https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
To je len zdroj, aby si si nevymyslal ciselka, ako spravny Smeracik. :D Mimochodom NBSku ma pod palcom byvaly Smerak. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
To je len zdroj, aby si si nevymyslal ciselka, ako spravny Smeracik. :D Mimochodom NBSku ma pod palcom byvaly Smerak. :D
TO si zo seba vela nevykadil. :D Asi tak, ako s tymi danami z prijmu fyzickych osob. :D Ani netusis, co to je kedze ako SMeracik nepracujes. :D
Otazka kde sme nasli peniaze na Ficove miliardove dlhy? :D
Rok 2012 - sme mali dlh 54 miliard a po Ficovom rajzovani v roku 2020 uz 113 miliard. :D
Kto zaplati Vase socialne balicky?
Preco by som mal chapat prejavu SMerackej hluposti? :D
Uz som TI pisal, ze sa to Smerakov netyka. :D Otazka znie, preco si tuto formu dane opomenul. :D Nepasuje do smradej propagandy? Ze budete dvihat dane pracujucim ludom? Preco sa tym nechvalis?
Smtrana SMer je takou stranou, aky je jej predseda. :D Ten svoje nazory meni castejsie, ako ponozky. :D Ale jeho vôličom to vobec nevadi, lebo Fico ich nedokaze sklamat. :D Neviem si totiz predstavit, co by dokazalo prelomit smerasmradiu lasku k Ficovi. :D TO by asi museli jeho vôliči dostat rozum a to je malo pravdepodobne. :D
Preco potom vidno len Smerackosmradie kvicacie prispevky v ktorych ucelovo nespominate dane z prijmu fyzickych osob? :D
Inak sa mi velmi paci, ked o mentalnej retardacii pise Smeracik dubacik s alergiou na pracu. :D
Vidim, ze mas s metalnou retardacou bohate osobne skusenosti. :D Kedze si Smerak, tak sa tomu ani necudujem, cela Sumracna ste na tom rovnako zle. :D
O tom, ze chcete dvihat aj dane z priju fyzickych osob si nenapisal nic. :D Vlastne to sa Smerakov netuka, ze?! :D
No mozno preto, lebo ma tieto informacie z Kremlobotej stranky. :D Smeraci sa cislami a faktami neriadia. :D
????? Tie cisla mam z NBS. :D Narozdiel od Teba sa riadim ARUGMENTAMI a nie vymyslami. :D
Toto je zdroj odkial cerpam tie cisla:
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Mimochodom, vies o tom, ze NBS riadi byvaly SMerak? :D Takze ak nebudes verit tymto cislam, tak neveris vlastne Smerakom? :D To TI vobec nevadi, ze mas rektalny otvor rovno nad ustnym? :D
Ja za to nemozem, ze mas problemy s matematikou a ekonomikou. :D
Ked budem rozpravat na textovom fore, tak to ma uz budes pocut? :D Preco by som mal riesit danove zatazenie v Rakusku a Nemecku? Tam tiez kradnu a parazituju Smeraci?
Paraziti su hlavne TI, ktori zo seba robia socialne odkazanych. Socialne balicky totiz nie su pre pracujucich ludi. Pracujucim ludom nikto nedal vlaky zadarmo, tam sa vozia decka z osad. :D
Takze o com to tocis? Pracovat sa Vam nechce, ale poucovat tych co Vas zivia, to uz ano?
Toto sa dalo od Smerosmradu cakat. :D Vypaseny Richter bude nam zvysovat dane a sebe kila. :D
Zvysovanie dane z prijmov fyzickych osob je pre Smerakov super, kedze sa ich volicov vlastne netyka. Ti poberaju socialky, pripadne sa vozia zadarmo vo vlakoch. TO je pre nich dolezite, aby nepracujuci clovek dostal viac, ako ten co pracuje a plati dane. Kedze pracujuci ludia Smer nevolia, pre tych Fico nema nic, teda okrem zvysovania danoveho zatazenia. :D
Ale ved vdaka FIcovi nam ta zivotna uroven klesa blizsie k RUsku uz od roku 2015. :D Inak sa mi pacilo, ked s grafom o upadku zivotnej urovne prisli samotni Smeraci, len si chudaci tie grafy nedostudovali, ze ten upadok zacal prave za Fica. :D
Verejne financie rozvratil Fico a to este v roku 2015. :D
Napriklad od roku 2012 sme mali dlh 54 miliard, no a Fico do roku 2020 z toho urobil 113 miliard. :D
VY Smeraci mate brutalne problemy s matematikou ze?! :D O ekonomike ani nehovoriac. :D
Preto som o Vas takto napisal. :D POberranie socialnych balickov nie je praca. :D Ani agitovanie za smradoFica. TO sa povazuje za ubohost. :D
TOTO SI SI TAM ASI CHUDACIK NEVSIMOL, LEBO SA TA TO NETYKA.
Plánuje zaviesť vyššiu progresivitu pri zdaňovaní príjmov fyzických osôb.... :D
Sucasny kapitalizmus tu zaviedli ludia ako ste VY, Smeraci a prizivnici s alergiou na pracovne navyky. :D
Plánuje zaviesť vyššiu progresivitu pri zdaňovaní príjmov fyzických osôb, upraviť daňový bonus na dieťa, zvýšiť zdanenie nehnuteľností, ako aj zvýšiť dane z tabaku a liehu.
Chlapce, toto si asi nepotrehol. :D
rogresivita v zdanovani fyzickych osob. :D TO znamena, ze ja com robim budem mat vyssie dane, no a VY co poberate socialky, dostanete socialne balicky. CIze Tvoj parazitizmus je moj psychicky problem? :D TO asi na to ako preboha prisiel?
Nemusia. :D Ficom im z nasich dani vyrobi socialny balicek. :D Ten, co bude volic Smeru a nebude pracovat, bude mat na chlast zlavu aspon 100 percent. :D Zaplati to stat, ved ako by sme si to predstavovali, aby si chudacik Smeracik platil čučo z vlastneho?! :D Teda zo socialky?!
Smeraci fackuju vlastnych volicov. :D Ale ich volici su masochisti, takze im sa to paci. :D A miluju to.
Dalo sa to cakat. :D Pracujucim Smeraci dvihnu dane a svojim volicom narobia z tych dani socialne balicky. :D Praziti zo Smeru sa nikdy nezapru. :D
Odporúčame