Dole som sa dozvedel, ze nemam na to aby som parazitovi Blahovi umyval jeho topanky. :D To asi ten Smeracik mysleel tie topnky, ktore si kupil chudacik Blaha za moje dane, kedze ten LUbko v zivote nepracoval. :D
Je fakt zabavne a smiesne, ako vôliči Smeru utocia na tych ludi, ktori platia dane a ich socialky s invalidnymi dochodkami. :D Kazda pasomnica sa snazi byt taka, aby svojho hostitela nevyusovala, len Smeraci sa musia svojim parazitizmozm a prizivnictvom este aj chvalit. :D


