Cize na Tvojich blogoch sa uz vyjadruje Sulik? :D Donedavna to bola progresivna vlada, potom zrazu PS a dnes je to Sulik? :D
Ano, JA MYSLIM a to je ten najvacsi rozviel medzi mnou a Vami. :D
Uz som Ta davno vytocil, rovnako ako toho trolla, co vypocital ze 8 mesiacov je pol roka. :D
Najnovsie sa zabavam na tom, ze HDP je vyplata a preto sa dlh nepocita v miliardach euro, ale v percentach HDP. :D


