Ako ich ficosmrad vyriesil? Tak ako migrantov? :D Smeraci maju fakt bujaru fantaziu.
Ako ich ficosmrad vyriesil? Tak ako migrantov? :D Smeraci maju fakt bujaru fantaziu.
Smerakov ich volicov neboli odkial zoberu na 13ty dochodok. Dochodky sa totiz platia z dani pracujucich ludi a tym by museli najprv zabezpecit 13te platy, aby bola na 13te dochodky. No Smeraci maju averziu voci pracujucim ludom. :D Inak by to riesili uz davno.
Cakam a stale nic. Len plno Vas, zurivych dezolatov. :D
Len ho najprv treba najst. A Vy Smeraci sa argumentom vyhybate. Laska k Ficovi nie je argument, ale prejav ubohosti.
Ale ved si sa vsetko dozvedel. Tento troll moravcak miluje Putina a ma alergiu na pracovne navyky. Ako kazdy narodny socialista. :D Tak pobera invalidne a Ficove socialne balicky. Kedze je to malo, tak si este prilepsuje propagandou Putinovej federacie za 500 euro. Inspiroval sa Garbarom. :D
No zeby historia Vasho Putinostanu bola o nieco lepsia sa povedat neda. :D Ako komunisti ste uz 100 rokov fokazovali ako viete rozdrbat svet. A zit na ukor inych.
Tie ostnate droty co sme tu mali boli preto aby sem nechodili zo zleho zapadu, nie preto aby sa komunistom nerozutekali pracujuci ludia prec a vykapali by ste od hladu. :D
Ale to treba napisat tomu proPutinovskemu trollovi. Oni tbrdia, ze Rusi nikdy neutocili a stale sa vraj len brania. V cudzej krajine. :D
Inak sa mi paci, ako premestujes (to Ta teraz chvalim).
Ked napisem, ze ani nevies co mas v gatiach, tak mam problem ja so zenskym pokolenim. :D
Ked napisem, ze FIco robil pre Sorosa, tak prides s tym, ze v roku 2001 bol este Soros dobry clovek! :D
Ked napisem, ze je Erik Tomas asi taky odbornik na ustavu, ako koza na pivo, tak prides s tym ze je uz UK nieco menej, ako ucnovske vzelanie. :D
Oportunizmus a pokrytrctvo Vas SMerakov evidentne nepozna hranice. :D DOkzete prekrucat, fabulovat a fabrikovat takym sposobom, ze tomu neveria uz ani male deti. :D
Ale ved o tom Ty a Putin cely cas snivate. :D Alebo to este v roku 2001 nebolo tak, ako aj s tym Sorosom? :D
To si Smeraci ani neviete stat za svojim? :D S kazdym novym prispevokom, novy nazor, ktory oponuje tomu co si napisal predtym? :D
Dezolatizmus doslova prveho rangu, to mas recht. :D Rusko odolava nejakym obrom (pricom tam je len Ukrajina), ale nie na vlastnom uzemi. :D To je co za odolavanie? :D
To VAm dezolatom este neukazali ani mapu?
mojmir222
11936890 dnes
14:34Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
To je len dezolatov nick. :D
Ty ma normálne bavíš. Ak je Rusko krajinou tretieho sveta tak prečo ho doposiaľ celé NATO, USA a EÚ nedokázali poraziť, ale naopak prehrávajú a už to aj priznávajú? Veď krajina tretieho sveta by nemohla predsa odolávať uť pomaly dva roky takým "obrom" prvého rangu. No skús.
TAk skusam mily TROLLIK. :D
Odpovedam: Ako moze Rusko niekomu odovlavat, ked ho nikto nenapadol? :D TO Ta dezolata nepadlo?
https://www.startitup.sk/kremel-falsuje-hist…
Napriklad tuto. :D
Falsovanie faktov Vami komunistami a rusofilmi je zname po celom svete. :D
Ked uz vstepuje lasku k nacionalizmus a narodnemu socializmu, tak to uz volil fakt vsetpovat lasku k tomu zapadu. :D
Nebodaj sme mali Putinkovi este gratulovat k tej fraske ktoru zacal! :D
Trollom ako je on to nevadi. .D On totiz tvrdi, ze Rusko sa na Ukrajine brani. :D TO je akoby som sa ja SLOVAK siel branit do Miskolca. :D
???????????????????????????? Za toho idiota dakujem. :D Je to pre mna poklona, ked mi nadava zadubeny komnunisticky troll a nedouk. :D
AKo sa da zachranovat nieco, co sa davno rozpadlo? Ako moze komunista zachranit, nieco co predtym sam rozdrbal? :D
Dakujem, ked mi Vy nadvate. :D Je to nakrajsi dokaz toho, ze mam pravdu.
Putinko dostal Rusko kdesi medzi krajiny tretieho sveta. Nie amerika, nie zapad, ale Vy komunisti ste dovodom preco sa Sovietsky zvaz rozpadol. :D
Mily MOJMIRKO, akurat TI unika podstata, ze krajiny NATO nebojuju. :D A ani Rusko im neodolava, ale napadlo Ukrajinu. :D
SAi zijes Mojmirko v inej dimenzii... D
ZEby potom tiez pisal recenzie ako Fico pre Sorosa, ale nebol ten zly? :D
Neviete preco je to tak, ze ked Smerakovi naplujete do ksichtu, tak zacne tvrdit ze len prsi? :D
Myslenie je ten najvacsi rozdiel medzi Vami a tymi co pracuju. :D
Nikto propsecharstvo za kvalitu nepovazuje, zato Smeraci ano. :D Preto je ich tolko nepracujucich.
Odporúčame