Existuje. Keby neexistovala, pisalo by sa len to, co vyhovuje dezolatom. :D
Existuje. Keby neexistovala, pisalo by sa len to, co vyhovuje dezolatom. :D
Asi tak. Najviac sa mi pacilo, ako Danka zrusil co sa tyka zadlzenosti a ekonomiky. :D
Veri len tomu, co si sam vymysli. :D
Toto je dalsia ukazka demencia pena Danka. :D My obcania nemame pravo rozhodovat, to maju len paraziti zvani politici. :D Chvalabohu, ze si volime prezidenta sami, nie Vasich poplatnych parazitov.
Danko by sa mal konecne skusit zamestnat a zacat pracovat, nie sa prizivovat na cudzich daniach.
CHudacik DAnko naklada akurat tak sam sebe. :D Tak som sa nan nim uz davno nenasmial. :D
Uzitocne mimovladky su nieco ako PENTA. :D Tym Fico zabezpecil zakon o povinnej zdravotnej sluzbe. :D
Smerakom ide len o to, aby sme my ludia platiaci dane nerozhodovali kde dane skoncia, ale zeby ich mohli rozkradat Smeraci a ich mecenasi. :D
FIco pracujucim zavedie 40 percentnu dan z prijmu, no a svojim vôlicom 15ty dochodok, no a nejake tie socialne balicky pre nepracujucich. :D
Vtedy Erik ihned chytil Troskovu a Fica to urazilo. :D To bola totiz jeho p..a. :D
No a generacny problem tu je! :D Kym pred 5-7 rokmi Smeraci mali problem vobec poslat email, dnes uz vo velkom surfuju internetom a vyhladavaju same dezolatske vymysly a halucinacie, ktore tu potom propaguju.
Mozno 50 percetn obsahu na internete je porno. Z tych zvysnych 50 percent je asi tak 45 percent propagandy a vymyslov. :D A len 5 percent je takych, ktore maju aj realnu vypovednu hodnotu a vies ich overit a dokazat.
Preto je evidentne, ze pre Smerakov je internet smrtelne nebezpecna vec, kedze z nich robi hlupakov a idiotov. :D A pritom na to nakoniec stacil BLahov Facebook. :D Smerakom je totiz jedno, ze BLaha rocne zaplatil americkej nadnarodnej spolocnost META 20 tisic euro z nasich dani. :D Smerackych vôlicov totiz ich milovani politici nedokazu sklamat. Ani ked nakupuju americke vrtulniky, lietadla, chodia sa bozkavat do bieleho domu, ale zradca je tu niekto iny. :D
TAkze suhlasim s tym, ze je tu generacny problem. Komunisti nam tu vychovali generaciu dezolatov! :D
AKurat si mi neodpovedal na otazku, preco sme tu mali 3 Ficove vlady a ziadna s tym nic neurobila? :D Dokonca FIco zabezpecil zisky DSSiek tym, ze presunul povinne sporitelov z akcioveho do dlhopisoveho fondu.
NIe je to zaujimave, ze Ty obhajca a porpagator SMeru zrazu pises nieco, co 3 volebne obdobia Smeraci neurobili a ani na tom nemaju zaujem? :D
Ale ked vidim sfetovaneho Kalinaka, ktory ako BUlharsky dealer nosi kokain po Sumracnej, tak by som bol na Tvojom mieste velmi tichucko. :D
Samozrejme. Rad vytacam Smerakov a ludi co nepracujete. :D
Keby som myslel len na svoj vlastny prospech, asi by ste nemali z coho SMeraci zit. :D PRestal by som platit dane. A kedze ich platim preto, aby tento stat fungoval a nie preto, aby ste sa k nim dostali Vy, pripadne FIcovi mecenasi, tak ma to asi stve. :D Dufam, ze si pochopil o co mi ide. :D
Ja som sa ho to opytal. :D
Hanbil sa chudak povedat. :D Rovnako ako tento troll hore. :D
DEbilita sa totiz nestuduje a nema samostatny odbor. :D Hoci pri Vas Smerakoch by som sa tomu ani necudoval. :D
CO sa mna tyka chlapce, mam viac odbornosti, ako cela Tvoja rodina dokopy. :D
????? Ja som sa raz kdesi priznal, ze byvam u rodicov? :D A TO BOLO V KTOROM TOVJOM SNE? :D
Ja som typicky PRACUJUCI Clovek, ktory pracuje na Teba. :D Cloveka ktory mas na pracu alergiu. :D
A neviem, ako sa da tlapat papulou na textovom diskusnom fore. To Vas inteligentov v Smere neucili rozdiel medzi hovorenim a pisanim? :D
Dakujem, vidim ze Ta musim chudacik riadne vytacat. :D
????????????
Zahranicne zadlzenie v roku 2012 - 53 miliard
Zahranicne zadlzenie v roku 2020 - 113 miliard
CO TU MAM VIDIET? :D Ved ste nas Smeraci zadzlzili dvakrat viac za rokov, ako sme boli. :D
CO MAM VIDIET?
TU mas link Ty diletant. Uz ked ma chces o niecom poucovat, tak si to apson nastuduj! :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
TOTO SU FAKTY, NIE BLAHO FACEBOOK. :D
Skus nabuduce hladat seberovneho diskutera. Lebo ja Ta znesiem linkami a rgumentami do dvoch minut. :D
Mily trollik, sice krasne opisujes seba a Smerakov a dobre sa na tom zabavam. :D Vidim, ze vyciciavanie poznas z prvej ruky a svojim parazitizmom u svojich rodicov sa musis este aj chvalit. :D
DAkujem za takych ako som ja. :D Musim zivit nielen Teba, ale aj tych Tvojich ubohych rodicov. :D
??? Naco by som pytal 500 euro, ked si ich narozdiel od Vas dokazem zarobit? :D A este z nich zaplatim dane, aby si neumrel od hladu a mali Ti z coho Smeraci robit socialne balicky. :D
Zaujimaju. Len au ore vas smradosmerakov neprijemne. :D
A moj vyvoj je dobry, ked dokazem tymi vraj medialnymi sprostostami vytocit biekoho ako si Ty. :D
Ked Ta to nezaujima, preco reagujes? To sa musite svpjim pokrytrctvom aubohostou Smeraci este aj chvalit?
Vrna k vrane sada, dezolat si dezolata hlada. :D Gratulujem Vam.
Este k tomu ucilistu. Pytal som sa Ta tam nieco. Uz si trollik neodpovedal. Nepasovalo Ti to do peopagandy?
Ja stracam pamat, lebo Ty nieco nevies? Ano, ak UK vystudoval niekto ako Erik Tomas asi bude na urovni ucilista. :D
A ja pijem? Ved ja nie som Fico, co rozpraval ozraty vripy o macke.
A pamat mi sluzi dobre narozdiel od Vas Smerakov. Ktori ste uz zabudli ze Fico nie je v politike od roku 2014. Zabavne, ako dokazete Smeraci ostanym vycitat co sami robite. :D
Odporúčame