NIe moj zlaty. :D Jedno je pracovny pomer a druhe je podnikanie popri praci. :D
Sedenie nepovazujem za pracu, nie som totiz Smerak. :D
NIe moj zlaty. :D Jedno je pracovny pomer a druhe je podnikanie popri praci. :D
Sedenie nepovazujem za pracu, nie som totiz Smerak. :D
Inak nie je zaujimave, ze nedokazes najst ziadny dokaz o plateni Simecku Sorosom??? Zato o platini Fica Sorosom je kopec dokazov, no a to zrazu obranujes. :D
TO Vam vsetkym Smerakom vyoperovali spolu s mozgom aj chrbticu? :D
Ešte doplním - kniha bola vydaná v roku 2001. Kto vtedy vedel, aké sú zámery Sorosa a OSF? Veď ty si nevedel, kto je Soros ešte ani minulý rok.
Veď ty si písal "kto je Soros?" a neskôr si tvrdil, že dedko ani nevie, kde je Slovensko. Robil si vtedy zo seba debilka a teraz sa na tom zabávaš, pokračuj, nech sa vyrovnáš Wladovi "prvému"
MILY RAMGAD, TO ZE PISES V ZENSKOM RODE, AKO MUZ OPOMINAM. :D Ale to ako dokazes klamat v jednej diskusii a raz mi pisat, ze o Sorosovim som rok dozadu nevedel a hned na to, ze som TI o nom pisal, len dokazuje, ze to nemate Smeracikovia v hlavickach v poriadku. :D
Si ako TI dvaja, co prisli s tym, neviem co je to dlh. :D A chudaci sami seba zhovadili. :D
Ze takmer zlikvidoval britsku libru v roku 1992 to bola asi dobra vec. :D Asi preto bol do roku 2001 este dobry. :D Ale potom co zacal FIco kradnut, zrazu Soros zospatnel. :D A to len kvoli FIcovi, lebo keby nebolo Sorosa, tak urcite FIco nekradne a nedefrauduje tento stat. :D ZE?! :D
Ja som pisal kto je SOROS? :D ANo je to stary dedo. :D Vies kedy sa narodil? :D
Ty si halucinator a fabulant prisiel s tym, ze v roku 2001 to bol vraj nejaky dobry clovek, preto lebo pre neho Fico robil. :D
Trapnejsiu halucinaciu som uz davno necital. :D
Ja robil zo seba debilka, pred zadubenymi Smerakmi? :D A to sa aj da?
Ako VAs vôlicov Smeru mozu Smeraci sklamat, alebo oklamat? :D NIjako.
Ty si niekomu pripomenula, ze si troll? :D LEn do prace chodit nechces! Ale zato ostatnych poucujes?
??? Co ma rozpravanie sa s pisanim na tecxtovom fore? :D To Vas dezolatov este nenaucili stale aky je rozdiel medzi hovorenim a pisanim? :D
JA mam zdravotny problem??? No jedine ak ten s Vami parazitmi od Smeru, ktori zijete z mojich dani, kedze na pracu mate alergiu. :D
Inak je velmi zabavne, ako sa Smeraci snazite zbavit Fica zodpovednosti. :D
U Hascaka nevybavoval sponzorske z Gorily pre Smer, on len pil colu. :D
U Bodora na chate sa nebavili ako zvalit vinu na Lucanskeho, tam isiel len nahodou.
Fico musel nakupovat mericku vojensku techniku, lebo musel ale urcite nechcel. :D
Fico uz sam neexistuje, kedze podla vlastnych slov nie je v politike od roku 2014. :D
A teda ani v roku 2016 nekandidoval na prezidenta. :D
PRoste chlapce, Ty si zijes v inej realite a dimenzii.. :D
Zamery Sorosa boli zname uz davno. :D Ked uz mas internet, tak si aspon vyhladaj kto to je a co robil. :D
Nepastuj mi tu haluciancie z Blahovho facebooku. :D
AKurat priznavas, ze FIco pre Sorosa robil, takze je poplatna stetka. :D DAkujem. :D
Ahaaaaaaaaa, takze vtedy Fico nevdel? :D
ANo, ja som vedel o Sorosovi uz davno. :D Aj v case, kedy pre neho Fico ZA PENIAZE pracoval. :D
SKus nieco lepsie, toto su fakt trapne vyhovorky. :D FIco je jednoducho pokrytec, oportunista a parazit, nezmenis na tom nic, ziadnymi vyhovorkami. :D
TAkze cakam, v roku 2001 uz Soros neovplyvnoval politiku, ked to robil od roku 1980? :D
Alebo taky zachod konecne uvidis, az TI ho prinesie Putinov hrdina z Ukrajiny? :D
NIkto kto pracuje a musi dane platit, by Smerakov nevolil. :D Jedine, zeby bol mentalne naruseny jedinec. :D
Len tak mimochodom, za minuly rok som zaplatil skoro 20 tisic na daniach. :D A to nepocitam odvody. :D Tolko chlapce Ty nedokazes zarobit, nieto aby si ma este komentoval. MIlujem totiz Smerakov, ktori nepracuju ale komentuju mna, co mam dve roboty. :D
Co cakas od trolla? :D Ved keby nebol sprosty, tak tu tolko neagituje a nerobi troliu propagandu. :D
Preco Smeraci posielaju inych do prace, ale sami nepracuju? :D Toto mi viete vysvetlit? :D
Inak je zabavne, ked Vy paraziti na socialkach a Smeraci uz povazujete verejne peniaze za svoje! :D
Co by tu robili? :D TU ostavaju len slnieckari, ktori musia zivit komunistov a nacistov. :D Ostatnym sa nechce.
TAkze pre nich robil!:D Dakujem velmi pekne. :D
Asi ta ta recenzia zadarmo nebola! :D
Dakujem, ze dokazujes ako mam pravdu. :D
:D Este napis, ake je to vzdelanie. :D ABy bolo jasne, ze este aj to ucnovske vzdelanie je viac hodnotne, ako to co ma Erik TOmas. :D
??????????
Ja by som do basy posadil Vas, parazitov a prizivnikov, ktori z dani zijete.
Je zaujimave, ze nemame davat peniaze mimovladkam, ale Vas volicov Smeru musime zivit cez socialky a invalidne dochodky. :D
Nebolo to nahodou tak, ze bral FIco peniaze z Open Society Foundation? :D Takze robil pre Sorosa. :D Ale vtedy ste dezolati akosi neprostestovali, Preco?
Odporúčame