Uznavam, ze som Ta strasne vytocil. :D A neskutocne sa zabavam na Tvojich matematickych schopnostiach. :D
Uznavam, ze som Ta strasne vytocil. :D A neskutocne sa zabavam na Tvojich matematickych schopnostiach. :D
Pytal som sa na jednu a tu istu vec. :D Hypoteka je totiz len ista forma pozicky. :D Vies moj zlaty, ja si vyznam pojmov nevymyslam. :D
A to si sa naucil v akej definicii? :D Ked mam miliardovy majetok, tak mozem splacat z neho. :D ASi preto sa to vola RUCENIE. :D
Alebo mi napises svoju vlastnu definiciu, co to je? Tak ako u dlhu? :D
TO si sa nezhodnotil velmi dobre. :D
TAkze raz je to tak, inokedy zase inak? :D Podla toho, ako Ti to do halucinacie pasuje? :D ZEby tak ako s dlhom a zadlzenostou? :D
Vysvetlis mi to znova? :D Raz Ti treba prijem, no a o 5 minut uz staci ucet? AKo je to mozne?
Cize mi nikto neda hypoteku, ked mozem zalozit miliardovy majetok? :D A to si na to prisiel na zaklade akej vlastnej definicie ? :D
Ozaj, ako sa da hlupost naucit? :D Pri Tebe som si vsimol, ze sa nou da len nakazit. :D
23:01 tvrdi, ze mi na to staci ucet. :D
22:56 si tvrdil, ze Ti daju hypoteku len ked mas prijem. :D
Nejak chlapce halucinujes! :D Tak ako s tym, ze ja mam dokazovat a vyvracat Tvoje definicie dlhu, ktore Ty nevies nicim dokazat. :D
Skus nieco lepsie, nebavis sa totiz so seberovnym Smerakom. :D
Preco by som mal nieco vyvratit, co si Ty nevedel dokazat? :D
Mimochodom, staci na to obycajny synonymicky slovnik, ziadna ekonomicka publikacia o ktorej ani nic netusis. :D
Len tak mimochodom, pre Tvoju informaciu, banky sa doslova idu potrhat potom, aby mi pozicali a to bez toho, aby poznali moj prijem. :D Maju len informaciu o mojom majetku. Preco mi nukaju pozicky? Ako je to mozne? Nie je to nejaky paradox?
Nemyslis si, ze len cakaju na to, aby som tym majetkom rucil? :D HOre si o tom pisal, ale potom si sa zase odfabuloval kdesi mimo. :D
Urcite? to si na to prisiel ako? :D Cize ked budem mat miliardovy majetok, ale ziadny prijem, tak mi nikto nepozicia? :D SI si tym isty?
NEbude to tak, ako s Tbvojou definicou DLH a ZADLZENIA, ktoru si si vycuckal z prsta a tych tisicok neexistujucich publikacii o ktore sa opieras, ale ani jednu si tu nedal? :D
Tvoja urcite nie! :D A ani ziadna v ktorej sa daju najst tie Tvoje dristy o tom, co je to dlh a co zadlzenost. :D
Ahaaaaaaaaaaaaa, takze uz nemusim pracovat a zivit tento stat a mat hypoteku? :D Staci mat cim rucit? :D
Ale to je v rozpore s tym, co si pisal hore!!!! NEVADI TI TO?
Ozaj, za to ze som ekonomicky analfabet, lebo mi to napise nejaky troll z internetu ktory si vymysla definicie pojmy DLH ma urcite dokazu vytocit a urazit. :D
Doteraz si tvrditl, ze stat zivia ludia s hypotekami a zrazu uz su to pracujuci? :D
Zacinas byt ako FIco, menis svoje nazory s kazdou novou vetou. :D
Stale cakam na tie stovky odbornych publikacii ktore dokazu, ze pojem DLH nie je synonymum pojmu ZADLZENOST a ze je to v ekonomike nieco celkom ine. :D Dakujem.
Samozrejme. Preto bez vzdelania a vedomosti dokazem polahky vytocit Vas, odbornikov a samozvanych geniov, ktori mi tu nedokazete dat jedinu schopnu publikaciu, ktora by potvrdzovala VAse halucinacie. :D NEbud dezolat.
Samozrejme, necital som ziadnu TVOJU publikaciu ani halucinaciu o ekonomike. :D TO s tym suhlasim. :D
A ani zacat nechcem. :D Nevidim dovod chapat prejavy ludskej hluposti, ktoru si tu predviedol. :D
A stale cakam na tu odbornu pubikaciu, alebo knihu, ktorych je podla Teba stovky, ale ani jednu tu nedokazes opastovat. :D
Takze uz som zacal, no a prave Tebou. :D
Konecne sa TI podarilo ma prvykrat urazit. :D
AK mi hlaucinator ao Ty, ktory si vymysla rodiel medzi pojmom DLH a ZADLZENOST tvrdi, ze ten co chudak nedokaze zarobit tolko, aby si nemusel brat hypoteku, nejako potom zivi stat, tak ma akurat tak dobre zabavas. :D
A s tym, ze hypoteku moze mat len pracujuci clovek, si ma pobavil. :D Mne napriklad nukaju hypoteky a pozicky, aj ked nevedia aky mam prijem. :D Vedia len aky mam majetok. :D Nevies, cim to teda bude?! ZEby tym, ze tu znova halucinujes?
Aha, cize ja nechapem Tvojim vymyslom, ktore neviem nicim podlozit a tak som primitivny? :D
Ty si vyfabulujes rozdiel medzi pojmom DLH a ZADLZENIE, no a cuckas si definicie z prsta, no a na vine som ja?
AK su stovky odbornych publikacii a ekonomie, preco mi nedas ani jednu jedinu? :D Lebo v nich sa Tvoje vymysly a efinicie nenachadzaju? :D
Samozrejme, preto si ma tu pocastoval slovami ako tupelo, dement, hlupak a podobne. :D
Takto dokazujes svoju "nevytocenost". :D
Takze zase niekto osprostel? :D
DAkujem mily Saparat, je to obrovska poklona od ludi, ktori si vymyslaju svoje vlastne definicie slov, ako je DLH a ZALDZENIE. :D
A mas pravdu, ja si nepotrebujem poziciavat a zit na dlh. :D Ja narozdiel od Vas tento stat zivim. :D
Odporúčame