Ahaaaaaaaaaa, cize VY Smeraci uz idete aj rozhodovat o com bude buducnost? :D
Socialne balicky nie su rozdavanie? ANi vlaky zadarmo pre nepracujucich?
Ahaaaaaaaaaa, cize VY Smeraci uz idete aj rozhodovat o com bude buducnost? :D
Socialne balicky nie su rozdavanie? ANi vlaky zadarmo pre nepracujucich?
Ja sa skor zabavam na ubohosti Smerakov, ako sa snazia obhajovat Ficovu zlodejinu a zadlzovanie krajiny. D
Cisla su jednoznacne proti FIcovi a tak sa snazia Smeracki diletanti davat rozne linky na vraj verejnu spravu,vraj verejny clh, vraj tomu nerozumiem, pripadne sa dlhy pocitaju nie v MILIARDACH EURO, ale v percentach HDP. :D Dovod je jednoduchy, Smeracikom to takto pasuje. Fakty uz radi nemaju. :D
Existuje studia, ktora dokazuje ze ked sa hlupemu cloveku v diskusii oponuje, tak ten zvacsa opastuje nejake porekadlo, pripadne fotografiu, aby vyzeral mudro, kedze nic vlastneho napisat nevie. :D
Asi ano, ked mi neviete vyvratit nic co tu tvrdim. :D Asi musim fabulovat tak dobre, ze mi to fabulovanie ani neviete dokazat. :D
TO si uz ani nepamatas, co sam pises? :D TO si na tom velmi zle. :D
Zabavne obrazocky. :D Otazka znie, nevies preco sa pod to hanbil podpisat zdroj informacii? :D
Je zabavne, ked mi Smerak ide vysvetlovat ekonomiku a pritom pastuje veci, ktorym nerozumie. :D
A bavit sa so Smerakom o financiach je to iste, ako sa bavit o tych financiach s opicou. :D
Zase som sa dozvedel kopu novych veci. :D Okrem toho, ze som tu Smerovolicmi oznacovany za ekonomickeho analfabeta a debila, ci idiota (co je ten najlepsi vtip, ked Smerak komentuje ekonomiku), len preto lebo odmietam chapat to, ze vraj je Bratislavky magistrat sukromna banka, ktora si poziciava v zahranici. :D A samozrejme, ked nas zadlzuje verejna sprava, tak to uz je iny dlh. Ten sa uz do nasho zahrancneho dlhu akymsi zazrakom nepocita.
Same novoty. :D Samozrejme, ako dokaz davaju linky, ktore vlastne nic nedokazuju, co je u Smerakov bezne. :D
A aby som nezabudol, dlhu sa moze ratat len voci HDP, niekdy nie v miliardach EURO. Lebo taka statistika pasuje Smerakom. :D Dokonca mi to Smeracik dubacik isiel vysvetlovat na mojej vyplate. :D Vraj ked viac zarobim, tak si mozem viac pozicat. Ale co to ma so statom, ked ten HDP netvori? A chcel by som vidiet, ktora banka mi da hypoteku za nejake percenta a nie eura z mojej vyplaty. :D
A znova opakujem, dlh sa pocita v ABSOLUTNYCH cislach. :D Alebo Ty splacas hypoteku percentami z vypaty, nie eurami? :D Sice Vas SMerakov sponzoruje PENTA, VY to mate ine. :D
A??? Dlh verejnej spravy sa uz nepremieta do nasho zadlzovania? :D
Neviem chlapce z ktorej jahodky si spadol, ale bola asi velmi vysoko. :D
??????????????????????
Preco by som mal chapt prejavy ludkej hluposti? :D
HDP nie je moj plat, to je vymysel. :D Ani netusis ake metodiky sa na vypocet HDP pouzivaju.
NIC SI NEMUSIM PRERATAVAT NA HADP, len aby mi potom vyslo to, co Tebe vyhovuje. :D
Alebo Tebe davaju hypoteku nie za peniaze, ale za percenta z Tvojej vyplaty? :D
Aspon sa preber a nebud ako MONKY. :D Trepete neskutocne nezmysly, ako tie s tymi dlhami. :D
Ja chcem, aby ma ludia ako si Ty oznacovali za debila. :D Je to totiz pre mna obrovska poklona. :D
Samozrejme. :D Tie moje keci su take keci, ze to az rozculuje zadubenych Smeracikov. :D
Vies o tom, ze ja prejavom ludskej hluposti ani rozumiet nechcem? :D
Samorejme, ja som analfabet, lebo sa smejem z Tvojich fabulacii a vymyslov ako su zahranicne zldhy sukkromnych bank z ktorych sa zrazu stal Bratislavky magistrat. :D
CHlapce, takych ako si Ty si davam na ranajky. :D Ste banda tupych diletantov, ktori ani netusite co pisete. :D
TO preto ste Smeraci dnes z tych samosprav urobili sukromne banky, ktore nam vraj robia zahranicne zadlzenie? :D
Vidim, ze som Vas Smeracikov chudacikkov strasne vytocil. :D
Takze co? Je ten Bratislavky magistrat sukromna zahranicna banka? :D A za dlhy verejnej spravy FIco nemoze? AKym zazrakom? :D
???????????????????????????????
No asi je to tak, kedze ste uz Smeraci urobili z Bratislavkeho magistratu nejaku surkomnu banku. :D Nejak sa VAm pletu fabulacie. :D
Takto som sa strasne nasmial. :D Vycickal si si ciselka z prsta. :D Pripadne zo zabavneho webu. :D
A tomuto prejavu Tvojej zadubenosti mam chapat? :D
Dlh voci HDP ma nezaujima. :D HDP sa totiz meni. :D
JE zababvne, ako sa strasne dlho snazite ostatnych presvedcit o tom, ze tuto hlupost ste tu pisali uz davno. :D
Takto som sa davno nenasmial. :D Bratislavky magistrat je sukromna banka. :D A ja nepoznam rozdiel medzi zadzlovanim, ktore Smerakom nepasuje do propagandy. :D
Znova opakujem, co je Teba do toho, ze im rodicia davaju peniaze?! :D Ty z tych penazi nezijes, parazitujes len na daniach tych rodicov. :D To je Ti stale malo?
No tie vulgarizmy sa pouzivaju preto, aby ste tym vetam pochopili aj Vy Smeraci. :D Keby Vam to totiz napisali inteligentne, tak to nemate sancu pochopit. :D
A skonci to ako s MONKYM. :D Zo sukromnej banky je uz Bratislavky magistrat. :D A ja nevbiem, co je to verejny dlh, lebo tak sa MONKY rozhodol. :D
Inak je zabavne, ako dokazes trvat na tom, ze pises neskutocne koniny a fabulacie. :D
Odporúčame