Akoze neprelozil kriz slamy? :D Ved Vas dezolatov zivim. :D Tvoja socialka a oinvalidne dochodky pre Tvojich rodicov nepadaju z neba, su z mojich dani. :D
Takze ano, mam o ustave vacsiu predstavu, ako Vy paraziti. :D
Akoze neprelozil kriz slamy? :D Ved Vas dezolatov zivim. :D Tvoja socialka a oinvalidne dochodky pre Tvojich rodicov nepadaju z neba, su z mojich dani. :D
Takze ano, mam o ustave vacsiu predstavu, ako Vy paraziti. :D
Nie je zabavne, ked takeho BUdaja idete komentovat VY? KOmunisti a neonacisti? :D
Ja by som rad vedel, jak Tarabacik vypocital 15 rokov? Ze zivotnoat turbiny. Chudacik halucinacny pomylil si to s 15 rokmi, na ktore sa dava dotacia vo forme doplatku. Ten clovek.je fakt imbecil, uz predbehol aj Matovica. :D
Co by robili komunisti a nacisti a dezolati bez nas slnieckarov? :D
VYkapali by od hladu, lebo by nemal kto platit dane na ich socialky a invalidne dochodky. :D
Kazdy nadpis s tym, ze Rusko posilnuje a pritom je tam Putin je riadne na smiech. :D Ved vdaka plesatemu komunistovi sa dostalo Rusko medzi krajiny tretieho sveta. A to tomu dezolatovi za to jeho volici este aj tlieskaju. :D
Inak sa mi paci, ze je Erik Tomas, zrazu odbornik na Ustavu. :D Kuchar-casnik, ktory v zivote nepracoval a neplatil dane, pricom sa naopak na nich len prizivoval uz je odbornik. :D
Takto som sa davno nenasmial. :D
Otazka znie, co potom z toho budu mat mecenasi Smeru, ktori uz do DDSiek ""investovali" ?
VEd este aj Fico zaviedol presun akcii z trhovej casti do tej dlhopisovej a ludia tak na dochodokooch prerobili a zarobili DSSky. :D
Vlasten Smeraci robili vsetko preto, aby tento dochodkovy system este viac prisposobili mecenasom.
Estok musi teraz za svoju debilitu a NULU migrantov niekoho potrestat. :D Take divadlo a migranti radsej utiekli, lebo sa bali, ze ich Fico okradne. :D
NIevete, preco ked vidno niekde Erika Tomasa, tak je vsade okolo riadny smrad a puch? :D
Ja som sa strasne zabavil na tom, ked prisiel Erik s tym, ze danovy bonus pre pracujucich nepomaha najchudobnejsim. :D A preco by mal? VEd je to danovy bonus, ten ma pomahat pracujucim a nie volicom Smeru. :D
Len potom ste mali zacat FIcom a Erkom Tomasom. :D Asi zabudas, ze FIco robil pre Open Society Foudation. :D
Alebo ked kesuje od Sorosa Fico, tak je vsetko v poriadku? Len ostatni nemozu?
Inak ma tesi, ked sa zhovadzujem pred Smerakmi. :D Vyslovene sa radujem, ked Vas mozem vytacat do nepricetna a Vy mi potom nadavate. Preukazujete tak totiz svoju schopnost komunikovat a prezentovat svoje nazoru na nalezitej inteligencnej urovni. :D
Bavit sa o ekonomike so Smerakom, je ako bavit sa o Fourierovych radoch s opicou. :D
Ale COVID ani nezakazuje Vam poberacom socialky hladat si pracu. .D To len Ty si prisiel s tym, ze mas na nu alergiu a chces tak invalidny dochodok. .D
No ja som sa zase dobre nasmial. :D Vraj myslis. :D TO je fakt dobry vtip.
A preco by som mal chapat prejavy ludskej hluposti a Tvojej fabulacie? :D
Je zabavne, ked mi to napises Ty, ktory si pleties pojem dlh, s deficitom, a dokonca poznas aj ine dlhy, ako tie ktore mame v zahranici. .D
Paci sa mi ako tu fabulujete a vymyslate nove a nove pojmy, ktorym nerozumiete. .D
??????????????????????????????????????
NEtusim, ze existuje statny rozpocet a rozpocet verejnej spravy? :D
Rozpočet verejnej správy tvoria
štátny rozpočet na príslušný rozpočtový rok a súhrn rozpočtov ostatných subjektov verejnej správy na príslušný rozpočtový rok,
štátny rozpočet na rok nasledujúci po príslušnom rozpočtovom roku a súhrn rozpočtov ostatných subjektov verejnej správy na rok nasledujúci po príslušnom rozpočtovom roku,
štátny rozpočet na rok nasledujúci po roku, na ktorý sa zostavil štátny rozpočet podľa predchádzajúceho bodu, a súhrn rozpočtov ostatných subjektov verejnej správy na rok nasledujúci po roku, na ktorý sa zostavili rozpočty podľa predchádzajúceho bodu.
https://www.slovensko.sk/sk/agendy/agenda/_v…
Ja ani nechcem tusit, co si Ty vymyslis chlapce. :D
Ale ja chapem rozdiel v tom, ze 2 nie je 10. .D Ale ako to suvisi s tym, ze Fico nieje zodpovedny za obdobie aj ked vladol? :D
TO je akysi paradox! :D FIco proste nema so zadlzovanim v roku 2020 a 2023 nic spolocne, aj ked tam dva mesiace vladol a kradol. .D
FIco nemoze za nic, aj ked nakupuje americke lietadla a vrtulniky, zradca je niekto iny. :D
FIco uz podla vlastnych slove nie je v politike od roku 2014, takze od tohto roku mu uz nemozeme vycitat ziadne zadlzovanie? .D
Takto funguje Tovja logika?
Tak to by potom asi FIco nebol 4 krat premierom. .D Ale uz davno sedel v base.
A este si mi neodpovedal, kde inde si mozeme poziciavat, ked nie v zahranici. .D Lebo ja som dal zahranicne zadlzenie, no a nazval si ma tupelom. .D Tak chcem vediet, kde si poziciava nas stat peniaze na ten deficit (za ktory je zodpovedny Matovic, aj ked v niektoryrch mesiacoch vladl FIco) ak nie zo zahranicia? :D Peniaze spadnu z neba?
Jasne ze ano. .D Ved ju a jej rodinu cely cas zivim. .D
Odporúčame