HDP nevyrobi. :D TO by sme uz mali zadlzenie nekonecne?
Dakuje Ti za dobry vtip, nie za tu fiktivnu pomoc. :D
Takze uz aj on Ti ma vysvetlovat Tvoje sny a halucinacie? :D
V clanku sa o ziadnom setreni nepise. :D Pise sa tam o tom, ze Smeraci budu zvysovat dane. :D
Mas problemy s citanim?
Cize Ty ked si zoberies jednu hypoteku, potom zacnes zarabat viac a namiesto splatenia tej prvej si zoberies dalsiu hypoteku, tak si sa zbavil oddlzenia? :D
To takto funguje v ktorej dimenzii? :D
Ja mam dokonca poznat to, co sa Tebe leje v hlave? :D Ja mam vediet to, co sa Vam Smerakom sniva? A co halucinujete?
Ani nevies, co je to projekcia. :D NEpouzivaj slova, ktorym nerozumies, budes ako Ti dvaja co ma poucovali o zadlzovaniu. :D
Stale cakam, o ake veto a stratu sa jedna? SKusis tu svoju halucinaciu priblizit?
?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ????,
Cize ked si budes viac poziciavat, lebo viac zarobis, tak sa uz nebudes zadlzovat? Nemal by sa dlh zmensovat?
Ale preco by som ja mal vediet vysvetlit, nieco co sa Tebe prisnilo a si si vymyslel? :D Prepac, ale ja sa na prejavoch Vasej hluposti zabavam, nie ju vysvetlujem. :D
Odporúčame